WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Сектори виробництва апаратного забезпечення - Реферат

Сектори виробництва апаратного забезпечення - Реферат


РЕФЕРАТ
На тему:
Сектори виробництва апаратного забезпечення.
Сектор побутової електроніки.
Високі темпи росту в секторі побутової електроніки і більша прибутковість порівняно з іншими традиційними сферами виробництва обумовлює те, що багато солідних організацій починає цікавити сфера побутової електроніки. Масштабність, високі темпи зростаючих можливостей, але в той же час непевні прибутки за рахунок непередбачуваних коливань ринку та швидке оновлення продукції створюють додаткові проблеми для організацій, що працюють цій сфері. Успішно діюча організація повинна управляти каналами своєї продукції, а не залежати від них. Це може досягатися за рахунок вмілої системи стимулювання, виробництва продукції кращої конфігурації, створення популярної серед споживачів марки фірми, а не шляхом "проштовхування" зі сторони торгових фірм. Дві третини ринку побутової електроніки створює аудіо-, відео- та фотопродукція та комп'ютерну техніка, а іншу частину займають інформаційні пристрої двохстороннього зв'язку. Перспективні види продукції, що забезпечують доступ до інформації та розваг, дозволяють споживачу створювати, маніпулювати, змінювати, зберігати та передавати всі види інформаційного продукту. Різноманітні види продукції проникають в усі сфери побуту. Особливе місце займають побутові комп'ютери, які вже змогли інтегрувати різноманітні можливості побутової електроніки. Їхні можливості швидко зростають, що дозволяє переносити виконання деяких робіт з приміщення офісу додому. Персональні комп'ютери створюють основу для впровадження інтегральних інформаційних послуг. Масове розповсюдження побутової електроніки відкриває широкі можливості для інформаційного дозвілля, самоосвіти та спілкування.
Сектор офісної техніки.
Область офісного обладнання залишається одною з секторів, де конкурентна боротьба знаходиться на достатньо високому рівні. Традиційні, диверсифіковані та новостворені організації відстоюють свої позиції на ринку, що достатньо швидко зростає, але зазнає значних коливань.
Інтеграція програмного забезпечення і обладнання залишається перспективним напрямком, з яким деякі організації пов'язують отримання доданої вартості. Проте багато з них відчують труднощі, що обумовлюються процесом зменшення прибутків, який буде прогресувати при умові стабілізації економічних моделей і розподілу доданої вартості. Успіх таких організацій відображатиме зростання доданої вартості за рахунок тіснішого зв'язку між програмним забезпеченням, іншими інформаційними службами і апаратними засобами.
Багато традиційних видів конторського обладнання є в достатній степені розробленими та мають високу конкурентоспроможність. Найбільше поширення отримали робочі станції, копіювальні машини та засоби зв'язку. Це можна пояснити таким чином. Сфера інтелектуальної праці на 80% складається з трьох видів професійно-фундаментальної діяльності: маркетинг і торгівля, проектування і аналіз, управління операціями; на останні 20% приходяться на такі сфери, як постачання, кадри, фінанси і право, які природно, мають різну атрибутику. Потенційний економічний ефект для сфери маркетингу та торгівлі пов'язується не тільки із зниженням витрат і покращенням координації діяльності, але і з збільшенням прибутковості та конкурентоспроможності підприємства і кращим задоволенням запитів споживачів. Крім того, маркетинг та торгівля залишаються джерелами інформації, що життєво необхідна для кожної організації, так, як діяльність практично всіх відділів організації залежить від якості інформації про стан на ринку та її використання. Досягнення успіху в забезпеченні працівників офісним обладнанням визначається не тільки правильним вибором конкретної сфери її використання - в більшості цей успіх залежить від відношення користувачів.
Ринок побутової електроніки та офісної техніки.
Дві третини ринку побутової електроніки створює аудіо-, відео- та фотопродукція та комп'ютерна техніка, а іншу частину займають інформаційні пристрої двохстороннього зв'язку. Перспективні види продукції, що забезпечать доступ до інформації та розваг, дають споживачу створювати, маніпулювати, змінювати, зберігати та передавати всі види інформаційного продукту. Різноманітні види продукції проникають в усі сфери побуту. Особливе місце займають побутові комп'ютери, які в недалекому майбутньому зможуть інтегрувати різноманітні можливості побутової електроніки. Їхні можливості швидко зростають, що дозволяє переносити виконання деяких робіт з приміщення офісу додому. Персональні комп'ютери можуть створити основу для впровадження інтегральних інформаційних послуг. Масове розповсюдження побутової електроніки відкриває широкі можливості для інформаційного дозвілля, самоосвіти та спілкування.
Значну частину цього ринку займає офісна техніка, яка швидко автоматизується та набуває широких можливостей для взаємодії. Багато традиційних видів конторського обладнання в достатній степені розробленими та мають високу конкурентоспроможність. Найбільш поширеними є робочі станції, копіювальні машини та засоби зв'язку. В Україні на сьогодні більшу частину даного сегменту ринку займають зарубіжні товари.
Структура сектора інформаційних технологій забезпечення бізнесу.
Робота будь-якої організації опирається на три функціональні ділянки управління: планування діяльності організації,

 
 

Цікаве

Загрузка...