WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк» - Дипломна робота

Розробка програмного забезпечення для системи «Клієнт-Банк» - Дипломна робота

і Z незалежні інесмещены,то кожен біт після виконання вищезгаданих функцій буде незалежний і незміщений.Обратите увага, що функція H(X,Y,Z) є порозрядною операцією виключає АБО (тобто функцією контролю парності вхідних значень) .Далее на цьому етапі відбувається чотири цикли, в яких відбувається трансформація бітів повідомлення за допомогою вищезгаданих функцій, функції циклічного зрушення, і таблицю константних значень.
Етап 5.Вывод
В результаті виконання попередніх етапів Message Digest виробляє на виході числа A,B,C,D,общая довжина які 128 біт
2. Вибір та обґрунтування структури проектуємої системи, та її компонентів
2.1 Загальні вимоги до програми
" Створення незалежної програми у виді файлу, що виконується, працюючого в операційному середовищі Wіndows 9.x ;
" Організація FTP доступу до FTP серверу банку;
" Орієнтація на "середнього" користувача операційної системі Wіndows 9.x: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, мінімізація кількості дій користувача, наявність розгалуженої системи допомоги, використання стандартних елементів керування;
" Орієнтація на користувача-"непрограміста", тобто позбавлення його необхідності вникати в питання, пов'язані зі специфікою роботи з базами даних і особливостямі управління ними;
2.2 Технічні вимоги до системи
Режим роботи розроблювальної автоматизованої системи відправки і обробки платежів є діалоговим. Даний режим визначає собою діалог між комп'ютером і користувачем. Як правило, програма пропонує визначені дії виводячи потрібну інформацію на екран дисплея. Користувач зі своєї сторони спілкується з програмою за допомогою стандартних пристроїв уведення - це клавіатура і миша. Отже, швидкодія розроблювальної системи в основному залежить від швидкості набору вхідної інформації користувачем, від швидкості реакції користувача на діалог з машиною й апаратної частини комп'ютера на якій буде використовуватися дана система. Бажана конфігурація апаратної частини описана в пункті 3.4.1.
2.3 Вимоги до художньо-конструктивного представлення оформлення системи
Перед будь-якою проектованою системою ставляться визначені вимоги в її художнім оформленні. Багато систем клієнт-банк не взяли широкого поширення саме через своє невдале художнє оформлення. У другу чергу рекомендується вибирати не дуже насичену палітру кольорів та написів. Дуже яскраві кольори досить швидко дратують очі, що унеможливлює довгий контакт користувача з програмою. Варто обмежитися постільними тонами в палітрі кольорів. Такі кольори не дратують оболонку ока і забезпечують тривалу роботу користувача з програмним модулем.
Іншою найбільш доладною проблемою є правильність вибору розміру і стилю шрифту. Людіна дуже швідко утомлюється, якщо розмір шрифту в тексті програми дуже малий. Тім більше якщо робота з даним додатком проводитися щодня. Однак занадто великий шрифт теж доставляє масу неприємностей. Він упадає в око і може привести до помилок у введенні інформації користувачем через свою здатність відволікати увагу. Варто використовувати розмір шрифту від 8 до 14.
Варто врахувати і ту проблему, що на користувачів впливають характеристики пристрою відображення, тобто монітори. Головною проблемою тут є вибір дозволу екрана при проектуванні системи. Адже, повно екрана форма роскрита при великому дозволі ніколи не поміститься в доступну для огляду область монітора з меншою здатністю, що дозволяє. На сьогоднішній день оптимальними є дозволи 800х600 і 1024х768 пікселів. Дані дозволи використовуються більшістю користувачів, і тому при проектуванні автоматизованої системи варто обмежитися ними.
Для зручності користування додатком варто уникати великої вкладеності списків підменю. Оптимальне використання іконок із зображенням на них дії яка відбудеться по натиськанню на них. Даний прийом не тільки зручний практично, але і значно збагачує загальний інтерфейс програми.
2.4 Вимоги до замовника
Надання вичерпної інформації про проблему, що постає, під час проектування системи і правильна експлуатація додатка після його створення (по інструкції користувача) і т.д.
Підготовка апаратних засобів для впровадження розроблювального програмного комплексу. Вимоги до апаратної частини описані далі в пункті 3.4.1.
2.5 Спеціальні вимоги
Організація і ведення системи клієнт-банк повинні проводитись з урахуванням зовнішніх взаємозв'язків, забезпечувати надання користувачу всіх необхідних характеристик поточної категорії.
Користувач повинний мати можливість переміщування по записам табліць з використанням стандартних засобів: т. зв. навігатора - набору стандартних кнопок та клавіш управління курсором, за якими історично закріплені певні функції переміщення.
Також користувачу повинна бути надана можливість зміни даних (вставки, редагування, видалення) у тих таблицях, які це передбачують. Для цього виконується розробка форм для введення і редагування даних, що дозволяють однозначно визначити всі характеристики описуваної категорії. Для підвищення зручності використання програмного комплексу користувачу повинні бути надані можливості пошуку і сортування даних.
У зв'язку з тим, що дані можуть змінюватися навіть на протязі учбового процесу, необхідно передбачити можливість повторної зміни введеної інформації.
У зв'язку з тим, що можуть виникнути певні непередбачені обставини щодо подання електроенергії або виходу із строю комп'ютеру, та в зв'язку з тим, що будь-яке програмне забезпечення має певну ступінь надійності, яка не є стовідсотковою, необхідно розробити механізм, який, як мінімум, підвищить ступінь надійності зберігання даних. З цією метою повинне бути організовано покрокове збереження даних у таблицях. Тобто всі зміни у базі даних повинні бути фізично записані на запам'ятовуючому пристрої після кожної, будь якої зміни інформації, а не під час виходу із програми. Це призведе до того, що після непередбаченої обставини користувачу не потрібно буде вводити всю інформацію з початку, а лише продовжити її введення з того самого місця.
3. Основні рішення по реалізації системи в цілому та її окремих компонентів
3.1 Інформаційне забезпечення
3.1.1 Аналіз інформаційних потоків.
Розглянемо всі інформаційні потоки і зв'язки усередині системи розробки і впровадження задач. Вхідними даними для системи клієнт-банк (сервер) є інформація получена від клієнта у вигляді текстового файлу. Входними даними для системи клієнт-банк (клієнт) , є інформація, що вводиться, користувачем про платіж. Також вхідними даними являються текстові файли "виписки", які система одержує при зв'язку з системою клієнт-банк (сервер).
Блок-схема алгоритму обміну даними з банком
3.1.2 Структура таблиці.
Таблиця 3.1.2.1
"OPL.DB" - платежі.
Поле Тип Опіс
ID AUTOINC Перемінна ідентифікатор. Повинна бути унікальної і завжди мати значення. Це унікальний номер платіжного доручення.
DATE DATE Дата платежу.
KON STRING(255) Назва

 
 

Цікаве

Загрузка...