WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Електронна пошта . Програма.Outlook Express - Реферат

Електронна пошта . Програма.Outlook Express - Реферат


user2@ulstu.ru
user22@ulstu.ru
Сервер вхідної пошти (POP3-сервер):
mail.ustu
Сервер витікаючої пошти (SMTP-сервер):
mail.ustu
Ім'я користувача на POP-сервері: ім'я поштової скриньки без значка "@" і назви домена.
Наприклад для поштової скриньки user1@ulstu.ru: user1
Пароль: ваш пароль до поштової скриньки.
user1@ulstu.ru пароль: user1
user2@ulstu.ru пароль: user2
user22@ulstu.ru пароль: user22
Облікові записи
Якщо ви використовуєте свій комп'ютер спільно з ким-небудь (удома або на роботі), кожному користувачеві можна виділити окрему поштову скриньку в програмі Outlook Express. У користувачів будуть окремі настройки роботи з поштою, окремі повідомлення і окремі контакти. Щоб це здійснити, необхідно створити "посвідчення" для кожного з користувачів. Після того, як посвідчення задані, можна переходити від одного до іншого, не вимикаючи комп'ютер і не розриваючи зв'язок з Інтернет.
Для переходу від одного посвідчення до іншого, в меню Файл виберіть Зміна посвідчення.
Для додавання посвідчення виконаєте наступні дії:
" У меню Файл вкажіть на Посвідчення і виберіть Додати посвідчення.
" Введіть ім'я нового користувача.
" Для захисту настройок створюваного посвідчення можна встановити прапорець Використання пароля і ввести пароль. Програма Outlook Express запропонує вам увійти до системи як новий користувач. При негативній відповіді ви продовжите роботу як поточний користувач. При позитивній відповіді потрібно буде ввести відомості про підключення до Інтернет. У полі введення Ім'я введіть ім'я для звернення до вас при листуванні за допомогою електронної пошти. Це може бути ваше справжнє ім'я або псевдонім.
" Натисніть кнопку Далі, щоб продовжити роботу. З'явиться діалог Майстра підключення до Інтернет.
" Якщо ви ще не маєте своєї адреси електронної пошти, то виберіть нижній пункт діалогового вікна і слідуйте вказівкам, що з'являються на екрані. В результаті ви отримаєте безкоштовний поштовий обліковий запис в поштовій службі Hotmail, яка використовує сервери HTTP.
" Якщо ви вже маєте адресу електронної пошти, то потрібно створити відповідний обліковий запис, який включає ваше ім'я і пароль для входу в систему, а також назви серверів вхідних і витікаючих повідомлень. Всі ці відомості вам повинен надати ваш постачальник послуг Інтернет або адміністратор локальної обчислювальної мережі, в якій ви працюєте. Для того, щоб створити обліковий запис виберіть верхній пункт діалогового вікна.
Для зміни параметрів існуючого посвідчення в меню Файл вкажіть на Посвідчення і виберіть Управління посвідченнями. Коли з'явиться діалогове вікно, виконаєте наступні дії:
" для зміни назви або пароля посвідчення виберіть посвідчення і натисніть Властивості;
" для зміни посвідчення, що завантажується при запуску, виберіть посвідчення із списку, що розкривається (якщо відповідний прапорець знятий, при кожному запуску додатку, що використовує посвідчення, виводитиметься запит про вибір посвідчення);
" для зміни посвідчення, використовуваного за умовчанням, виберіть потрібне посвідчення з нижнього списку, що розкривається;
" для видалення посвідчення виберіть користувача і натисніть кнопку Видалити.
Настройка параметрів електронної пошти
Параметри пошта, що встановлюється у вікні Параметри, значно впливає на поведінку Outlook Express. Вони визначають, що повинне відбуватися при відправленні повідомлень, в якому форматі створюються повідомлення, особливості читання, перевірку орфографії, тип підпису і чи використовувати шифрування і цифровий підпис. Для відображення вікна Параметри виберіть Сервис/Параметры, і з'явиться діалогове вікно Параметри.
Адресна книга
Для зручності роботи в програмі Outlook Express передбачена можливість завести адресну книгу, в якій можна зберігати інформацію про адресатів, з якими ви ведете листування по електронній пошті.
Розібратися з додаванням записів в адресну книгу і роботою з нею не так вже складно, якщо вам коли-небудь доводилося вести записник.
Створити нового адресата - створення нового запису в даній групі адресної книги.
Створити нову групу - відкриття нової тематичної теки для адресатів певної групи.
Видалити - позбавлення від запису або групи записів.
Пошук - вбудована пошукова система для пошуку конкретних людей на безкрайніх просторах мережі Інтернет.
Для створення нового адресата необхідно виконати наступні дії:
@ Виберіть команду Адресна книга меню Сервіс. З'явиться вікно Адресна книга.
Й Натисніть кнопку Створити Контакт на панелі інструментів вікна Адресна книга. На екрані з'явиться діалог Властивості. Вкладки Особисті, Службові, Замітки призначені для завдання додаткової інформації про поточного кореспондента.
_ У полях введення Ім'я, Прізвище, По батькові наберіть відповідно прізвище, ім'я і по батькові адресата.
@ Клацніть мишею на полі Адреси електронної пошти і наберіть на клавіатурі адресу його електронної пошти.
@ Натисніть кнопку Додати, щоб занести адресу в книгу.
@ Натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалог Властивості. Коли у вашій адресною книгебудет велика кількість записів, ви зможете знайти потрібну людину по прізвищу, набираючи її в полі введення, яке знаходиться нижчим за панель інструментів у вікні Адресна книга.
Для закриття адресної книги, виберіть команду Закрити меню Файл або клацніть мишею на кнопці в правому верхньому кутку вікна Адресна книга, щоб закрити вікно.
Створення, відправка і видалення електронного листа
Для виклику редактора підготовки поштового повідомлення можна звернутися до меню Сообщение/Создать повідомлення або просто нажинати на відповідну кнопку в графічному меню.
Звернете увагу, що текстовий курсор вже знаходиться в полі Кому. Введіть в поле Кому електронна адреса одержувача, наприклад, user1@ulstu.ru.
Адреса може бути вписана уручну або узята з адресної книги. Для того, що б скористатися адресною книгою, необхідно зробити правий клік на кнопку Кому. Відкриється діалогове вікно Вибрати одержувачів. Клацніть мишею на прізвищі, що цікавить вас, і натисніть кнопку Кому, якщо ви хочете відправити лист цій людині. Щоб відправити копію листа ще одній людині, виберіть його прізвище і натисніть кнопку Копія. Адреса електронної пошти цієї людини буде підставлена у відповідне поле введення конверта
листа, що відправляється. Натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалог Вибір одержувачів. Адреса вибраного вами адресата буде відображена у відповідному полі "конверта" створюваного листа.
Ви можете вибрати декілька адресатів. Якщо ви вписуєте адресу в ручну, то адреси розділяються крапкою з комою ( ; ). Для розсилки листа відразу декільком адресатам служить поле введення Копія.
Примітка: Для перемикання між полями введення зручно користуватися клавішею Tab на клавіатурі.
Наступний рядок для заповнення Тема. У цьому рядку ви

 
 

Цікаве

Загрузка...