WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Електронна пошта . Програма.Outlook Express - Реферат

Електронна пошта . Програма.Outlook Express - Реферат

пишете коротку анотацію листа, наприклад, Тест.
Примітка: При підготовці листа адресатові, що використовує версію операційної системи, відмінну від російської, краще записувати тему по-англійськи або на транслите (т.е. латинськими буквами російські слова).
На цьому заповнення конверта листа, що відправляється, завершене.
У текстовому вікні пишіть текст листа. Інструментальна панель для форматування тексту схожа на інструментальну в Microsoft Word.
Після того, як текст листа набраний, ви можете перевірити орфографію, використовуючи для цього команду Правопис меню Сервіс або клавішу F7. Для зміни мови, використовуваної при перевірці орфографії, виконаєте команду Параметри в меню Сервіс. На вкладці Правопис виберіть Мова, на якій написаний лист. Тут же ви можете набудувати параметри перевірки правопису.
Дуже часто з'являється необхідність переслати по електронній пошті не тільки текст, але і різні файли, наприклад, зображення, звуки, електронні таблиці і т.д.
Меню Вставка/Вкладення файлу або нажинати на кнопку з "скріпкою". З'явитися діалогове вікно Вставка вкладень. За допомогою діалогу Вставка вкладень виберіть на вашому диску файл і натисніть кнопку Вкласти, щоб приєднати вказаний файл до листа. Звернете увагу, що додалося ще одне поле введення Приєднати, в якому вказано ім'я і розмір приєднаного файлу. Для того, щоб приєднати декілька файлів, ще раз натисніть кнопку Вкласти на панелі інструментів вікна Створення повідомлення і виберіть ще один файл.
Так само можна вставити в текст листа малюнок: Вставка/Малюнок. Відкриється діалогове вікно Вставка малюнка, у вікні необхідно вказати шлях до малюнка, і деякі параметри відображення малюнка.
Якщо лист має високий або низький статус, то ви можете встановити параметр Важливість в меню Сообщение/Важность/. або використовуючи відповідну ікону на панелі інструментів вікна Створити повідомлення. Ви можете задати три рівні важливості:
Висока важливість. У верхній частині листа з'явитися строчка Дане повідомлення має високу важливість.
Звичайна важливість. Встановлюється за умовчанням при створенні листа.
Низька важливість. У верхній частині листа
з'явиться додаткова строчка Дане повідомлення має низький рівень важливості. Використовується дуже рідко.
Після того, як лист готовий, натисніть кнопку Відправити на панелі інструментів вікна Створення повідомлення. Після цього вікно Створення повідомлення закриється, а ваш лист буде записаний в теку Витікаючі.
Щоб відправити підготовлене повідомлення, натисніть кнопку Доставити на панелі інструментів Outlook Express. Після цієї операції ваше повідомлення буде відправлено на сервер, а його копія - записана в теку Відправлені.
Якщо ви хочете, щоб ваші повідомлення відправлялися відразу по натисненню кнопки Відправити на панелі інструментів вікна Створення повідомлення, то виконаєте наступні дії:
" у меню Сервіс виберіть пункт Параметри;
" у вікні, що з'явилося, перейдіть на вкладку Відправка повідомлень і встановите прапорець напроти запису Відразу відправляти повідомлення.
Щоб видалити лист, виберіть в списку Теки теку, що містить дане повідомлення, і клацніть мишею на листі. Потім натисніть кнопку Видалити на панелі інструментів Outlook Express. Лист буде поміщений в теку Видалені. Ви можете відновити видалені листи з теки Видалені. Для цього відкрийте теку Видалені і перемістите потрібне повідомлення в будь-яку іншу теку. Звертаємо вашу увагу, що листи, стерті з теки Видалені, відновити не можна.
Створення підпису
Звичайні листи прийнято підписувати. При використанні програми Outlook Express у вас є можливість підписувати і електронні листи. Під підписом подразумевается текст, який автоматично вставляється в кінець кожного написаного вами листа. Для створення підпису виконайте наступні дії:
" у меню Cервис виберіть Параметри і виберіть вкладку Підпис;
" натисніть кнопку Створити і введіть текст в поле Змінити підпис, або виберіть Файл і вкажіть текстовий або гіпертекстовий файл, який слід використовувати для підпису;
" включите прапорець Додавати підпис до всіх витікаючих повідомлень.
Тепер в кінець кожного написаного вами листа автоматично додаватиметься ваш підпис.
Для використання різних підписів з різними обліковими записами виберіть підпис в розділі Підпис, натисніть кнопку Додатково і виберіть обліковий запис, який слід використовувати з даним підписом.
Для додавання підпису тільки в окремі повідомлення вимкнете прапорець Додавати підпис до всіх витікаючих повідомлень. При створенні повідомлення виберіть меню Вставка, вкажіть на Підпис і виберіть потрібний підпис.
Читання пошти, що прийшла
Всі електронні листи, послані вам, спочатку збираються у вашій поштовій скриньці на сервері. Для того, щоб їх отримати і прочитати, вам потрібно зв'язатися з поштовим сервером. Натисніть кнопку Доставити на панелі інструментів Outlook Express. Після цього буде проведена перевірка вашої поштової скриньки на поштовому сервері. Все нові повідомлення будуть записані в теку що Входять. Непрочитані повідомлення мають значок у вигляді запечатаного конверта, а прочитані - відкритого конверта.
Ви можете змінити ширину колонок в теках з листами. У теці що Входять - це колонки Від, Тема, Отримано. Для зміни розмірів колонки підведіть покажчик миші до її межі. Покажчик миші змінить свою форму. Натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи кнопки, буксируйте межу в потрібному вам напрямі.
Отримані повідомлення можна читати або в області перегляду, або в окремому вікні. Клацніть значок теки що Входять на панелі Outlook або в списку тек. Для проглядання повідомлення в області перегляду клацніть по ньому в списку повідомлень. Для проглядання повідомлення в окремому вікні двічі клацніть по ньому в списку повідомлень.
Якщо ви одержали лист, зліва від заголовка, якого знаходиться зображення скріпки, то це означає, що разом з цим листом вам прислали вкладений файл. Клацніть мишею на значку, що позначає вкладений файл, який розташований в області проглядання листа. З'явиться список файлів прикріплених до листа.
Якщо ви клацніть на Зберегти вкладення з'явиться діалогове вікно Зберегти вкладення. Виберіть теку на диску вашого комп'ютера, в якій ви хочете зберегти вкладений файл, і натисніть кнопку Зберегти. Діалог Зберегти вкладення буде закритий і вкладений файл буде збережений на диску.
Якщо лист, який ви отримали, має Високу важливість або Низьку важливість, то в найпершій колонці ви побачите знак оклику або стрілку вниз, відповідно.
Якщо ви хочете отримати всі відомості про повідомлення (дата відправки і т. п.). При перегляді в окремому вікні виберіть меню Файл, команду Властивості.
Оскільки не існує єдиного стандарту на кодування букв російського алфавіту, програма Outlook Express намагається самостійно визначити кодування листів, що приходять. Проте, завжди є вірогідність, що програма Outlook

 
 

Цікаве

Загрузка...