WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості - Курсова робота

Розробка проекту комп’ютерної мережі та розрахунок її вартості - Курсова робота

колізійних фрагментів з метою форсування зіткнень усіма вузлами мережі. Кожен сегмент автоматично визначає полярність приймаючої пари і виправляє полярність у випадку неправильної установки пари. Функція тестування безупинного з'єднання (link integrity test), обумовлена стандартом IEEE, здійснює постійний контроль за приймаючою парою і забезпечує безупинне з'єднання. Концентратори мають функцію поділу, при якій кожен сегмент у концентраторі здатний автоматично відключатися у випадку виявлення повторюваних колізій.
Концентратори оснащені функцією захисту відзбійних пакетів (jabber lock-up) на всіх інтерфейсах, виключаючи тим самим збій у роботі прийомопередавача у випадку прийому/передачі пакетів, що перевищують максимально припустиму довжину.
Світлодіодні індикатори стану і діагностики мережі (LED) розташовані на передній панелі мікро-концентраторів і призначені для контролю над станом мережі й ізоляції можливих помилок. На кожен сегмент крученої пари існує по одному діагностичному індикатору, що визначає наявність мережного з'єднання і підключення робочого сегмента ("Link OK"). Додатково є три світлодіода, що визначають основні характеристики комутації - "Activity" (передача пакетів), "Collision" (колізії) і "Power" (вкл/выкл. джерело живлення).
Установка даних мікро-концентраторів проста і не зажадає додаткових витрат. Для настільного використання пристрою оснащені самоклеючими гумовими ніжками, а для настінного монтажу в основі шасі передбачені два отвори (типу "замкової шпарини"), за допомогою яких мікро-концентратори можуть бути повішені, наприклад, на гвинти.
Технічні характеристики
Діагностичні індикатори
Link OK Наявність мережного з'єднання
Світлодіоди на передній панелі:
Power Живлення включене
Collision Виявлення колізії
Activity Передача концентратором пакетів на всі порти
Автоматичне відключення порту і перебудова з'єднання:
Автоматичне відключення порту виконується після 32-ох послідовних колізій, чи коли тривалість колізії складає більш 1 мс. Перебудова з'єднання відбувається після того, як 512 біт було прийнято чи передано на даний порт без колізій (алгоритм стандарту IEEE), чи коли дані були передані без колізій в обсязі 512 біт (альтернативний алгоритм).
Захист від збійних пакетів (jabber lock-up):
Для пакетів розміром більш 64 кілобіт, вихідні пакети передаються з перериванням по 96 біт.
Джерело жтвлення
Напруга, частота і номінальна потужність 100 - 120 VAC, 50/60 Гц, 1.0 A
200 - 240 VAC, 50/60 Гц, 0.5 A
Потужність макс.12 Вт
Фізичні характеристики
Розміри:
AT-MR815T 17.5 см x 9.8 см x 2.6 см
(6.9 in x 3.9 in x 1.0 in)
Вага
AT-MR815T 426 г (15 oz)
Діапазон температур
Робоча температура Від 0° до 40° C
Температура при зберіганні Від -20° до 70° C
Відносна вологість Від 5% до 80%, без конденсації
3.3 Опис мережевого адаптера
Для пiдключення комп'ютерiв до середовища передачi використовуються спецiальнi пристрої - мережевi адаптери (рис 3.4).
Передача в режимі Bus Master
Цей адаптер працює в режимі 32-х біт bus master, забезпечуючи, тим самим, високу продуктивність з мінімальною кількістю звертань до центрального процесора. Працює на частоті PCI незалежно від частоти мережі, передаючи дані в пам'ять і з пам'яті, минаючи центральний процесор, тим самим, знижуючи його завантаження.
Рисунок 3.4 - 10/100 Мбіт/с адаптер DFE-538TX для шини PCI
NWAY 10/100 Мбіт/с інтерфейс
Адаптер має один коннектор RJ-45 і автоматично визначає режим роботи 10BASE-T Ethernet чи 100BASE-TX Fast Ethernet і повний-дуплексний чи напів-дуплексний без яких-небудь зусиль з боку користувача. Адаптер завжди вибере максимально можливу швидкість роботи.
Підтримка технології Wake-on-LAN (WOL)
Адаптер підтримує специфікацію ACPI, надаючи функцію заощадження енергії під час бездіяльності. Адаптер може автоматично включиться в нормальний режим виконуючи команди v1.0 специфікації AMD Magic Packed WOL.
Робота в режимі Full-Duplex
Робота в повнодуплексному режимі дозволяє використовувати всю міць робочої станції сервера в мережі Fast Ethernet, підключаючи до комутаторів на 200 Мбіт/с. Автоматичне вибором можливості роботи в напів- чи повнодуплексному режимі Ethernet і Fast Ethernet забезпечує максимальну зручність у роботі.
Характеристики:
" стандарти IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-TX.
" стандарти IEEE 802.3 Ethernet 10BASE-T.
" шина PCI версії 2.1.
" 10/100 Мбіт/с NWAY автовибір.
" Висока швидкодія, прямий обмін з пам'яттю.
" Підтримка DMA burst mode.
" Один RJ-45 STP конектор.
" Підтримка UTP/STP.
" Повний дуплекс 200/20 Мбіт/с Fast/Ethernet.
" Простота установки, плата без перемичок.
" Сумісність із всіма основними ОС.
" Підтримка автозавантаження із сервера.
" Індикатори для візуального контролю.
Висновки
Слід сказати, що даний тип мережі (10base-T) уже застарів, тому на теперішній час цей тип мережі фактично не має практичного застосування.
Результатом написання даної курсової роботи є розробка проекту комп'ютерної мережі та розрахунок її вартості. Згідно варіанту даній комп'ютерній мережі задається тип 10Base-T. Це однорангова мережа, яка складається із шести робочих станцій, а також розроблена для офісу розміром 8 8 м., з операційною системою Windows NТ.
Вартість мережевого обладнання визначалася згідно цін на комп'ютерній фірмі "Техно Поліс" і становить 298,16 у.о.
Дана комп'ютерна мережа може використовуватись для малих офісів: кількість користувачів не перевищує 10; при застосуванні неекранованої крученої пари (UTP) довжина сегмента між концентратором і робочою станцією не повинна перевищувати 100 метрів; проста структура мережі; забезпечення доступу кожного з підключених комп'ютерів до ресурсів інших вузлів.
При виконанні проекту було використано план приміщення, який можна застосувати для реального офісу. Комп'ютерна мережа розроблена з урахуванням морального застаріння техніки з використанням популярних загальнодоступних програмних продуктів компанії Microsoft.
Список використаних джерел
1. Буров Є. Комп'ютерні мережі. - Львів: БАК, 1999 - 468 с.
2. Основы современных кмпьютерных технологий./ Под ред. А.Д.Хомоненко. - СПб.: Корона, 1998. - 448 с.
3. Локальные вычислитильные сети. Принципы построения, архитектура, коммуникационные средства./ Под ред. С.В.Назарова. - М.: Фин. и стат., 1994. - 400 с.
4. Хаусли Т. Системы передачи и телеобработки данных. - М.: Радио и связь, 1994. - 297 с.
5. Халсалл Ф. Передача данных, сети компьютеров и взаимосвязь открытых систем. - М.: Радио и св., 1995. -354 с.
6. Шатт С. Мир компьютерных сетей. - К.: BHV, 1996. - 314 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...