WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи (науковий реферат) - Реферат

AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи (науковий реферат) - Реферат

BYBLOCK й DEFAULT. Значення за замовчуванням зафіксовано в системній змінній LWDEFAULT.
Прапорець Display Lineweight дозволяє відображати товщину лінії у вікні AutoCAD при виконанні поточного креслення. Якщо прапорець включений, то товщина лінії відображається і у просторі моделі, і в просторі листа, при цьому час регенерації зображення збільшується. Управляти відображенням товщини лінії можна також за допомогою системної змінної LWDISPLAY.
Поле введення Default дозволяє призначати товщину лінії за замовчуванням для всіх знову створюваних шарів. Значення цього параметра за замовчуванням дорівнює 0,25 мм.
Збільшення значення параметра приводить до збільшення часу регенерації зображення. Задати значення за замовчуванням можна використовуючи системну змінну LWDEFAULT.
Вкладка Drafting
Вкладка Drafting (мал. 1.11) дозволяє управляти настроюванням режимів автоматичної об'єктної прив'язки AutoSnap (використовується для попереднього перегляду і оцінки точок прив'язки) і автоматичного відстеження AutoTrack (використовується для розширення можливості визначення точок щодо геометрії іншого об'єкта).
Вкладка містить п'ять панелей.
Панель AutoSnap Settings дозволяє управляти параметрами режиму об'єктної прив'язки. Панель містить чотири кнопки перемикача і список, що розкривається, AutoSnap Marker Color.
Флажок Marker дозволяє програмі AutoCAD відображати геометричний символ (маркер), що відповідає характерній точці об'єкта при переміщенні графічного курсору поверх цього об'єкта. Режим використовується за замовчуванням. Установивши поточне значення системної змінної AUTOSNAP - 1, можна також включити цей прапорець із командного рядка.
Прапорець Magnet дозволяє автоматичне переміщення графічного курсору на найближчу зафіксовану характерну точку об'єкта (ефект примагнічування). Режим використовується за замовчуванням. Установивши поточне значення системної змінної AUTOSNAP = 4, можна включити прапорець із командного рядка.
Рис. 1.11. Настроювання параметрів режимів AutoSnap й AutoTrack
Прапорець Display AutoSnap Tooltip дозволяє програмі AutoCAD показувати разом з геометричним символом текстове вікно, у якому втримується назва зафіксованої характерної точки об'єкта. За замовчуванням прапорець включений. Установивши поточне значення системної змінної AUTOSNAP = 2, можна включити прапорець із командного рядка.
Прапорець Display AutoSnap Aperture Box дозволяє появу "прицілу" у місці перетинання перехресть графічного курсору при роботі в режимі AutoSnap. За замовчуванням прапорець скинутий, оскільки зображення курсору й "прицілу" забивають один одного. Використовуючи системну змінну АРВОХ, можна управляти появою прицілу з командного рядка.
Список, що розкривається, AutoSnap Marker Color дозволяє вибрати кольори геометричних символів характерних точок об'єкта.
Панель AutoSnap Marker Size містить шкалу, за допомогою якої можна встановити розміри геометричного символу (маркера) характерної точки об'єкта й інформаційне поле, що відображає поточні розміри маркера.
Панель AutoTrack Settings дозволяє управляти параметрами режиму трасування. Панель містить три прапорці.
Прапорець Display Polar Tracking Vector включає або виключає відображення полярного вектора, що з'являється при переміщенні графічного курсору уздовж напрямку трасування. За замовчуванням прапорець установлений. Відключити відображення вектора можна також з командного рядка, установивши системну змінну TRACKPATH = 2.
Прапорець Display Full Screen Tracking Vector включає або виключає відображення полярного вектора на весь екран. За замовчуванням прапорець скинутий. Відключити відображення вектора можна також з командного рядка, установивши системну змінну TRACKPATH = 1.
Прапорець Display AutoTrack Tooltip дозволяє програмі AutoCAD показувати текстове вікно, у якому втримується інформація про напрям відслідковування. За замовчуванням прапорець установлений. Установивши поточне значення системної змінної AUTOSNAP = 32, можна включити це режим з командного рядка.
Панель Alignment Point Acquisition дозволяє вибрати спосіб захоплення характерних точок об'єктів для наступного трасування. Панель містить дві кнопки вибору.
Кнопка вибору Automatic встановлює при виконанні трасування режим автоматичного захоплення характерних точок об'єкта.
Кнопка вибору Shift to Acquire встановлює для виконання трасування режим захоплення характерних точок об'єкта тільки при натисканні клавіші SHIFT.
Панель Aperture Size містить шкалу, за допомогою якої можна встановити розміри "прицілу" для режиму об'єктної прив'язки й інформаційне поле, що відображає поточні розміри "прицілу". Розмірами прицілу управляє також системна змінна APERTURE.
Вкладка Selection
Вкладка Selection (мал. 1.12) дозволяє управляти методами вибору об'єктів у системі AutoCAD, інструментальними засобами вибору і настроюванням режиму роботи засобу редагування Grips.
Вкладка містить чотири панелі.
Рис. 1.12. Настроювання процедури вибору об'єктів
Панель Selection Modes дозволяє визначити метод вибору об'єктів. Панель містить шість кнопок перемикання (прапорців).
Прапорець Noun/Verb Selection дозволяє вибирати об'єкти перед викликом команди. При установці прапорця викликана команда впливає на попередньо обрані об'єкти. Режим використовується за замовчуванням. Поточне значення параметра зберігається в системній змінній PICKFIRST. Недолік методу попереднього вибору об'єкта (цей метод застосовується в системі Windows й її додатках) у тім, що програма AutoCAD не допускає його застосування для деякихкоманд. Нижче наведений перелік команд, при роботі з якими об'єкти можна вибирати як до, так і після виклику команди: ALIGN, ARRAY, BLOCK, CHANGE, CHPROP, COPY, DVIEW, ERASE, EXPLODE, LIST, MIRROR, MOVE, PROPERTIES, ROTATE, SCALE, STRETCH, WBLOCK.
Прапорець Use Shift to Add to Selection дозволяє використати клавішу SHIFT для додавання об'єктів у набір вибору. Прапорець за замовчуванням не встановлений.
Якщо він включений, то при додаванні об'єкта в набір необхідно втримувати натиснутою клавішу SHIFT. Поточне значення параметра зберігається в системній змінній PICKADD.
Прапорець Press and Drag управляє способом створення рамки вибору, що охоплює потрібні об'єкти. Якщо його включити, то для створення рамки вибору необхідно вказати один кут, а потім, не відпускаючи кнопки миші, перемістити курсор по діагоналі в протилежний кут, положення якого фіксується після відпускання кнопки (цей метод застосовується в системі Windows і додатках). Якщо прапорець скинутий (режим за замовчуванням), то для створення рамки необхідно вказати один кут, відпустити кнопку миші й указати протилежний по діагоналі кут. Поточне значення параметра зберігається в системній змінній PICKDRAG.
Прапорець Implied Windowing дозволяє створення рамки для вибору об'єктів при зазначенні точки в робочій зоні головного вікна. За замовчуванням прапорець установлений.
У цьому випадку, якщо зазначено будь-яку точку, що не належить об'єкту, програма AutoCAD вважає, що буде створюватися рамка для вибору об'єктів. При створенні рамки вибору

 
 

Цікаве

Загрузка...