WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Комп’ютерна графіка та графічні редактори (науковий реферат) - Реферат

Комп’ютерна графіка та графічні редактори (науковий реферат) - Реферат

версії вмісту файлу на жорсткому диску або дискеті.
Вирізувати в буфер кнопка для видалення з екрану виділених елементів креслення з приміщенням їх в буфер.
Копіювати в буфер кнопка для приміщення в буфер виділених елементів креслення без їх видалення з екрану.
Вставити з буфера кнопка для висновку на екран геометричних елементів, поміщених в буфер.
Відмінити кнопка для висновку на екран вирізаних (видалених з екрану) елементів.
Повторити кнопка для видалення вставлених з буфера на екран елементів.
Збільшити масштаб рамкою кнопка для збільшення частини екрану до розмірів екрану рамкою, заданою двома крапками по діагоналі.
Збільшити масштаб кнопка для збільшення масштабу зображення на екрані.
Зменшити масштаб кнопка для зменшення масштабу зображення на екрані.
Зрушити кнопка для переміщення електронного креслення по екрану при [УЛКМ] і переміщенні курсора по екрану. Після виклику команди курсор міняє свою форму на чотиристоронню стрілку.
Приблизить/отдалить кнопка для збільшення або зменшення зображення на екрані.
Відновити зображення кнопка для перемальовування креслення і видалення "сміття" з поля креслення.
Показати все кнопка для висновку на екран всього креслення або всіх зображень фрагмента.
Кнопки інструментальних панелей
Геометричні побудови кнопка інструментальної панелі для виклику кнопок геометричних побудов.
Розміри і технологічні позначення кнопка інструментальної панелі для виклику кнопок простановки розмірів і технологічних позначень.
Редагування кнопка інструментальної панелі для виклику кнопок редагування геометричних об'єктів.
Параметризація кнопка інструментальної панелі для виклику кнопок параметризації геометричних об'єктів.
Вимірювання кнопка інструментальної панелі для виклику кнопок вимірювання геометричних об'єктів.
Виділення кнопка інструментальної панелі для виклику кнопок виділення геометричних об'єктів.
Призначена для користувача панель N1 панель для набору призначених для користувача кнопок.
Призначена для користувача панель N2 панель для набору призначених для користувача кнопок.
Призначена для користувача панель N3 панель для набору призначених для користувача кнопок.
Кнопки інструментальної панелі геометричних побудов
При створенні файлу Лист за замовчуванням включена кнопка інструментальної панелі Геометричні побудови. Включена кнопка висвічується яскравішим світлом.
Кнопки інструментальних панелей, на яких зафарбований правий нижній куточок у вигляді темного трикутника мають додаткові кнопки. Для виклику додаткових кнопок треба курсор встановити на цю кнопку і [УЛКМ] і нижче за цю кнопку з'явиться рядок додаткових кнопок. Для того, щоб зробити поточною одну з додаткових кнопок треба, не відпускаючи лівої клавіші миші, перевести курсор на потрібну кнопку і відпустити ліву клавішу миші.
Інструментальна панель геометричних побудов включає дванадцять кнопок:
Введення точки ця кнопка служить для викреслювання точок і має чотири додаткові кнопки (Точка по кривій, Точки перетину двох кривих, Всі точки перетину кривої, Крапка на заданій відстані).
Безперервне введення об'єктів (ламана) ця кнопка служить для викреслювання ламаних ліній.
Введення допоміжної прямої ця кнопка служить для викреслювання допоміжних ліній і має вісім додаткових кнопок (Горизонтальна пряма, Вертикальна пряма, Паралельна пряма, Перпендикулярна пряма, Дотична пряма через зовнішню точку, Дотична пряма через точку кривої, Пряма, дотична до 2-х кривих, Бісектриса).
Введення відрізка ця кнопка служить для викреслювання відрізка прямою по двох точках і має п'ять додаткових кнопок (Паралельний відрізок, Перпендикулярний відрізок, Дотичний відрізок через зовнішню точку, Дотичний відрізок через точку кривої, Відрізок, дотичний до 2м кривим).
Введення кола ця кнопка служить для викреслювання кола по центру і значенню радіусу і має шість додаткових кнопок (Коло по трьом крапкам, Коло з центром на об'єкті, Коло, дотичне до однієї кривої, Коло, дотичне до 2м кривим, Коло, дотичне до трьом кривим, Коло по двох крапках).
Введення дуги ця кнопка служить для викреслювання дуги кола по центру і двом крапкам і має чотири додаткові кнопки (Дуга по трьом крапкам, Дуга, дотична до кривій, Дуга по двох крапках, Дуга по двох крапках і куті розчину).
Введення еліпса ця кнопка служить для викреслювання еліпса по центру і двом крапкам і має шість додаткових кнопок (Еліпс по діагоналі прямокутника, Еліпс по центру і куту прямокутника, Еліпс по центру, середині сторони і куту паралелограма, Еліпс після 3го кутам паралелограма, Еліпс по центру і 3м крапкам, Еліпс, дотичний до 2м кривим).
Введення кривий Безье ця кнопка служить для викреслювання плавної кривої по вершинам крапок і має дві додаткові кнопки. (Введення ламаної, Введення NURBSкривої).
Фаска ця кнопка служить для викреслювання фаски на рогах ламаної лінії і має одну додаткову кнопку (Фаска на рогах об'єкту).
Округляє ця кнопка служить для викреслювання того, що округляє на рогах ламаної лінії і має одну додаткову кнопку (Округляє на рогах об'єкту).
Введення прямокутника ця кнопка служить для викреслювання прямокутника по кутах діагоналі і має дві додаткові кнопки (Прямокутник по центру і куту, Введення багатокутника).
Штрихування ця кнопка служить для викреслювання різних стилів штрихувань.
Кнопки інструментальної панелі розмірів і технологічних позначень
Для виклику кнопок інструментальної панелі розмірів і технологічних позначень треба курсор встановити на кнопку розмірів і технологічних позначень і клацнути [ЛКМ].
Розміри і технологічні позначення [ЛКМ], і на місці кнопок геометричних побудов з'являться дванадцять кнопок розмірів і технологічних позначень:
Введення тексту ця кнопка служить для запису тексту на полі креслення.
Введення таблиці ця кнопка служить для висновку на полі креслення таблиць.
Лінійний розмір ця кнопка служить для нанесення на креслення лінійних розмірів і має сім додаткових кнопок (Лінійний з обривом, Лінійний від відрізка до крапки, Лінійний від загальної бази, Лінійний ланцюговий, Лінійний із загальною розмірною лінією, Розмір для кола, Розмір висоти).
Діаметральний розмір ця кнопка служить для нанесення на кресленні діаметральних розмірів.
Радіальний розмір ця кнопка служить для нанесення на креслення радіальних розмірів і має одну додаткову кнопку (Радіальний із зламом).
Кутовий розмір ця кнопка служить для нанесення на креслення кутових розмірів і має чотири додаткові кнопки (Кутовою від загальної бази, Кутової ланцюгової, Кутової із загальною розмірною лінією, Кутовою з

 
 

Цікаве

Загрузка...