WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AutoCAD: робота з атрибутами (науковий реферат) - Реферат

AutoCAD: робота з атрибутами (науковий реферат) - Реферат

Порядок запитів атрибутів відіграє істотну роль у тому випадку, якщо значення вибираються зі списку, наприклад з електронної таблиці.
Ім'я блоку і точка вставки блоку задаються як звичайно. Бажано забрати прапорець Retain Objects (Зберегти об'єкти), якщо вам уже не потрібний блок з тегами атрибутів у кресленні.
Не забудьте звернути увагу на шар атрибутів, як ви це робите при визначенні шару для об'єктів блоку. Для атрибутів застосовуються ті ж правила належності до шару, що і для блоків.
Створення блоку з атрибутами має одну особливість. Якщо ви хочете вставити об'єкти і атрибути як файл, а не як блок, вам не потрібно створювати блок. Створіть креслення, що містить тільки цей блок і його атрибути. Потім використовуйте команду BASE (БАЗА) для зміни базової точки креслення (звичайно точка 0, 0) на бажану для вас точку вставки. Збережіть креслення. Якщо ви вставляєте креслення, програмою AutoCAD будуть видані запити для атрибутів, як це робиться звичайно. Використовуйте цей прийом для блоків і атрибутів, що застосовуються для багатьох креслень, наприклад для блоку штампа.
Після створення блоку не можна змінювати атрибути в діалоговому вікні Properties (Параметри).
Вставка блоків з атрибутами
Після визначення блоку з атрибутами вставляйте його, як і будь-який інший блок. Існування атрибутів визначається AutoCAD автоматично, після чого запитуються їх значення.
Якщо необхідно вводити атрибути в діалоговому вікні, то, як уже згадувалося, системну змінну ATTDIA варто встановити рівною 1.
Зміна атрибутів
Перед створенням блоку, як вже вказувалося, можна змінювати властивості тегів атрибутів у вікні Properties (Властивості) або за допомогою команди DDEDIT (ДИАЛРЕД) (виберіть команду меню Modify и Text (Редагування и Текст)). Після створення блоку використовуйте для зміни атрибутів одну з двох команд: ATTEDIT (АТРЕД) або ATTREDEF (ПЕРЕАТР).
Увага !!! Якщо ви розчленовуєте блок зі значеннями атрибутів, то ці значення втрачаються.
Зміна значення атрибута
Після вставки блоку значення атрибутів можна змінити. Виберіть у меню Modify и Attribute и Single (Редагування и Атрибут и Окремий) для запуску команди ATTEDIT. Виділивши блок, що містить значення атрибутів, ви одержите доступ до діалогового вікна, у якому ці значення можна змінити.
Установки відображення атрибута і глобальних змін
Для зміни атрибутів можна запускати команду ATTEDIT (АТРЕД) і з командного рядка. Щоб змінити вид атрибута на екрані, використовуйте опцію Edit attributes one at time (Редагувати атрибути по одному). Зміна вигляду атрибута на екрані включає зміну значення, позиції, висоти, кута, стилю тексту, шару і кольору. У відповідь на запит Edit attributes one at time (Редагувати атрибути по одному) виберіть No (Немає) і потім виконайте глобальні зміни значень атрибутів, наприклад змініть всі символи А- у номерах деталей на В-.
Нижче по кроках розписано, як використовувати команду ATTEDIT (АТРЕД) для зміни атрибутів по одному.
1. Для запуску ATTEDIT (АТРЕД) виберіть команду меню Modify и Attribute и Global (Редагування и Атрибут и Глобально) (Можливо, швидше ввести команду в командному рядку). У відповідь на запит Edit attributes one at time? [Yes/No] : (Редагувати атрибути по одному? [Так/Немає] :) натисніть .
2. У відповідь на запит Enter block name specification : (Вкажіть ім'я блока :) натисніть , щоб мати можливість вносити зміни в будь-який блок, або введіть ім'я блоку, атрибути якого необхідно змінити.
3. У відповідь на запит Enter attribute tag specification : (Вкажіть тег атрибута :) звичайно натискають , щоб залишити можливість для виправлення всіх тегів атрибутів, але можна обмежитися і конкретним тегом.
4. У відповідь на запит Enter attribute value specification : (Вкажіть значення атрибута :) звичайно натискають , щоб залишити можливість для виправлення всіх значень атрибутів, але можна обмежитися і конкретним значенням.
5. У відповідь на запрошення Select attributes: (Виберіть атрибути:), клацніть на кожному атрибутові, що вам потрібно відкорегувати. Щоб використовувати вікно, введіть спочатку w чи с . Натисніть , щоб закінчити вибір. Якщо ви включаєте інші об'єкти або блоки, що не відповідають заданому імені блоку, тега або значенню атрибута, то вони не вибираються.
6. У відповідь на запрошення Enter an option [Value/ Position/ Height/ Angle/ Style/ Layer/ Color/ Next] : (Введіть опцію [Значення/ Положення/ Висота/ Кут/ Стиль/ Шар/ Колір/ Далі] :) клацніть правою кнопкою миші і виберіть опцію необхідного типу змін.
7. Якщо ви вибрали опцію Value (Значення), то піде запит Enter type of value modification [Change/ Replace] : (Введіть тип модифікації [Зміна/ Заміна] :). Виберіть опцію Change (Зміна), якщо необхідно змінити визначений текстовий рядок. Потім AutoCAD запросить новий рядок. Якщо ви, наприклад, бажаєте змінити кожне входження Ltd. на Со. в імені постачальника, то можна використовувати опцію Change (Зміна), щоб не вводити заново повне ім'я постачальника. Виберіть опцію Replace (Заміна), якщо вам необхідно цілком змінити значення атрибута.
8. У будь-якому випадку для переходу до нового атрибута натисніть у відповідь на запрошення Enter an option [Value/ Position/ Height/ Angle/ Style/ Layer/ Color/ Next] : (Введіть опцію [Значення/ Положення/ Висота/ Кут /Стиль/ Шар/ Колір/ Далі] :).
Запрошення для інших опцій очевидні і не потребують додаткових коментарів.
Внесення глобальних змін з використанням команди ATTEDIT (АТРЕД) аналогічно зміні значення окремого атрибута за допомогою опції Change (Зміна). Щоб використовувати команду ATTEDIT (АТРЕД) для внесення глобальних змін, виконайте ряд операцій.
1. Виберіть у меню команду Modify и Attributed Global (Редагування и Атрибут и Глобально).
2. У відповідь на запит Edit attributes one at time? [Yes/No] : (Редагувати атрибути по одному? [Так/Ні] :) введіть n (н ).
3. У відповідь на запит Edit only attributes visible on screen? : (Редагувати тільки атрибути, видимі на екрані? :) введіть у або n , в залежності від конкретної ситуації. Для зміни невидимих атрибутів введіть негативну відповідь. Але в цьому випадку змінюваний текстовий рядок атрибута потрібно пам'ятати, оскільки він невидимий. Для перегляду атрибута можна спочатку скористатися командою ATTEDIT (АТРЕД).
4. У відповідь на запрошення Enter block name specification : (Вкажіть ім'я блоку :) можна натиснути , щоб залишити режим для зміни будь-якого блоку, чи ввести ім'я блоку, атрибути якого необхідно змінити.
5. У відповідь на запрошення Enter attribute tag specification : (Вкажіть тег атрибута :) можнаобмежитися конкретним тегом (у цьому випадку його просто потрібно ввести) чи натиснути , щоб залишити можливість для виправлення всіх тегов атрибутів.
6. У відповідь на запрошення Enter attribute value specification : (Вкажіть значення атрибута :), як і в попередньому випадку, можна обмежитися конкретним значенням (його потрібно ввести) або натиснути , щоб залишити можливість для виправлення всіх значень атрибутів.
7. У відповідь на запрошення Select attributes: (Виберіть атрибути), клацніть на кожному атрибутові, який потрібно відредагувати. Щоб використовувати рамку, введіть спочатку w або с . Натисніть для завершення вибору. Якщо

 
 

Цікаве

Загрузка...