WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІсторія України → Створення ОУН/УПА - Реферат

Створення ОУН/УПА - Реферат


РЕФЕРАТ
на тему: "Створення ОУН/УПА"
Україна перебуває на шляху власного державотворення. Цей довгий шлях, який бере початок в давні часи, у ХХ столітті проявився якнайяскравіше в 40-50-ті роки у збройній боротьбі українського народу під проводом ОУН в лавах УПА. Перейнявши тоді все найкраще, що було в українців у досвіді боротьби за незалежність, ОУН/УПА досягла значних успіхів у нерівній боротьбі. Успішний досвід того часу є найкращим зразком для нас сьогодні.
Спираючись на первинні документи ОУН/УПА та грунтовні історичні дослідження з цього питання автор спробує висвітлити такі проблеми:
1. Історія створення ОУН/УПА та історичні умови виникнення феномену визвольної боротьби на Україні в 40-50-ті роки ХХ ст.
2. Структура, будова та чисельність ОУН/УПА в різні періоди їх існування.
3. Діяльність ОУН/УПА та її значення для подальшої історії України.
4. Значення вивчення проблеми на сучасному етапі та важливість використання узагальненого у дипломній роботіматеріалу у виховній діяльності, насамперед в середній школі.
Об'єкт дослідження - національно-визвольна боротьба українського народу у 40-50-ті роки ХХ століття, її відображення в історичній науці та політичне підгрунтя історичних оцінок.
Мета роботи - узагальнення досвіду висвітлення подій в історичній науці, практичні рекомендації щодо застосування матеріалів у виховній і публіцистичній діяльності.
Метод дослідження - описовий, порівняльний.
Наукова новизна роботи полягає у тому, що історичний матеріал розгядається з точки зору насамперед політики і соціальної психології.
Робота може бути використана у викладацькій і виховній діяльності в середній школі та позашкільних закладах.
Робота складається з 62 сторінок, містить 8 ілюстрацій.
НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИЙ, ВІЙСЬКОВИЙ, ПОЛІТИКА, ІДЕОЛОГІЯ, ВИХОВНИЙ, ІСТОРІОГРАФІЯ.

 
 

Цікаве

Загрузка...