WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Програма Microsoft Internet Explorer - Реферат

Програма Microsoft Internet Explorer - Реферат

Натисніть кнопку Зберегти.
Збереження файлу з Мережі на комп'ютері
Ми вже згадували можливість перекачування на комп'ютер різних файлів. Протокол FTP, що дозволяє це здійснювати, розроблений більше чверті століття назад. Список типів файлів, якими можна обмінюватися через Мережу, постійно розширюється. Ви можете викачати файл, програму або просто архів з інформацією, що цікавить вас.
Розглянемо просту процедуру перекачування файлу за допомогою програми Microsoft Internet Explorer. Наприклад, ви хочете викачати державний освітній стандарт за фахом "Фінанси і кредит". Його можна знайти на сайті ЭМФ в розділі спеціальності (http://emf.ulstu.ru/sp_.php). Виберіть спеціальність, що цікавить вас. Допустимо, ви вже завантажили сторінку, з якою вам пропонують викачати файл. Кликніть посилання лівою кнопкою миші (у нашому прикладі це малюнок ). Відкриється діалогове вікно Завантаження файлу:
У даному вікні вас попереджають, про те, що цей файл може пошкодити комп'ютер, наприклад, якщо він заражений вірусом. Якщо ви не хочете щоб з'являлося дане діалогове вікно, відмініть виділений маркер "Завжди ставити це питання, відкриваючи такі файли". Для збереження файлу натисніть Зберегти.
З'явиться діалогове вікно, в якому вкажіть місце на диску для даного файлу. Після натиснення на клавішу Зберегти (Save), файл буде записаний на ваш комп'ютер.
Примітка: Прогноз часу запису, що залишився, служить лише орієнтиром. Швидкість передачі даних може змінюватися під час перекачування залежно від стану ліній або від завантаження вашого комп'ютера.
1.2.5. Установка домашньої сторінки.
Домашня (стартова) сторінка - це сторінка, з якою починається робота з Explorer.
Для установки домашньої (стартовою) сторінки необхідно виконати наступні операції: Сервис/Свойства оглядача, відкриється діалогове вікно Властивості оглядача, в закладці Загальні вказати адресусторінки, з якою ви хочете починати роботу. У нашому прикладі це адреса сайту Ульяновского державного технічного університету www.ulstu.ru.
1.2.6. Створення системи закладок
У Інтернеті є безліч всіляких документів. Під час прогулянок або серйозних подорожей по Мережі вам напевно зустрінуться сотні цікавих місць, до яких вам ще захочеться повернутися пізніше.
Для цього існує команда Вибране. Натиснувши на кнопку Вибране, вікно браузера ділиться на дві частини, в лівій розташовується каталог Вибране, а в правій - завантажувана сторінка. У вікні (каталозі), що відкрилося, є можливості: Додати і Упорядкувати. Якщо ви хочете прибрати каталог достатньо ще раз нажинати на кнопку Вибране.
Виберіть команду Додати у вибране. Explorer дозволяє відразу перейменувати закладку і вказати відповідний нею розділ каталога.
У рядку Ім'я ви вводите (при необхідності) власне назва закладки. Потім (якщо бажаєте створити новий розділ), Додати в/Создать теку.
Введіть ім'я розділу каталога.
Тепер нова закладка поміщена у відповідний розділ.
1.2.7. Журнал
Microsoft Internet Explorer записує всі відвідані вами сторінки в журнал, і якщо ви не пам'ятаєте адреси сторінки, яку недавно відвідували, але вам вона необхідна, то, скориставшись журналом, ви без зусиль знайдете її. Дані в журналі, за умовчанням, зберігаються протягом місяця. Посилання виводяться у впорядкованому вигляді: по даті, по вузлу, по відвідуваності або по порядку відвідин.
1.2.8. Відображення малюнків
Для скорочення часу завантаження Web-сторінок можна заборонити завантаження мультимедіа елементів (графічних зображень, звуків і відео). Для цього виконаєте наступні дії:
? у оглядачі Internet Explorer в меню Сервіс виберіть Властивості оглядача;
? перейдіть на вкладку Додатково;
? у групі Мультимедіа зніміть один або декілька з наступних прапорців : Відображати малюнки, Відтворювати анімацію, Відтворювати звуки, Відтворювати відео.
Навіть якщо прапорці Відображати малюнки і Відтворювати відео зняті, надалі можна подивитися окремий малюнок (або анімацію), клацнувши по малюнку (анімації) правою кнопкою миші і вибравши пункт Показати малюнок.
Для остаточної активації зроблених змін в настройках необхідно відновити завантаження поточного документа: у меню Вигляд виберіть Відновити.
1.3. Завдання на лабораторну роботу
1. Вивчити можливості програми Internet Explorer.
2. Завантажити броузер Internet Explorer. Зайти в меню "СервисСвойства обозревателя". Відкрити по черзі всі закладки і заповнити відповідні поля, щоб використати потрібні можливості Internet Explorer для персонального використання студентом.
3. У рядку броузера Internet Explorer "Адрес" задати http://www.rada.kiev.ua і натиснути Enter, щоб перейти на головну сторінку Верховної ради України. Шляхом перегляду гіперпосилань вивчити структуру цієї сторінки, яка є типовою. У меню броузера "Избранное" виконати пункт підменю "Добавить в избранное …", щоб встановити закладку на цій сторінці з вказаним Вами ім'ям.
4. Ознайомитися з роботою в Інтернеті на прикладі наступних сайтів: www.ulstu.ru, emf.ulstu.ru, www.ustu, hnet.ustu, mirror.ustu, flash.cc.ustu.
5. Відкрити і познайомитися з розділами сайту nung.if.ua :
а. Зберегти сторінку з описом своєї спеціальності на диск (дискету) і записати в звіт.
б. Зберегти в Microsoft Word файл і інформацію з одного з розділів (без меню).
5. Ознайомитися з роботою Журналу.
1.4. Контрольні питання
1. Що таке WWW (World Wide Web)?
2. Що таке гіпертекст, HTTP, FTP?
3. Можливості глобальної мережі Інтернет?
4. Призначення програм-браузеров.
5. Які домени першого рівня ви знаєте?
6. Що таке IP-адреса і доменний адресс?
7. Як змінити кодування сторінки? Які кодування використовуються для відображення російськомовних сторінок?
8. Порядок збереження документа з сайтів Мережі на комп'ютері. Як зберегти об'єкт на поточній сторінці (картинку, файл і т. д.)?
9. Як користуватися Журналом?
10. Призначення команди меню Вибране.

 
 

Цікаве

Загрузка...