WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи (науковий реферат) - Реферат

AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи (науковий реферат) - Реферат

також прапорець Show Proxy Information Dialog Box.
Список, що розкривається, Demand Load ObjectARX Apps дозволяє управляти способом роботи програми AutoCAD з додатками ARX і створюваними ними об'єктами. Значення параметрів за замовчуванням оптимізовані, їх не слід змінювати.
Список містить чотири позиції:
" пункт Disable Load on Demand забороняє завантаження додатка;
" пункт Custom Object Detect дозволяє завантаження додатка, якщо AutoCAD виявив об'єкти, створені цим додатком;
" пункт Command Invoke дозволяє виклик команди додатка, якщо AutoCAD виявив об'єкти, створені цим додатком;
" пункт Object Detect and Command Invoke дозволяє завантаження додатка і виклик його команди, якщо AutoCAD виявив об'єкти, створені цим додатком.
Список, що розкривається, Proxy Images for Custom Objects вказує, як будуть відображатися на екрані монітора користувальницькі ARX- об'єкти при відсутності потрібного додатка. Якщо при створенні ARX-об'єкта було передбачене створення проксі-об'єкта - об'єкта, що може бути відображений і відредагований в AutoCAD, - то в пропонованому переліку вибирають одну із трьох позицій:
" пункт Do Not Show Proxy Graphics забороняє відображати проксі-об'єкти;
" пункт Show Proxy Graphics дозволяє відображати проксі-об'єкти;
" пункт Show Proxy Bounding Box дозволяє відображати проксі-об'єкти у вигляді прямокутника.
Прапорець Show Proxy Information Dialog Box дозволяє виводити на екран монітора повідомлення, якщо відкривається креслення, що містить користувальницькі ARХ- об'єкти, і AutoCAD не може знайти відповідний додаток. Поточне значення параметра зберігається в системній змінній PROXYNOTICE.
Вкладка Plotting
Вкладка Plotting (мал. 1.6) забезпечує настроювання загальних параметрів управління графобудівником, вибір його конфігурації, вибір стилю друку і способів обробки об'єктів OLE. Вкладка містить три панелі.
Панель Default plot settings for new drawings вкладки Plotting визначає пристрій виводу, прийнятий за замовчуванням при створенні нового креслення. Панель містить дві кнопки вибору, що розкривається список і кнопку Add or Configure Plotters.
Кнопка вибору Use as default output device дозволяє вибрати з нижче розташованого списку, що розкривається, пристрій друку для використання за замовчуванням.
Кнопка вибору Use last successful plot settings дозволяє призначити як пристрій друку за замовчуванням останній пристрій виводу, що використовувався.
Рис. 1.6 Визначення параметрів пристрою печатки
Список, що розкривається, містить системні пристрої виводу, наявні в папці Принтери Windows, а також плотери для друку зображень в Інтернеті.
Кнопка Add or Configure Plotters відкриває діалогове вікно Plotters кореневого каталогу системи AutoCAD, що містить ярлик майстра установок нових пристроїв друку й файли конфігурацій установлених пристроїв. Дія кнопки Add or Configure Plotters аналогічно дії команди PLOTTERMANAGER.
Панель General plot options визначає загальні параметри друку. Панель містить дві кнопки вибору, два списки, що розкриваються, і прапорець.
Кнопка вибору Keep the layout paper size if possible дозволяє призначити режим, при якому розмір креслення, установлений користувачем у просторі листа, залишається по можливості незмінним при зміні пристрою друку. Цей режим відповідає значенню системної змінної PAPERUPDATE = 0.
Кнопка вибору Use the plot device paper size дозволяє призначити режим, коли при зміні пристрою друку розмір паперу змінюється на прийнятий за замовчуванням для даного друкувального пристрою. Цей режим відповідає значенню системної змінної PAPERUPDATE = 1.
Список, що розкривається, System printer spool alert дозволяє визначити реакцію системи AutoCAD при виникненні помилки під час друку:
" пункт Always Alert (And Log Errors) дозволяє системі щораз видавати повідомлення користувачеві і вносити відповідний запис у журнал помилок;
" пункт Alert First Time Only (And Log Errors) дозволяє системі видавати повідомлення користувачеві і вносити відповідний запис у журнал помилок тільки з появою нової помилки;
" пункт Never Alert (And Log First Error) забороняє системі видавати повідомлення користувачеві, але дозволяє з появою нової помилки вносити запис у журнал помилок;
" пункт Never Alert (Do Not Log Errors) забороняє системі видавати повідомлення користувачеві і вносити відповідний запис в журнал помилок.
Список, що розкривається, OLE plot quality дозволяє вибрати якість друку OLE-об'єктів поточного креслення (призначити якість друку OLE-об'єктів можна також за допомогою системної змінної OLEQUALITY):
" пункт Line Art відповідає якості друку штрихового малюнка;
" пункт Text відповідає якості друку тексту (режим за замовчуванням);
" пункт Graphics відповідає якості друку ділової графіки;
" пункт Photograph відповідає якості друку фотографії;
" пункт High Quality Photograph відповідає друку фотографії високої якості.
Прапорець Use OLE application when plotting OLE objects включає або відключає режим звертання до вихідного додатка для друку OLE-об'єктів. Якщо бажано мати найвищу якість таких об'єктів, прапорець рекомендується включати. Управляти якістю друку OLE-об'єктів можна також за допомогою системної змінної OLESTARTUP.
Прапорець Hide System Printer забороняє або дозволяє відображати системні принтери в діалогових вікнах Page Setup.
Панель Default plot style behavior for new drawings вкладки Plotting визначає, які стилі друку будуть використані за замовчуванням при створенні нового креслення. Помітимо, що змінити стиль друку за замовчуванням для поточного креслення не можна. Панель містить дві кнопки вибору, три списки, що розкриваються, і одну кнопку.
Кнопка вибору Use color dependent plot styles встановлює використання колірних стилів друку, у яких властивості одержуваного зображення поставлені у відповідність кольорам вихідних об'єктів. Цей режим відповідає значенню системної змінної PSTYLEPOLICY = 1.
Кнопка вибору Use named plot styles встановлює використання іменованих стилів друку, які можуть присвоюватися конкретним об'єктам або їхнім групам і не залежать від кольорів об'єкта. Цей режим відповідаєзначенню системної змінної PSTYLEPOLICY = 0.
Список, що розкривається, Default plot style table містить доступні стилі друку для використання за замовчуванням.
Список, що розкривається, Default plot style for layer 0 встановлює дочірній стиль друку для нульового шару. Список доступний тільки при використанні іменованого стилю друку як стиль за замовчуванням.
Список, що розкривається, Default plot style for objects установлює дочірній стиль друку для знову створюваних об'єктів. Список доступний тільки при використанні іменованого стилю друку як стиль за замовчуванням.
Кнопка Add or Edit Plot Style Tables відкриває вікно Plot Styles кореневого каталогу системи AutoCAD, що містить ярлик майстра створення нових стилів друку і файли готових стилів. Дія кнопки аналогічно дії команди STYLESMANAGER.
Вкладка System
Вкладка System (мал. 1.7) допомагає користувачеві встановити загальні параметри настроювання

 
 

Цікаве

Загрузка...