WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІсторія Всесвітня → Погляд із сивої давнини Великого Вітовта - Курсова робота

Погляд із сивої давнини Великого Вітовта - Курсова робота

Особливо важно знати психологію і практику тоталітарних вождів: їхні режими, націлені брехнею, шантажем, агресією, провокаціями до близького чи далекого зарубіжжя, теперішнього чи минулого часу - "розумом не збагнути"! Вороже начало - щодень Божий позирає з під чола на твій край "ненаситним оком" писав геніальний Шевченко у поемі "Кавказ".

Із 525 років існування - початку ХІУ - ХХ століть, Московщина - Російська імперія - СРСР вели 329 років війни! Море крові, море трупів, безмір горя, лиха, біди, калік творила Моксель!

Хворобливі марення царів, імператорів, професійних революціонерів (терористів) комуністів, генеральних секретарів – збирачів земель (загарбання) "старшим братом", "допомога братським народам", комуністичним (терористичним) організаціям червоного і брунатного кольору – грошима, золотом, зброєю аж до "добровільного приєднання", і "примушення до миру" - трупами націй встелена земля країн для "слави руського зброї".

Спадкоємці "відновлюють конституційний лад" і стирають з лиця землі не депортацією чеченців, а саму Ічкерію. У Грузії "примусом до миру" удочерили "дипломатичним визнанням " Осетію та Абхазію - збудували собі військові бази. А, щоб було "законно" для "захисту громадян Росії, русскоязичних" у інших країнах, прийнято закон - тепер "законно" застосують ядерну бомбу, якщо "націоналіст, фашист, інородець ущеміть право рускоязичного"! Є наука і практика майстрів шантажу і провокацій із "підпалом" Рейхстагу, радіостанцією на кордоні із Польщею, що закликала поляків "покарати" німецький народ; спільних навчань і співпраці "сталінських соколів і люфтваффе" - шліфували майстерність бомбити міста і села... А тепер – звинуватять, що "нацист підпалив Русское посольство", або "притискає русскоязичних" (було звинувачено Чехословаччину за "притискання німецького етносу" в Сілезії... І Гітлер покарав - ввів війська). А "провокація націоналістів"? Вони впроваджують у державах свої мови! І найжахливіше: замість "могучего..."! Адже ті всі мови заборонені ще царями, імператорами: литовцям, українцям, білорусам, полякам та всім "щасливим в імперії зла" щоб на "понятном язике прорубивалі окно в Європу". А "новое посланіє - польот на Планети" Хто, ким "прорубувати"? А робітних в полі, заводах, шахтах, інститутах, лабораторіях - інтелекту, талантів цих націй у Московії уже нема! На "Москвичу", "збирати" Планети, не полетиш! А тому є, для свого права, узаконений спосіб: "защіта могучего" і заборона всяких "малих" своїм "законом" про "фальсифікацію історії..." і, навіть ядерною бомбою!

На багнет Російської Федерації настромлені народи-нації Уралу, Сибіру, Крайньої Півночі, Далекого Сходу, Алтаю, Кубані, Кавказу, які уже протестують і бойкотують платню-данину Моксельському улусу. Республіки і краї критично оцінюють своє ганебне становище другорядного "росіянина" у кого загарбує нафту, золото, алмази, газ, деревину, водні ресурси, московський торгаш, створюючи собі "Велічіє у міровой політіке".

Народи знають "головосіків" по спільних рабсько-кріпацьких долях: брехня, грабунок, тюрми, якщо не даєш, не цілуєш лапті-кірзаки під балалайку чи гармошку - неминуче січуть голови!

Цинічно, саркастично, іронічно і погрозливо голосить Моксель про "нацизм, фашизм, антисемітизм" у країнах-республіках, котрі вирвались із Імперії Зла - стали незалежними, завдячуючи Демократії Америки, Європи, Японії, Індії, Китаю, Африки, Азії – очищаються од лушпиння імперського совка, пропаганди ідеології "старшого брата", убогого "могучего язика", що умертвив мови давніх, історичних слов"ян, балтійських, фінських, азіатських, кавказьких народів - почали відроджувати свою історію правдиву, чесну (а не з доважком істориків брехливої історії Ключевського, Соловйова, Карамзіна – (читайте В. Бєлінського: "Країна Моксель, або Московія") на догоду Катерини і всяким Леніна, Генсеків, де не розмовляли слов"янською мовою, яка була... рабою Імперії зла, а збагачувалося Зло невинною кров"ю, рабською-кріпацькою важкою працею, уярмлюючи-присвоюючи таланти націй.

Британська газета The Times звинувачує Медведєва і Меркель у "Мюнхенській змові проти України", де запевнює Канцлер московського чільника: "Німеччина буде протидіяти героїзації нацизму та націонал-соціалізму в Україні."

Читачу, очевидцю, жертво – не хрестися, не стань заїкою, не втрать пам"яті, дару мови і не думай, що то всього на всього маразм Двійки знавців "Майн Камфу" та "Історії КПСС" - практики договору "Рібентропа - Молотова" - реалізації людино ненависної ідеології Леніна-Сталіна, Гітлера! І це ті, хто народились у Пеклі і чиї предки вчинили Найбільший Цвинтар у центрі Європи, в України!!! Так кажуть "двійка" про Україну, яка кілька сторіч була закута у ярмо імперій. Тільки ті, у кого перевернутий розум та вищої проби цинізм, так здатні судити українців, в Україні! Отих "партнерів стратегічних" варто запитати: скільки нападала Україна на Німеччину і Московію та окопувала? Скільки Німеччина-Московія нападали на Україну?... Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Польщу. Фінляндію? Чому мільйони українців, завдяки їхній "правді" убиті голодомором? Чому викрадені і знищені літописи, присвоєні історичні раритети культури, пограбовані бібліотеки, архіви, коштовності, а еліту, інтелігенцію вивезено в Сибір чи Рейх на рабську працю? Чому вивозили з України чорнозем, хліб, вугілля, нафту, вугілля до Німеччини, або до Московії? І чи Україна вивозила від них? Скільки мільйонів українців, білорусів, литовців, латишів, естонців, поляків сиділо у концтаборах Німеччини і Московії, і скільки німців і москвичів сиділо у "нациських та націонал-соціалістичних" таборах України, як і Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Польщі? Скільки погинуло з голоду і хвороб в Освенцімах і Гулагах? Скільки розстріляних у "Бабиному Яру", "Бабиному Лазу" "Сондармоху", Куропатах, Корталісах і ще десятках-сотнях тюрмах, концтаборах предками "миротворців-демократів, свободолюбців, захисників і обвинувачувачів" не себе?

Не забули українці, литовці, білоруси, латвійці, естонці, як і інші народи імперії зла: тільки у минулому сторіччі: 17-18 роки моксельці експропріювали банки, телеграфи, дороги, землі, фабрики, заводи – враз зробивши нації економічно убогими, а протестуючих: "Стрелять!...Стрелять!... Стрелять, батюшка нада!" – Наказував мокселець Ульянов-Ленін. Чи як було у 39 – 45 роках? "Освободітелі у осовобождьонние" теплі ліжка лягали спати; поїдали і брали "освобождьонние" харчі і одяг із шаф, а "освобождьонними" запаковували тюрми і там розстрілювали, а "здорових мужіков" відправляли товарняками у Сибір-Колиму на побудову соціалізму комунізму – передового у світі суспільства. Тоді, теж Двійка, договором "Молотова – Рібентропа" (хто перший!) прийшли "визволяти від комунізму" "Новим Світовим Порядком" литовців, латишів, естонців, українців, білорусів. І облаштувались в обителі "комуністичних строітелей", і теж забрали все те, що не встигли перші поцупити-загарбати, і теж, запакували у вагони "здорових" на працю у "Третій Рейх".

Так втрачали не тільки українці, але й всі окуповані червоними чи коричневими народи-країни, не тільки все нажите, але і свій інтелект, культуру, життя і майбутнє...

Прикладом болю втрати того, що створено-зроблено своєю працею (не важко уявити трагедії наших дідів, бабусь, батьків, матерів котрих окупанти позбавляли елементарного майна) - став такий випадок. Фотомайстер, що вдень і вночі фіксував події Дороги! Це Скарб Великий - Його уже не повторити!... І ось, останнє місто – завершено Дорогу! Але, що це: нема фотоапарата на місті!!! Серце розривалося, ридало, бо неоціненна втрата праці Людини! І болісно було бачити страждання Майстра... Та бог милував – сталась необачність.

А хіба священнослужитель Бандера, "звільнений" із церкви і "ощасливлений" московським концтабором, як і три сини "ощасливлені гітлерівським концтабором нового порядку" - двоє там загинули. А Степан Бандера, у демократичній Німеччині, був убитий московським найманцем - то норма моралі для "двійкарів"!

Незнання історії, замовчування правди, спричиняє логічно або упереджено до брехні, цинізму, розпусти, морального історичного тероризму, цинічної змови для комерції торгашів нафтою, газом, алмазами, золотом. Підспівування один одному або певному угрупування, рукостискання, аплодування - собі подібним, несуть Світу загрозу не тільки холодної чи локальної гарячої, але війни Пекла – Кінця Світу, ядерної!

Великий Вітоут напевно знав історію держави Князя Атили: від Балтійського до Каспійського і Чорного морів ІУ-У сторіч, Князів Кия, Щека, Хорива засновників і правителів Києва, а далі у середині ІХ століття Князів Аскольда, Діра, Олега, які об"єднали свої слов"янські землі... А Київську Русь княгині Ольги? А Мономаха? А Ярослава Мудрого? Який чи вперше у Європі впорядкував правові відносини громадян: збірник законів Руської Правди. Могутність і багатство Володаря Київської Русі, одної із найбільших держав у Європі, приваблювали королів і цісарів Європи. І княжичі, і княгині Київської Русі одружувались із чи не всіма нащадками Європейських Монархів, як було 1048 році, коли до Києва прислав своїх послів Король Франції Генріх І, просячи руки доньки Князя Анни, бо шукав підтримки у Києва в боротьбі із Германським Імператором. Наступного року Анна прибула до Франції з великою пишною свитою та багатим посагом що вразило Французький Двір. У Соборі Реймса відбулось вінчання... І знав Вітав, що на той час французький король не вмів писати – ставив "хрестик" на Указах, а по його смерті Анна, практично, візувала сама ці документи. Папа – ІІ, Григорій УІІ, у листах до Анни, висловлював велику повагу за культуру, освіту, доброту... І тому мудрий Князь Литви не тільки знав, відчував, але й бачив Майбутнє, коли бажав об"єднати, як князь Аттила історично споріднені не тільки землі, але й народності, скажемо для простоти: в Литві – жемайті, в Україні – бойки, а у Білорусі теж своє розмаїття народне.


 
 

Цікаве

Загрузка...