WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Електронна пошта . Програма.Outlook Express - Реферат

Електронна пошта . Програма.Outlook Express - Реферат

Express визначить кодування неправильно. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією,то спробуйте змінити кодування. Виберіть команду Кодування в меню Вигляд. Відкриється меню для вибору кодувань. Поточне кодування відмічене кружком у її назви. Спробуйте вибрати яку-небудь інше кодування. Якщо ви правильног вказали кодування, то вміст поточного листа відобразиться в новому кодуванні і його можна буде прочитати.
Створення правив для повідомлень
Програма Outlook Express здійснює автоматичну обробку повідомлень (електронних листів) за правилами, які визначає користувач.
У кожному правилі указуються ідентифікаційні ознаки повідомлення (зміст полий "Кому", "Від", "Копія" і т. д.) і дії (переслати, відповісти, не завантажувати і т.д.), які повинна виконати програма Outlook Express над отриманим повідомленням, задовольняючим вказаним ознакам.
Для створення, редагування або видалення правил обробки листів необхідно викликати вікно Правила для повідомлень і перейти на вкладку Правила для пошти. Виклик вікна здійснюється командою Правила для сообщений/Почта. з меню Сервіс. За допомогою кнопок Створити, Змінити, Копіювати, Видалити, Застосувати вікна Правила для повідомлень можна відповідно створити нове правило, модифікувати вже існуюче правило, скопіювати правило, видалити правило, застосувати правило до раніше отриманих повідомлень.
При створенні нового правила обробки електронних листів на екрані з'являється вікно Створити правило для пошти, яке складається з чотирьох полий.
У першому полі Виберіть умови для даного правила перераховані ознаки, по яких може здійснюватися ідентифікація повідомлення:
" шукати повідомлення, що містять адресатів в полі "Від";
" шукати повідомлення, що містять задані слова в полі "Тема";
" шукати повідомлення, що містять задані слова;
" шукати повідомлення, що містять адресатів в полі "Кому";
" шукати повідомлення, що містять адресатів в полі "Копія";
" шукати повідомлення, що містять адресатів в полях "Кому" і "Копія";
" шукати повідомлення з позначкою важливості;
" шукати повідомлення, отримані з певного облікового запису;
" шукати повідомлення, розмір яких перевищує заданий розмір;
" шукати повідомлення з вкладенням;
" шукати безпечні повідомлення;
" всі повідомлення.
У другому полі Виберіть дії для даного правила перераховані дії, які повинні бути виконані над листами, що задовольняють вказаним ознакам. У програмі Outlook Express визначені наступні дії:
" перемістити в задану теку;
" скопіювати в задану теку;
" видалити;
" переслати адресатам;
" виділити кольором;
" помітити;
" помітити як прочитане;
" помітити повідомлення як переглянуте або пропущене;
" відповісти заданим повідомленням;
" припинення виконання додаткових правил;
" не завантажувати з сервера;
" видалити з сервера.
У третьому полі Опис правила приведений опис правила, для редагування параметрів якого необхідно клацнути по назві конкретного параметра, а в четвертому полі указується назва створюваного правила.
У четвертому полі ви пишіть назву правила.
Приклад 1:
Для того, щоб відбувалося автоматичне видалення всіх повідомлень отриманих з поштового сервера fio.ifmo.ru, необхідно виконати наступні дії:
" у вікні Створити правило для пошти, в полі Виберіть умови для даного правила встановите прапорець напроти запису Шукати повідомлення, що містять адресатів в полі Від;
" у полі Виберіть дії для даного правила встановите прапорець напроти запису Видалити;
" у полі Опис правила клацніть мишкою по словосполученню що містять адресатів і у вікні, що з'явилося, Вибір одержувачів введіть ім'я сервера fio.ifmo.ru і клацніть по кнопці Додати, а потім по кнопці ОК.
Приклад 2:
Для того, щоб відбувалося автоматичне переміщення в теку Привіт всіх листів, що містять як тему повідомлення слово "привіт" необхідно виконати наступні дії:
" створіть теку Привіт;
" у вікні Створити правило для пошти, в полі Виберіть умови для даного правила встановите прапорець напроти запису Шукати повідомлення, що містять задані слова в полі "Тема";
" у полі Виберіть дії для даного правила поставте галочку на запис Перемістити в задану теку;
" у полі Опис правила клацніть мишкою по словосполученню задані слова, що містять, і у вікні, що з'явилося, Введіть ключові слова або пропозицію і натисніть "Додати" введіть слово "привіт" і клацніть по кнопці Додати, а потім по кнопці ОК.
Завдання на лабораторну роботу
1. Вивчити інтерфейс програми Outlook Express.
2. Створіть новий обліковий запис (поштову електронну адресу).
3. Виконаєте поштове листування з іншими студентами своєї групи. Для цього:
" створіть лист;
" відправте пошту;
" отримаєте пошту;
" напишіть відповідь на лист;
" перешліть одержаний лист;
" видалите непотрібну кореспонденцію.
4. Створіть свій підпис за шаблоном. (Наприклад - З повагою Прізвище, Ім'я, По батькові).
5. Створіть групу Одногрупники. Внесіть адреси одногрупників до адресної книги. Виконаєте вибір адреси з адресної книги. Виконаєте листування, використовуючи адресну книгу.
6. У текстовому редакторові Microsoft Word підготуйте файл документа, що містить текст, невеликий малюнок і таблицю. Збережете файл. Виконайте вкладення файлу в лист в програмі Outlook Express і відправте пошту.
7. Витягніть вкладений файл з поштового повідомлення, зберігши його на диску.
8. Здійсните настройку програми Outlook Express так, щоб відбувалася перевірка пошти, що поступила, кожні 5 хвилин.
9. Здійсните настройку програми Outlook Express так, щоб відбувалося видалення листів, що містять вкладені файли або слово "магія". Перевірте правильність роботи правила.
10. У теці що Входять створіть теку Тест. Здійсните настройку програми Outlook Express так, щоб відбувалося переміщення в цю теку всіх листів, що містять як тему повідомлення слово "рік" або слово "день" в тексті повідомлення. Перевірте правильність роботи правила.
11. Видалите свій обліковий запис.
12. Завершите роботу Outlook Express.
Internet забезпечує доступ до декількох інформаційних технологій, серед яких найважливіші такі:
? електронна пощта e-mail;
? універсальна система доступу до гшертекстової інформації
на Web-серверах у системі World Wide Web (WWW);
? система передавання текстових і програмних файлів FTP;
? система підтримки груп новин UseNet newsgroups та організації телеконференцій;
? система передавання текстових файлів Gopher тощо.
Робота електронної пошти грунтується на принципі, що будь-який текст, набраний на клавіатурі, можна передати на сусідній комп'ютер чи на комп'ютер, розміщений на іншому континенті, якщо комп'ютери ці з'єднані між собою. Для цього треба скориста тися будь-якою програмою, що підтримує електронний зв'язок:
Pegasus

 
 

Цікаве

Загрузка...