WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Програма Microsoft Internet Explorer - Реферат

Програма Microsoft Internet Explorer - Реферат

додатку і заголовок, який складається з назви додатку і назви документа, що проглядається.
Рядок адреси призначений для введення URL-адреси документа або вибору цієї адреси з випадаючого списку. У цьому рядку завжди відображається URL-адреса поточного документа.
Область пререгляду документу - це головна робоча область вікна, в якій відображається текст отримуваних документів з вбудованими зображеннями і об'єктами.
Інформаційний рядок. В процесі завантаження документа в цьому рядку відображаються поточні дії програми і отриманий об'єм документа і графічних зображень. Під час перегляду документа рядок стану показує URL-адресу гіпертекстових посилань, на яких позиціонує курсор миші. Якщо курсор не знаходиться на якому-небудь з наявних в документі посилань, то в рядку стану зазвичай нічого не відображається.
Кнопки Панелі інструментів:
Стрілки назад і вперед. Допомагають перемішатися по вже завантажених протягомсеансу сторінках. Повертає до попереднього документа. Переходить до наступного документа із списку переглянутих в поточному сеансі роботи.
Зупинити. Зупиняє процес завантаження документа. Наприклад, якщо сторінка завантажується з помилками або інформації, яка прийшла, достатньо.
Відновити. Перезавантажує поточний документ (зробити ще один запит за вказаною адресою), наприклад, якщо сторінка прийшла некоректно.
Додому. Переходить до документа, встановленого як домашня сторінка при настройці браузера, тобто сторінки з якою ви починаєте роботу.
Пошук. Відкриває сторінку, що містить засоби виконання пошуку в Інтернеті.
Вибране. Відкриває список сторінок в панелі Вибране, які відвідуються неодноразово і запам'ятали як Вибрані.
Мультимедіа. Відкриває панель Мультимедіа, для роботи з мультимедійними файлами (відео, звук і т. п.)
Журнал. Відкриває панель Журнал, в якій водить список сторінок, відвіданих за минулий період (1 тиждень, 2 тижні, 3 тижні, сьогодні).
Пошта. Виклик програми для роботи з електронною поштою. Виводить меню Читання новин.
Друк. Друк поточного документа.
1.2.2. Кодування
Часто доводиться стикатися з невеликою проблемою: зайшов на сторінку і спостерігаєш набір безглуздих символів. Для нормального відображення тексту необхідно вибрати правильне кодування сторінки, тобто провести процедуру перекодування:
Рис.2 Меню: Вигляд/кодування (вибрати в списку правильний код).
Російські сторінки, як правило, використовують кодування KOI8-R або Win1251.
1.2.3. Перші кроки
Спершу, спробуйте в робочому рядку Адреси: вписати яку-небудь нову адресу. Уважно стежите при цьому за письменністю і точністю тексту, що вноситься. Зазвичай, будь-яка адреса починається з вказівки протоколу (http: або ftp:). Наприклад, http://www.nung.edu.ua. Після того, як нова адреса вписана, натисніть на клавіатурі клавішу Enter або стрілку Перехід і почекайте, поки нова сторінка завантажиться на ваш комп'ютер.
При вказівці відомої вам адреси в Світовій Павутині (WWW), вписувати назву протоколу - не обов'язково. Так, наприклад, замість http://www.nung.edu.ua можна написати www.nung.edu.ua, а замість ftp://ftp.emf.ustu - просто ftp.emf.ustu. Не забудьте, що адреси завжди вписуються латинськими буквами.
Напевно вам доведеться не раз зіткнутися з ситуацією, коли, не дивлячись на те, що адреса існуючої в Мережі сторінки набрана, вірно, - браузеру не вдається виявити сторінку. Це може бути пов'язано з тимчасовою недоступністю сервера, на якому зберігається шуканий документ, або перевантаженістю мережі. Повторіть спробу кілька разів або ненадовго відкладіть відвідини даної адреси.
Тепер, освоїмо роботу з мишею (нашим основним навігаційним приладом). Якщо маркер миші зберігає свій звичайний зовнішній вигляд, то лівий клік (натиснення лівої клавіші миші) не приводить ні до яких дій. На правий клік можливі у відповідь реакції. Наприклад:
Поводивши ще небагато мишею по робочому вікну браузера, ви виявите, що в деяких полях вікна маркер миші активізується, перетворюючись на "лапку". Це відповідає активному посиланню. Це означає, що від цієї позиції ви можете перейти по посиланню до іншого документа або до іншого розділу поточного документа одним натисненням лівої клавіші миші.
Примітка: Відкрити посилання в новому вікні можна, також при одночасному натисненні на неї лівою кнопкою миші і клавіші Shift.
1.2.4. Збереження документа з Мережі на комп'ютері
Збереження тексту
Дочекайтеся, поки сторінка з текстом, що цікавить вас, повністю завантажитися, і проведіть наступні операції:
1) Файл/Сохранить як.. Відкриється діалогове вікно Збереження веб-сторінки.
2) Виберіть формат в якому хочете зберегти документ.
3) Виберіть місце на диску (при необхідності створіть нову теку).
4) По завершенні натисніть Зберегти.
Того ж результату можна досягти і іншим шляхом:
1) Натисніть одночасно Ctrl і A (виділяється весь текст).
2) Натисніть одночасно Ctrl і C (виділений об'єкт запам'ятав в буфері).
3) Відкрийте будь-якого текстового редактора (Word, WordPad, NotePad), підготуйте його до роботи з новим документом.
4) Натисніть одночасно Ctrl і V (весь текст з буфера переноситься в новий документ).
5)Сохраните документ з даного текстового редактора за допомогою стандартної процедури збереження Файл/Сохранить як..
Для збереження елементу тексту, процедура аналогічна і є описаною вище за винятком того, що виділяється не весь текст, а тільки необхідна його частина. Так само додається текст в документ, з яким ви вже працювали.
Збереження картинок
Для збереження одного з графічних об'єктів (малюнка) необхідно виконати наступні операції:
1) Миша повинна знаходитися в полі вибраного графічного елементу.
2) При натисненні правою кнопкою миші на картинку з'явиться контекстне меню, в якому необхідно вибрати: Зберегти Малюнок як. .
3) З'явитися діалогове вікно наступного вигляду:
4) Виберіть місце на диску (при необхідності створіть нову теку).
5)

 
 

Цікаве

Загрузка...