WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІсторія Всесвітня → Біографія Айвена Сазерленда: історія відкриттів - Курсова робота

Біографія Айвена Сазерленда: історія відкриттів - Курсова робота

Висновки

На даний час рівень комп'ютерної графіки досяг такого ідеалу, про який не доводилося і мріяти 30-40 років тому. З кожним роком ми спостерігаємо все більше і більше вдосконалення технологій і програмного забезпечення. Щорічні конференції SIGGRAPH продовжують дивувати і радувати всіх тих, кому небайдуже майбутнє машинної графіки. Ростуть потреби як професійних аніматорів, так і кінцевих користувачів. Компанії, що спеціалізуються на комп'ютерній графіці, постійно пропонують свої нові продукти, щоб задовольнити найвищі запити людства.

I багато піонерів епохи комп'ютерної графіки таких як Сазерленд до цих пір продовжують активно займатися її проблемами. Вони так само захоплено відзиваються про нові технології, як і на зорі її становлення.

Сьогодні ми знаходимося ще тільки на початку нового століття, нового тисячоліття, але вже можна достатньо упевнено передбачити подальші віхи еволюції в графічному світі. Робити це будемо, зрозуміло, на прикладах, які дозволять нам, що називається, екстраполювати початкові дані в їх майбутню форму. А почнемо ми з найбільш видовищних додатків комп'ютерної графіки - фільмів. У картині, що вийшла в 2002 році, "Володар кілець: Дві фортеці" режисера Пітера Джексона були 920 епізодів з комп'ютерними ефектами і 15 комп'ютерних персонажів. За приблизними підрахунками, якби всіх комп'ютерних персонажів фільму рендерілі на звичайному домашньому комп'ютері, на це пішло б близько 460 років, що складає практично 4 мільйони процесорних годинників. На апаратній базі що проводила основну роботу над фільмом студії Weta, що складається більш ніж з тисячі робочих станцій Silicon Graphics і IBM Linux, обробка зайняла близько 10 місяців. Цей фільм як не можна краще відображає поточний рівень машинної графіки і технологій. "Володар кілець" наштовхує на думку, що в осяжному майбутньому з'являться повнометражні фільми, де ми зможемо спостерігати в головних ролях персонажів, повністю виконаних на комп'ютері і дуже природно і що повноцінно взаємодіють з іншими, живими, акторами. Технологічні можливості досягнуть таких позицій, що глядачеві вже буде украй важко відрізнити вигадку від реальності. Вимоги кіноіндустрії ростуть з кожним роком, що і приводить до відповідної, можна сказати, вимушеною, еволюції комп'ютерної графіки. Тепер розберемося з розвитком апаратного забезпечення домашніх ПК для реалізації потреб комп'ютерної графіки. У 1998 році відбулася т. з. тривимірна революція, коли з'явився десяток нових моделей тривимірних прискорювачів, інтегрованих в звичайні відеокарти. З цієї миті ринок переживав планомірне падіння питомої ціни комп'ютерної графіки для персональних комп'ютерів. Зараз позитивні впровадження в процес оптимізації обробки графічної інформації виникають мало не щодня, а вартість апаратних рішень постійно зменшується. Зрештою можна чекати появи відеокарт з приголомшливими уяву можливостями при абсолютно низькому рівні цін на них. Комп'ютерні ігри, розроблені в 2002 і 2003 роках, як не можна краще відображають поточний стан комп'ютерної графіки. Річ у тому, що виробники ігор прагнуть якомога сильніше наблизитися до заповітного рубежу реальності, пред'являючи все більш високі вимоги до апаратури комп'ютера. А це, у свою чергу, підстібає промисловість знаходити рішення для задоволення запитів кінцевих користувачів, яких, зрозуміло, притягають сучасні ігри. У результаті виходить замкнутий круг, і вирватися з нього навряд чи коли-небудь вийде.

Список використаних джерел

  1. http://www.acm.org

  2. "Ahead of the Pack..." http://www.sun.com/960710/feature3/

  3. "The Franklin Institute Certificates of Merit - Dr. Ivan E. Sutherland" http://sln. fi.edu/tfi/exhibits/sutherland.html

  4. "Ivan Sutherland" http://www.realtime-info. be/encyc/techno/terms/31/48.html

  5. http://en. wikipedia.org/wiki/Ivan_Sutherland


 
 

Цікаве

Загрузка...