WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІсторія Всесвітня → Кеннеді, Джон Фіцджеральд - Реферат

Кеннеді, Джон Фіцджеральд - Реферат

Організації Об'єднаних Націй, і гроші відмикали міжнародну організацію, щоб пережити фінансова криза. Далі, Конгрес привласнював більше чим $ мільярд 1, щоб фінансувати посилку людини до місяця до 1970.
C2 Сталева Криза В квітні 1962, декількома тижнями після робочої сили і керування в сталеливарній промисловості відзначив контракт, що згаданий Кеннеді не буде збільшувати накачивание, тому що це збільшило вигоди для робітників, але не, їхня заробітна плата, головні сталеві компанії країни оголосила підвищення цін. Запит збільшення " цілком невиправданий і безвідповідальний непокора суспільний інтерес(відсоток), " збуджений президент використовувала всього його ступеня, щоб одержати сталеві компанії, щоб анулювати збільшення. Цей показ сили змусив многим направляти до Кеннеді як антибізнес, навантаження(обвинувачення), президент був пізніше, щоб відкинути(заперечувати) багато разів.
C3 Цивільні права
Головний Американський юридичний(законний) і ймовірний конфлікт протягом трьох років Кеннеді під час виконання службових обов'язків був в області цивільних прав. Чорне перемішування проти виділення стало широко розповсюдженим і добре організувало. Хоча Кеннеді не був никоим образом ответствен за ріст руху цивільних прав, він спробував допомагати чорній причині, пропонуючи існуючі закони. Кеннеді особливо випробував недолік закінчувати виділення в за принципом федерації фінансованих проектах або в компаніях, що вели торгівлю з урядом.
У вересні 1962 Регулятор Ross радіус. Barnett Mиссиссипи ігнорував постанову суду і запобіг Джеймса Х. Мередита, чорної людини, з реєстрації в державному університеті. Уночі від 30 вересня, навіть, як президент продовжив національне телебачення, щоб звернутися до людей(персоналу) Mиссиссипи, щоб задовольнити умовам закону, безладдя почалися на університетському містечку. Після 15 годин безладь і двох смертних випадків, Кеннеді представляв загони, щоб відновити замовлення(порядок). Meredith був визнаний(допущений) до університету, і загонам, і федеральний вибудовує, залишився на університетському містечку, щоб забезпечити його безпека.
У червні 1963, коли Регулятор Джордж К. Уоллис Штату Алабама запобіг два чорних сланці від реєстрації в Університеті Штату Алабама, Кеннеді утворював федерацію Штат Алабама Національна Охорона, щоб стояти на стражеві закону. Студенти були зареєстровані в університеті. Трьома місяцями пізніше, Кеннеді знову використовував Національну Охорону, щоб запобігти Уоллиса від сталкивающегося з інтеграцією в суспільних школах Бирмингема, Tuskegee, і Пересувний.
Кеннеді також попросив, щоб конгрес пройшов закон про цивільні права, що гарантує чорним сланцям право голосувати, відвідувати суспільну школу, мати рівний доступ до робіт, і мати доступ до суспільних пристосувань(розміщенням). Кеннеді повідомив Американських людей(персонал), " Тепер час прибув для цієї нації, щоб виконувати її обіцянки ..., щоб діяти, щоб робити блокування, це цілком не зробило в цьому сторіччі до пропозиції, що желобок(шлях) не має ніякого місця в Американському житті або законі. "
Опитування суспільної думки показали, що Кеннеді втрачав популярність через його захист цивільних прав. Конфіденційно, він почав приймати, що Південь виступить проти(протиставить) його в наступному виборі, але він продовжив висловлюватися проти сегрегації(поділу), практика відділення людей(персоналу) різних желобков(шляхів). До групи студентів у Nashville, Штаті Теннессі, він сказав, " Ніхто не може відкидати(заперечувати) складність(ступінь інтеграції) проблеми, вовлеченной у страхующий усі наші громадяни їхні повні права як americans. Але ніхто не може суперечити факт, що визначення, щоб гарантувати ті права знаходиться в найвищій традиції Американської волі. "
D Іноземні справи E Заливши(проліт) Болванок
У 1959, після того, як трохи спроби, обертання на чолі з Fidel Castro на закінчення скинули Кубинського диктатора Фулгенсио Батисту y Zaldнvar. Протягом наступних двох років, Castro повинний був стати усе більш і більш ворожим до Сполученим штатам. Земельні закони про реформу нового режиму несприятливо впливали на компанії США, що оперували цукрові імплантації. Компаніям, що не керувалися Кубинськими акціонерами, не допускали оперувати імплантації, і цукрове виробництво було де-подчеркнуто в користі зернових культур продовольства. У 1960 Castro уряд націоналізував, або прийняло власність, оцінений, $ мільярд 1 у реквізитах, що належать компаніям США і громадянам, і Eisenhower адміністрації наклав торговельне ембарго.
Коли Castro почав повідомляти його переконання в Комунізмі, Куба стала частиною Холодної війни, або боротьби між Сполученими штатами і її союзниками і націями на чолі зі СРСР, що підносив до степеня інтенсивні економічні і дипломатичні бої, але не прямий військовий конфлікт. Багато Кубинців утекли до Сполученим штатам. Протягом Eisenhower адміністрації Центральна Спецслужба (ЦРУ) початку до ряду(потягу) Кубинські вигнання потай для вторгнення(настання) Куби. Коли Кеннеді став президентом, він схвалив вторгнення(настання).
У квітні 1961 приблизно 1500 Кубинських вигнань зробили земноводне(десантне) приземлення в Кубі в місці по імені Bahнa Cochinos (Заливши(проліт) Болванок). Їхній план полягав у тому, щоб рухатися внутрішній і з'єднання із силами анти-castro, щоб організувати повстання одночасне, але замість сили Кастро повинні були там виконати(зустріти) загарбників. Повстання в інтер'єрі не здійснювалося, і повітряна підтримка, обіцяна ЦРУ, ніколи не прийшов. Вигнання були переможені, і більшість оставшихся в живих був прийнято ув'язнений.
Castro необхідні гроші для їхнього випуску. Кеннеді відмовився вести переговори з Castro, але він ужив заходів, щоб заохотити обоє підприємця і приватних громадян досягати угоди з Castro і сприяти викупу. 25 грудня, 1962, 1113 ув'язнених були випущені в обмін на продовольство і медикаменти, оцінені в загальній кількості приблизно $ 53 мільйонів.
F Союз для Прогресу Більшість інших Латинських Американських країн мав ті ж самі серйозні соціальні, економічні, і політичні умови, що вели до успіху Кастро в Кубі. Багато хто з цих націй здавалися готовими для обертання, щомогло легко експлуатуватися Комуністами. Після вступу на посаду, Президент Кеннеді шукав програму, що прискорить зміну(заміну) у Латинській Америці, зміцнюючи демократичні установи. У березні 1961 він представив Союз для Прогресу, і в серпні це було встановлено чартером Punte оператора набла Este. Союз для Прогресу повинний був бути Латинською Американською версією Плану Маршалла, Сполучені штати планують фінансувати кооператив, довгострокова програма, щоб відновити Європу, що випливає Другу Світову Війну (1939-1945). Усі Латинські Американські нації за винятком Куби приєдналися до Союзу для Прогресу, закладаючи ", щоб принести наших людей(персонал) прискорював економічний прогрес і ширше соціальна справедливість усередині каркаса персонального достоїнства і свободи особи. " Сполучені штати обіцяли $ мільярда 20 протягом перших десяти років. Союз для Прогресу і Президента приватне підприємство(інтерес) Кеннеді для демократичних установ приніс Сполученим штатам відновлену популярність у Латинській Америці. Успіх економічних програм Союзу, однак, був обмежений щільністю проблем, що вони зіставили(протистояли).
Перевантаження Зіставлення в Європі зі СРСР
3 червня, 1961, у Відні, Австрії, Кеннеді і Khrushchev зустрів(виконав) і рецензував зв'язку між Сполученими штатами і СРСР, також як іншими питаннями, що представляють інтерес для двох станів. Дві побічних обставини сприяли ворожості на зустріч. Перший був розстріл США, площина шпигуна в Радянському повітряному просторі, і другий була недоставающийся

 
 

Цікаве

Загрузка...