WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота з програмою Corel Draw - Реферат

Робота з програмою Corel Draw - Реферат

незручності.
Кроки. Шанувальники NBA (національна баскетбольна асоціація в США) розуміють "кроки" як рух без м'яча, для шанувальників же Corel Draw "кроки" - це перехідні блоки від одного кольору до іншого. Раніш ця можливість була доступна лише на глобальному рівні - для всіх потоків файлу, чи ж на Post Script принтерах за допомогою набору піддіалогових керуючих вікон. Поле steps у діалоговому вікні Fountain Fill дозволяє вам установити необхідна кількість кроків для кожного потоку, ґрунтуючись на здатності принтера, що дозволяє, чи вимогах дизайну.
Типові (пропоновані) потоки. Діалогове вікно Fountain Fill надає у ваше розпорядження вікно з уже розробленими потоками (з назвами типу: Ozone Cloud, Pink Neon, Siren...), які можна просто перенести на об'єкт. Більш того, кнопка Save може занести створений вами потік у нагромаджувач для наступного використання.
Envelopes. Нова версія Corel Draw дала функції "Обволікання" можливість створювати оболонку на базі існуючих форм, а також керованих вручну рамок текстових параграфів. Додатково надається набір типових контурів для швидкого застосування до об'єктів.
Blending (перехід). Опція Blend наповнилася двома цікавими інструментами. Нова кнопка Loop поліпшила колишні можливості Blend по провороту перехідних об'єктів, дозволяючи самостійно встановлювати траєкторію переходу по колу від початкового об'єкта до кінцевого. Дуга кола при цьому визначається ступенем обертання. Ще одним поліпшенням Blend стала поява команд Split і Fuse. Split може ефективно перевести одну взаімопереходячу групу об'єктів у двох взаємозалежних, де елементів поділу стає перехідною проміжною крапкою. Fuse попросту поєднує двох груп в одну - протилежна функція.
Extrusions (видавлювання). Поряд з багатьма іншими функціями, кілька програмних елементів беруть участь у створенні швидкого видавлювання. Ви можете установити крапку сходу стосовно центра об'єкта, на додаток крапки 0.0 на лінійці. Зміна не велика, але це маленьке доповнення відкидає необхідність, що набридає, прокручувати сторінку в пошуках крапки сходу.
Contours (контури). Це доповнення в Corel Draw було оцінено деякими і зігнороване більшістю, включаючи автора. Але ті, хто користається цією функцією, знають, як витягти з її користь.
Cloning (операція розмноження). Ви знайомі з копіюванням, дублюванням, вставкою об'єктів, а також з можливістю переміщення елемента на передній план, залишаючи оригінал за. У Corel Draw є ще один спосіб копіювання об'єкта - cloning (розмноження). Розмноження - це щось більше, ніж просте копіювання. Отриманий цим шляхом об'єкт пам'ятає свій оригінал (майстер копію), якщо міняється оригінал - те ж відбувається з дублікатом.
Поліпшена команда Undo. У Corel Draw ваші можливості в плані зміни рішення розширені завдяки багатоступінчастому рівню команди Undo. Спираючи на чотири базових рівні, ви можете доповнювати (розширювати) цю команду власними підрівнями в межах відведеного під неї обсягу пам'яті.
Висновки
В дані роботі був розглянутий прогамний пакет для створення графічних зображень Corel Draw. Цей пакет являє собою досить потужню систему для створення і редагування складних графічних обєктів як в векторні так і растрові графіці.
Існує досить велика кількість версій цього програмного пакету але основною і найбільшою є версія Corel Draw 9.0.
На даний час основною платформою для використання системи є платформи Мас і Рс а також операційні системи Mac OS, Windows3.1, Windows95, Windows98, WindowsNT а також з деякого часу компанія корел почала активне впровадження пакету на базу операційної системи Linux.
Розвиток маркетингової політики відносно цього пакету в нашій країні носить дуже велике значення, так як цей пакет являє собою дуже хорошу систему яку можна застосовувати вбагатьох галузях таких як видавництво,Internet і багатьох інших.
Також дуже велику увагу до продукту Corel Draw приділяють не тільки фахівці з галузі Web дизайну і Web розробки а фахівці з поліграфії і користувачі які серйозно займаються професіональною графікою.
Стрімкий розвиток Web визначає напрямок розробок графічних програмних пакетів. Вони здобувають властивості, що дозволяють комп'ютерним художникам і дизайнерам України створювати твору мистецтва для світу Web.
Для чого б не призначалася фотографія - для презентації, рекламного чи проспекту Web-сторінки - по шляху туди, їй, швидше за все, не уникнути знайомства з фоторедактором. Може бути, її прийдеться відретушувати, а можливо, і додати оригінальний спецефект, наприклад розтягти Фольксваген так, щоб він став схожий на лімузин. До останнього часу для цього було потрібно або дороге, потребуюче від користувача спеціальної підготовки програмне забезпечення для редагування растрових і векторних зображень, таке як Core Draw .
По-моєму, малювати в CorelDraw -суцільне задоволення. Усі стало простіше і швидше завдяки покроковим майстрам, навчальним матеріалам і інтерактивній Довідковій системі. Наприклад новий майстер шаблонів Template Wizard, майстер текстур Texture Wizard, що ввійшов до складу утиліти Corel Texture, і майстер сцен Scene Wizard з модуля CorelDream. Усе це прекрасні засоби, що дозволяють новачку відразу включитися в роботу. Пакету Canvas бракує реалізованої в CorelDraw системи майстрів і простоти використання пакета в цілому. Іншими словами, для створення настільки ж професійноїграфіки в Canvas вам буде потрібно більше чи часу художнього таланта.
Всі ці достойні можливості Corel Draw сприяють його втіленню для використання в Україні.
Висновок: В дані роботі був розглянутий програмний пакет Corel Draw фірми Corel. Були розглянуті основні напрябки роботи пакета в області створення графічних об'єктів.Дана робота допомогла мені добре осфоїти даний програмний пакет, що дозволить мені на практиці застосовувати можливості пакету Corel Draw а також дасть можливість застосовувати на практиці додаткові модулі програмного пакету Corel Draw для створення тривимірних об'єктів а також об'єктів в растрові графіці.Я зрозуміла основні принципи і суть інтерфейсу програмного пакету, що дозволить мені вільно використовувати його можливості для побудови різних графічних об'єктів.
На мою думку основна складність в вивченні даного програмного продукту полягає у великому об'ємі матеріалу для освоєння і великої кількості термінів які використовуються для фільтрів і спецефектів пакета.
Даний пакет являється одним з найсучасніших, і найбільших пакетів для роботи з графікою що зумовлює його вивчення для набування професійних якостей роботи ф цій галузі.
Список використаної літератури
1) Сергей Пономаренко "Сorel Draw 9" Новый уровень технологии создания векторных изображений Санкт-Петербург - 1999.
2) Дмитрий Миронов Санкт-Петербург. "Сorel Draw" Москва-Харьков-Минск Учебный курс 1999.
3) А.М.Тайц "Самоучитель Сorel Draw" А.А.Тайц "Решение любых задач графического дизайна" Москва-Питер-Киев 1998.
4) Михаил Бурлаков "Сorel Draw для пользователя" Киев-Москва 1999.
5) Ф.Кобури "Сorel Draw 8" П.Маккормик Официальное руководство для Win95/98/NT и Mас" Санкт-Петербург 1999.
6) Рик Олтман "Сorel Draw 8" 4-е издание Полное руководство. Москва "Эитрон" 1999
7) Михаил Петров "Сorel Draw 8" Станислав Попов Руководство пользователя с примерами и упражнениями Москва 2000.
8) Стив Бэйн "Использование Сorel Draw 8" специальное издание Москва-Санкт-Петербург-Киев.

 
 

Цікаве

Загрузка...