WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Мастер функцій - Реферат

Мастер функцій - Реферат

середнє значення.
Обчислення розміру лінійної амортизації.
Для обчислення розміру лінійної амортизації якогось устаткування (наприклад, верстата) потрібно знати його купівельну вартість, тривалість експлуатації і залишкової вартості. Припустимо, що ця інформація уже внесена в таблицю. Виділіть комірку, де буде знаходитися значення лінійної амортизації, і викликайтеКонструктор функцій.
На першому кроці виберіть категорію Финансовые. У правому полі клацніть по абревіатурі SLN (функція лінійної амортизації). Конструктор видає стислий опис цієї функції. Потім клацніть по командній кнопці Далее.
На екрані з'явиться друге діалогове вікно Конструктора функцій. У цьому вікні зазначте аргументи функції. Закінчивши запровадження аргументів, клацніть по командній кнопці Готово. Після цього в зазначеній комірці таблиці з'явиться значення лінійної амортизації.
Комбінування функцій
Першу функцію у формулі можна задати за допомогою Конструктора функцій. Потім активізуйте складальний рядок і введіть із клавіатури знак арифметичної операції, що зв'язує функції. Для запровадження другої функції також запустите Конструктор функцій безпосередньо зі складального рядка (піктограма зі значком fx). У такий спосіб можна зв'язати один з одним довільне число функцій.
Функції можуть зв'язуватися оператором композиції, коли одна (внутрішня) функція є аргументом іншої (зовнішньої) функції. Для утворення композиції введіть звичайною уявою зовнішню функцію і виділіть комірку, де вона розташована. Потім активізуйте складальний рядок і клацніть у ній по аргументі, замість якого повинна бути уставлена внутрішня функція. Після цього запустите Конструктор функцій і виберіть внутрішню функцію. Цей процес потрібно повторити для кожної внутрішньої функції, якщо вкладень декілька. При цьому варто пам'ятати, що аргументи функцій відокремлюються одна від іншої комою.
Таким чином, аргументами функцій можуть бути числа, окремі комірки, групи комірок і інші функції.
Текстовий режим індикації функцій
У звичайному режимі програма Excel вводить у таблицю результати обчислень по формулах. Можна змінити цей режим і ввести текстовий індикації (відображення) формул, натиснувши комбінацію клавіш [Ctrl-~]
Після цього на екрані стають значні не результати обчислень, а тексти самих формул і функцій. У цьому режимі збільшується ширина стовпчиків, щоб можна було побачити усю формулу і спробувати знайти помилку.
Часто робочий лист не поміщається цілком на екрані, що затрудняє пошук помилок. Крім того, досить стомлююче довгий час шукати на моніторі причину помилки. Тому рекомендується роздруковувати таблицю в текстовому режимі. Для цього можна вибрати альбомну орієнтацію листа, навіть якщо сама таблиця була зроблена в розрахунку на портретну орієнтацію. При альбомній орієнтації на лист паперу поміщається таблиця з дуже широкими стовпчиками.
?
ОБМІН ДАНИМИ
Обмін даними дозволяє користувачу Excel імпортувати у свої таблиці об'єкти з інших прикладних програм і передавати (експортувати) свої таблиці для вбудовування в інші об'єкти.
Концепція обміну даними є однієї з основних концепцій середовища Windows. Між об'єктами, що опрацьовуються різноманітними прикладними програмами, створюються інформаційні зв'язки, наприклад, між таблицями і текстами. Ці інформаційні зв'язки реалізовані динамічно, наприклад, копія таблиці, умонтована в текст, буде обновлятися усякий раз, коли в її оригінал вносяться зміни.
На жаль, не всі прикладні програми підтримують механізм обміну даними, але програма Excel ставиться тут до лідерів. Вона підтримує новітній стандарт в обміні даними, що називається OLE 2.0 (Object Linking and Embedding).
J. У.
Перекладіть покажчик комірок у лівий верхній ріг вільної області робочого листа і викликайте директиву Обьект із меню Вставка. Програма Excel видає список об'єктів, що можна включити в таблицю і для якого у системі є відповідні програмні опрацювання. Утримання цього списку залежить від набору програм, що були встановлені в системі Windows. Виберіть із списку об'єкт Картинки і клацніть по командній кнопці ОК.
При виході редактор запитує, чи створювати динамічний зв'язок із цим малюнком. Тут варто відповісти Yes. Тоді створюється динамічний інформаційний зв'язок (у стандарті OLE) між малюнком на робочому листі і графічному редакторі. Малюнок з'являється на робочому листі в зазначеному місці поруч із таблицею.
Двічі клацніть лівою кнопкою миші усередині рамки, у якій знаходиться малюнок. Після цього автоматично запускается графічний редактор Paintbrush, оскільки в нього з цим малюнком був встановлений інформаційний зв'язок.
Тепер у малюнок можна внести зміни, використовуючи засобу, надані графічним редактором. На закінчення потрібно викликати директиву Вьіход із меню Файл, щоб вийти з графічного редактора і повернутися в програму Excel. При виході редактор знову пропонує зберегти інформаційний зв'язок. Тут також потрібно вибрати відповідь Yes. Після цього керування повертається програмі Excel, і змінений малюнок з'являється в тому ж місці поруч із таблицею.
Запустите програму Excel і виділіть таблицю, у якій знаходяться потрібні дані. Потім клацніть на основній панелі по 5-й піктограмі. Програма Excel скопіює таблицю в буфер проміжного збереження середовища Windows.
Прикладная программа Excel
Завершите роботу з програмою Excel і викликайте текстовий редактор WinWord разом із своїм документом. Клацніть мишею в тому місці тексту, де потрібно вставити таблицю. Потім на основній піктографічній панелі редактора клацніть по піктограмі вставки з буфера (у редакторі Word це 6-а піктограма, у Excel - 9-а). Після цього таблиця буде вставлена в текстовий доку
?
Висновок
Головна задача даної презинтації - вивчення програми Excel.
Дана презинтація складається з ЗО слайдів.
При створенні даної курсової роботи використовувались такі програмні засоби як:
- PowerPoint
- Paint
- Word
- Excel
При роботі використовувався комп'ютер Authentic AMDx86 Family 5 Model 0 Stepping 1;1б,0 МБ ОЗУ; стандартний монітор Cirrus Logic 5446 PCI.
Список використаної літератури
Рудненко В.Д.,Макарчук О.М., Патланжоглу М.О.Практичний курс інформатики / За ред. Мадзігона В.М. - К.:Фенікс, 1997. -304 с.
Глушаков С.В. ,Персональний комп'ютер. Учебний курс.-Харків:Фомо;М.:ООО.Фирма "Издательство Аст",2000.-499с.
Вонг Microsoft ОШсе 97 Windows для "чайников".Пер.с англ.-К.:Диалектика,1997.-320с.
Линвингстон Б.,Секрети Windows 95.-К.:Комиздат,Диалектика,199б.-5бОс.

 
 

Цікаве

Загрузка...