WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж - Реферат

Використання операційної системи Linux при створенні локальних мереж - Реферат

інше. Одне з таких питань - підтримка TCP/IP мереж. Ви повинні відповісти ствердно якщо ви хочете отримати ядро що підтримує мережі.
4.2.1 Опції ядра для Linux 1.0 та вище
Після завершення загальної частини опцій, вас буде опитано на рахунок підтримки різноманітних розширень що можуть підтримуватись в Linux, наприклад SCSI драйвери, то що. Наступний список запитань відноситься до підтримки мереж. Точний набір опцій конфігурації постійно змінюється в зв'язку з розробкою. Типовий набір опцій що пропонується великою кількістю версій ядра близько 1.0 та 1.1 (коментарії подано в italic) :
*
* Network device support
*
Network device support? (CONFIG ETHERCARDS) [y]
Не дивлячись на назву макро що показане в дужках, ви повинні відповісти ствердно якщо ви хочете використовувати будь-який тип пристроїв орґанізації мережі, незалежно від того чи це Ethernet, SLIP, чи PPP. При відповіді y на це питання, підтримка пристроїв типу ethernet дозволяється автоматично. Підтримку для інших типів драйверів треба дозволяти окремо :
SLIP (serial line) support? (CONFIG SLIP) [y]
SLIP compressed headers (SL COMPRESSED) [y]
PPP (point-to-point) support (CONFIG PPP) [y]
PLIP (parallel port) support (CONFIG PLIP) [n]
Ці питання торкаються різних протоколів рівня зв'язку (link layer) що підтримуються в Linux. SLIP дозволяє транспортувати IP пакети через послідовні лінії. Вибір компресії заголовків забезпечує підтримку CSLIP, який стискає заголовки TCP/IP пакетів до трьох байт. Зверніть увагу на те що вибір цієї опції не означає автоматичного звернення до CSLIP, а тільки підтримку функцій для нього на рівні ядра.
PPP - інший протокол передачі данних через послідовні лінії. Він більш гнучкий ніж SLIP, і не прив'язаний до IP - підтримується, наприклад, IPX. Так як підтримка PPP була завершена тільки недавно, цього вибору може і не бути у вашій версії ядра.
PLIP забезпечує передачу IP пакетів поверх з'єднання через паралельні порти. Це головним чином використовується для під'єднання до машин під управлінням MS-DOS.
Наступні питання мають відношення до карт Ethernet від різних виробників. Чим більше розроблено драйверів, тим більше добавлених до цієї секції питань ви повинні бачити. Якщо ви хочете побудувати ядро яке можна було би використовувати на різних машинах, ви можете дозволити підтримку більше одного драйвера.
NE2000/NE1000 support (CONFIG NE2000) [y]
WD80*3 support (CONFIG WD80x3) [n]
SMC Ultra support (CONFIG ULTRA) [n]
3c501 support (CONFIG EL1) [n]
3c503 support (CONFIG EL2) [n]
3c509/3c579 support (CONFIG EL3) [n]
HP PCLAN support (CONFIG HPLAN) [n]
AT1500 and NE2100 (LANCE and PCnet-ISA) support (CONFIG LANCE) [n]
AT1700 support (CONFIG AT1700) [n]
DEPCA support (CONFIG DEPCA) [n]
D-Link DE600 pocket adaptor support (CONFIG DE600) [y]
AT-LAN-TEC/RealTek pocket adaptor support (CONFIG ATP) [n]
*
* CD-ROM drivers
*
...
Далі в секції filesystem сценарію конфігурації спитає вас чи хочете ви підтримку NFS, мережевої файлової системи. NFS дозволяє вам експортувати файлову систему на інші хости, та використовувати файли так, ніби вони знаходяться на твердому диску що під'єднаний до хоста.
NFS filesystem support (CONFIG NFS FS) [y]
4.2.2 Опції ядра для Linux 1.1.14 та вище
Починаючи з версії Linux 1.1.14, в якому добавлено підтримку IPX (alpha), процедура конфігурації дещо змінена. Загальна секція тепер запитує чи бажаєте ви включити підтримку мережі взагалі. Це зразу ж супроводжується кількома питаннями відносно орґанізації мережі.
*
* Networking options
*
TCP/IP networking (CONFIG INET) [y]
Щоб використовувати базовані на TCP/IP мережі, ви повинні відповісти ствердно на це питання. Якщо ж ви відмовитесь, то ви все ще можете ввімкнути підтримку мереж базованих на IPX.
IP forwarding/gatewaying (CONFIG IP FORWARD) [n]
Ви повинні включити цю опцію якщо ваша система діє як шлюз (gateway) між двома Ethernet сегментами, чи між Ethernet та SLIP, то що. Для використання так званого firewall ви повинні вимкнути цю опцію. Firewalls дозволяє хосту що має з'єднання з двома чи більше мережами не маршрутизуючи трафік між ними. Це дозволяє забезпечити користувачів внутрішних (закритих) мереж орґанізацій вільним доступом назовні при мінімальному ризику для мережі. Користувачі будуть вільно входити на машину і використовувати послуги Internet, але внутрішні машини компанії будуть захищені від зовнішньої атаки так як вхідні з'єднання не зможуть подолати firewall.
*
* (it is safe to leave these untouched)
*
PC/TCP compatibility mode (CONFIG INET PCTCP) [n]
Ця опція вмикає режим сумісності з деякими версіями PC/TCP, комерційного пакету для DOS з використанням протоколив TCP/IP. Якщо ви ввімкнете цю опцію, ви будете нормально працювати з звичайними Un*x машинами, але швидкодія на повільних з'єднаннях може зменшитись.
Reverse ARP (CONFIG INET RARP) [n]
Ця функція дозволяє RARP, Reverse Address Resolution Protocol. RARP використовується бездисковими станціями та X терміналами для отримання IP адреси при завантаженні. Ви повинні дозволити RARPтільки якщо ви плануєте обслуговувати такого типу клієнтів. Остання версія пакету мережевих програм (net-0.32d) містить корисну маленьку програму rarp яка дозволить вам добавляти системи в кеш rarp.
Assume subnets are local (CONFIG INET SNARL) [y]
При посилці данних через TCP, ядро повинно розбивати потік на декілька пакетів перед передачею їх IP. Для хоста що знаходиться в локальній мережі (наприклад Ethernet) будуть використовуватись більші за розміром пакети ніж для машини з'єднання з якою проходить через кілька хостів. Якщо ви не ввімкнете SNARL, ядро буде сприймати місцевими тільки ті мережі з якими є безпосереднє з'єднання. Однак якщо ви глянете на мережі классу B в Groucho Marx University то всі вони є локальними, хоча під'єднання в кожної з них є тільки до одної чи двох. Якщо ви дозволите SNARL, то ядро буде вважати що всі підмережі локальні та використовувати великі пакети при обміні данними зі всіма хостами в університетському містечку.
Якщо ви хочете використовувати менші розміри пакетів для передачі данних на окремий хост (наприклад при передачі данних через SLIP з'єднання), ви повинні використовувати опцію mtu як це описано в кінці цієї глави.
Disable NAGLE algorithm (normally enabled) (CONFIG TCP NAGLE OFF) [n]
Правило Nagle дозволюя уникати відправлення дуже малих IP пакетів (званих також tinygrams). Tinygrams здебільшо створюються діалоговими мережевими програмами які видправляють окремі стрічки, як то telnet або rsh. Tinygram можуть стати особливо неприємними на низькошвидкісних каналах типу SLIP. Алгоритм Nagle пробує уникнути їх стримуючи передачу данних TCP в деяких випадках. Ви можете відключити алгоритм якщо у вас пропадають (dropped) пакети.
IPX protocol (CONFIG IPX) [n]
Дозволяє підтримку для IPX, транспортного протоколу що використовується Novell NetWare. Підтримка IPX все ще знаходиться в розробці і не є

 
 

Цікаве

Загрузка...