WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІсторія Всесвітня → Віктор Ющенко - Президент України - Курсова робота

Віктор Ющенко - Президент України - Курсова робота

"Давня студентська любов – волейбол. На жаль, сьогодні вибираюся разом з друзями на майданчик не частіше разу на місяць. Але це неправильно. Коли пауза між тренуваннями затягується, відчуваю, що обділяю себе. Насамперед – емоційно."

Про Колекціонування: "Протягом багатьох років я збираю колекцію предметів українського народного побуту, народного одягу, а також предметів трипільської культури. Завжди мріяв, щоби цей скарб став частиною музейної експозиції. Одна з найяскравіших моїх знахідок – можливо, єдиний в Україні дерев'яний велосипед, зроблений у маленькому селі невідомим самородком понад сто років тому."

"Для мене українські мотиви в мистецтві, одязі, в дизайні – завжди сучасні. Досі в бабусиних скринях зберігається чимало унікальних, безцінних речей, які викликають захоплення сучасників. Завдання нашого покоління - зберегти це. Повна історія українського побуту чи костюму від старовини до сьогодення ще чекає свого автора."

"Частина моєї приватної колекції предметів народного побуту та костюму була представлена на виставці "Коло. Україна в моді" у березні 2003 року. Мрію про музей української моди, який прийме до себе мою колекцію."

"Я підтримую також ідею створення музею трипільської культури і готовий передати свою колекцію предметів трипільського періоду до експозиції майбутнього музею."

Про Гори: "У дитинстві я так мріяв побачити гори, що це бажання частково визначило вибір мною ВНЗ. Я вирішив вступати до Тернопільського фінансово-економічного інституту, прагнучи присвятити студентські роки не лише навчанню, а й мандрівкам. В інституті я одразу ж записався у три гуртки: спелеології, альпінізму і туризму. Тоді ж я чотири роки пропрацював інструктором гірського туризму. У студентські роки і зародилася традиція разом з друзями раз на рік ходити в гори. А з 1990 року, коли у липні Верховна Рада прийняла декларацію про державний суверенітет, ми приурочуємо наше сходження на Говерлу цій даті."

Про Уподобання: "Якщо говорити про кольорову гаму, то мені подобається шляхетний малиновий колір (маю у гардеробі улюблений червоний светр). Доречною буде й льняна сорочка, вишита білим по білому. Звичайно, жінки більш вимогливо ставляться до новорічного вбрання. Дівчата збираються бути принцесами, а Катя хоче здивувати нас новою сукнею, пошитою зі старовинних рушників."

"Головна моя вимога до святкового одягу – щоб він був зручний і красивий. У новорічну ніч хочеться відчуття затишку, тому я віддаю перевагу неофіційному стилю або стилю кантрі – отже, не буде жодних краваток і строгих костюмів."

Про Відпочинок: "Для мене новорічні свята – це в першу чергу можливість побути із найріднішими людьми, бодай на кілька днів забути про політику."

"Різдвяні вакації збираюся присвятити гірськолижному спорту. Замолоду дуже любив лижі, а кілька років тому вперше став на гірські й „захворів" ними. Думаю, цієї зими поставити на лижі і Софійку. Сподіваюся, у Карпатах буде сніг і нам вдасться не лише гарно покататися, але й побачити гуцульські різдвяні традиції. Також ми збираємось родиною трохи помандрувати."

Розділ 3. Передвиборча програма.

ЯКОЮ Я БАЧУ УКРАЇНУ

Я бачу Україну справедливою і заможною європейською державою. Де кожна людина може реалізувати свої можливості, не шукаючи кращої долі за кордоном. Де кожен, хто бажає працювати, має роботу і гідну зарплату. Де кожна дитина може отримати якісну освіту. Де кожен громадянин має доступ до належного медичного обслуговування; кожна літня людина отримує гідну пенсію. Де надійно захищене життя – сім'я, материнство і дитинство. Де шанують ветеранів. Де влада користується довірою і повагою громадян. Де державні чиновники компетентні і законослухняні, отримують високу зарплату і не беруть хабарів. Де всі рівні перед законом; де кожен із нас, а не лише багаті, може захистити свої права у суді. Де надійно гарантовані свобода думки, свобода слова, свобода совісті. Я бачу Україну державою, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться у світі. Я бачу Україну, в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, „по закону Божеському і людському".

ЗА

 1. Створення мільйонів нових робочих місць.

 2. Економічне зростання, що позначається на добробуті кожного громадянина.

 3. Кардинальне підвищення зарплат і пенсій.

 4. Доступність якісної освіти, медицини.

 5. Пристойне житло для кожної сім'ї.

 6. Державу, яка захищає інтереси простих громадян, а не прислуговує купці олігархів.

 7. Зменшення податків, стимулювання виробництва.

 8. Обмежене втручання держави в життя громадян.

 9. Незалежний суд, що надійно захищає права простих людей.

ПРОТИ

 1. Приниження людської гідності.

 2. Бідності і безробіття.

 3. Розкрадання державної власності і державного бюджету.

 4. Репресивних податків, що не дають підприємствам працювати, а людям – отримувати гідну зарплату.

 5. Зловживання владою.

 6. Обмеження прав і свобод простих громадян.

 7. Корупції і хабарництва, на чому тримається нинішня влада.

Як економіст за фахом, маючи досвід роботи на посадах Голови Національного банку і Прем'єр-міністра України, як лідер найбільшої парламентської фракції – я знаю, як цього досягти. За півтора роки роботи мого Уряду був наведений порядок у бюджетній сфері, усунуті бартерні розрахунки. Стали прозорими грошові потоки, припинилися масові відключення електроенергії. Ми підвищили зарплати і пенсії усім категоріям населення. Домоглися вчасної виплати зарплат, ліквідували заборгованість із виплати пенсій. І головне – ми досягли цього без зовнішніх запозичень, з опорою виключно на власні ресурси.

Після перемоги на президентських виборах я зобов'язуюся перед народом України виконати такий План дій.

ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА „ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ"

1 . Створити п'ять мільйонів нових робочих місць.

Для цього:

Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.

Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.

Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.

Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.

Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.

Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.

Сприяти розвитку високотехнологічних галузей – для виходу України на міжнародні ринки праці.

Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні – це нові робочі місця, нові технології.

2 . Забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм.

Для цього:

Збільшити мінімальну пенсію – вона буде більшою за прожитковий мінімум. Ліквідувати „зрівнялівку" та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.

Протягом року повернути людям борги із зарплати.

Відновити зруйновану систему охорони здоров'я – в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.

Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі – це наш святий обов'язок.

Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.

Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.

Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту. Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.

Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань.

Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.

3 . Збільшити бюджет – зменшенням податків.


 
 

Цікаве

Загрузка...