WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи (науковий реферат) - Реферат

AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи (науковий реферат) - Реферат

панелі. За замовчуванням спливаюче вікно відображається.
Прапорець Show Shortcut Keys in Tooltip дозволяє відображення в спливаючому вікні, що містить ім'я команди, додатковий інформації про комбінації "швидких клавіш", що служить для виклику цієї команди. За замовчуванням додаткова інформація відображається.
Вкладка Commands
Вкладка Commands (мал. 1.15) дозволяє додавати і видаляти кнопки на існуючих панелях інструментів, а також дозволяє створювати нові панелі інструментів.
Вкладка містить інформаційне поле, два простих списки ц один кнопка-перемикач.
Список Categories містить перелік меню, що випадають, AutoCAD, кожне з яких пов'язане з відповідною групою команд, імена й піктограми яких відображаються в сусідньому списку. Крім того, тут можна вибрати для відображення в списку Commands команди, зв'язані тільки з інструментальними засобами користувача, або команди, пов'язані з панелями, що випадають, інструментів, або, нарешті, вибрати всі команди.
Список Commands містить групу команд, що відповідають обраної в списку Categories позиції.
Кнопка-перемикач Show Image and Name дозволяє або забороняє відображати в списку Commands одночасно піктограму і ім'я команди.
Інформаційне поле Description відображає коротку інформацію про призначення команди і ім'я команди для введення в командному рядку. Така ж довідкова інформація відображається в рядку стану, при переміщенні курсору поверх кнопок на інструментальній панелі. Відзначимо, що ім'я команди, що відповідає значку кнопки інструментальної панелі, і ім'я команди Для введення в командному рядку можуть розрізнятися.
Рис. 1.15. Вкладка Commands - засіб модифікації і створення панелей інструментів
Вкладка Properties
Вкладка Properties дозволяє редагувати властивості інструментів і змінювати зображення піктограм, що представляють ці інструменти на інструментальній панелі. Залежно від вибору інструмента - кнопка або панель, що випадає, - система відкриває різні діалогові вікна: Button Properties або Flyout Properties.
Диалоговое вікно Button Properties (мал. 1.16) містить панель і три поля введення.
Рис. 1.16. Діалогове вікно Button Properties - засіб модифікації кнопок панелей інструментів
Поле введення Name містить назву обраної кнопки. Користувач може призначити іншу назву кнопки, надрукувавши нове ім'я у вікні введення, або скористатися для введення доступним контекстним меню.
Поле введення Description містить коротку інформацію про призначення команди, пов'язаної з обраною кнопкою. Тут же, як правило, вказується ім'я команди для введення в командному рядку. Наведена у вікні інформація відображається в рядку стану при переміщенні курсору поверх кнопок на інструментальній панелі. Користувач може змінити зміст довідки, надрукувавши новий опис у вікні введення, або скористатися для введення доступним контекстним меню.
Поле введення Macro Associated with This Button містить макрос (макрос - це послідовність команд, згрупованих разом для прискорення і спрощення часто виконуваних операцій) обраної кнопки. Користувач може змінити макрос, безпосередньо надрукувавши нові команди або вираження мовою AutoLisp у вікні введення, або скористатися для введення доступним контекстним меню.
Панель Button Image містить збільшене растрове зображення обраної кнопки, список доступних піктограм для цієї кнопки й кнопку Edit.
Кнопка Edit відкриває діалогове вікно Button Editor, за допомогою якого можна створювати нові піктограми для обраної кнопки. Для цього можна скористатися одним з доступних готових зображень піктограм і відредагувати його, або створювати зображення піктограми заново.
Список зображень піктограм містить піктограми, пропоновані за замовчуванням практично для всіх команд. Список постачений смугою прокручування.
Діалогове вікно Flyout Properties (мал. 1.17) містить одну панель і список, де перераховані існуючі панелі, що випадають, інструментів і групи меню, яким належать ці панелі інструментів.
Список Toolbar Associated with This Flyout містить таблицю із двох стовпців, постачену смугою прокручування. Лівий стовпець містить назви інструментальних панелей, що випадають, правий - груп меню. Керування таблицею повністю відповідає стандартам додатків Windows.
Панель Toolbar Preview відображає піктограми кнопок обраної панелі інструментів.
Рис. 1.17. Діалогове вікно Flyout Properties - засіб модифікації панелей, що випадають, інструментів
Вкладка Keyboard
Вкладка Keyboard (мал. 1.18) дозволяє створювати нові і переглядати існуючі сполучення "швидких клавіш" (сполучення клавіші CTRL або клавіш CTRL+SHIFT з яким-небудь символом).
Вкладка містить інформаційне поле, простий список, що розкривається список, три вікна і три Кнопки.
Рис. 1.18. Вкладка Keyboard - засіб створення "швидких клавіш"
Список, що розкривається, Categories відображає назви всіх меню і інструментальних панелей (включаючи користувальницькі) , які втримуються у відібраній групі меню, атакож імена більшості команд AutoCAD.
Список Commands містить команди, пов'язані з відібраною позицією в списку, що розкривається, Categories. Список має смугу прокручування. Після вибору команди внизу списку з'являється інформація про призначення відібраної команди.
Вікно Menu Group відображає назви всіх завантажених груп меню.
Вікно Current Keys відображає призначене для команди, виділеної в списку Commands, сполучення "швидких клавіш".
Вікно Press New Shortcut Key відображає призначуване для команди, виділеної в списку Commands, нове сполучення "швидких клавіш". Якщо нове сполучення "швидких клавіш" уже використовується, тоді внизу вікна з'являється відповідне інформаційне повідомлення.
Кнопка Assign дозволяє призначити команді, виділеної в списку Commands, нове сполучення "швидких клавіш". Одній команді можна призначити кілька сполучень "швидких клавіш".
Кнопка Remove дозволяє скасувати призначене для команди, виділеної в списку Commands, нове сполучення "швидких клавіш".
Кнопка Show All відкриває діалогове вікно Shortcut Keys, у якому наведені всі існуючі сполучення "швидких клавіш". Список представлений у вигляді таблиці, у стовпцях якої приводяться сполучення "швидких клавіш", команди, для яких вони призначені, якій групі меню і якої категорії ці команди належать. Управління таблицею повністю відповідає стандартам додатків Windows.
Інформаційне поле Description відображає коротку інформацію про призначення команди й ім'я команди для уведення в командному рядку.
Щоб створити нове сполучення "швидких клавіш" потрібно виконати наступні дії:
" вибрати у вікні Menu Group меню, що містить потрібну команду;
" вибрати в списку, що розкривається, Categories відповідну позицію таким чином, щоб у списку Commands відобразилася назва команди;
" вибрати команду, для якої створюється сполучення "швидких клавіш";
" ввести у вікні Press New Shortcut Key нове сполучення "швидких клавіш", послідовно натиснувши клавішу CTRL і символ на клавіатурі;
" натиснути кнопку Assign.

 
 

Цікаве

Загрузка...