WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІсторія України → Держава Аратта - Реферат

Держава Аратта - Реферат

природних ресурсів, становило основу її господарства. Головною культурою була пшениця трьох сортів, сіяли також ячмінь двох сортів, просо, бобові. Застосовувалися кістяні серпи з крем'яними вкладишами, сушили для зерна у вигляді круглих напівземлянок із заглибленим вогнищем посередині. Зображення плуга на плитах Таш -Аїр у Криму та нескельні малюнки биків у ярмі в Кам'яній Могилі свідчать про те, що вже було не тільки мотичне, а й орне землеробство. У степових же регіонах основним було скотарство. Розводили овець та кіз, домашніх корів, биків, волів, які чи не вперше у світі з'явилися у поселенні біля Кам'яної Могили VI тис. до н. е.
Успішно розвивалось і общинне ремесло, що сприяло виділенню ремісників різних напрямків, зокрема професійних металургів, майстрів з виготовлення крем'яних знарядь тощо. У пошані були ремесла: обробка дерева й каменю, гончарство, ткацтво.
Традиції Аратти продовжували існувати у Наддніпрянщині й через століття після згасання трипільської, а потім сабатинівської археологічних культур. Наголосимо: на Русі традиції Арти - Арсанії проіснувала до татаро - монгольської навали, а в Україні, як означає академік Ю. Шилов, ще й досі жевріє в Артаплоті на Полтавщині. З цим степовим феноменом пов'язані долі багатьох народів Європи і Малої Азії. Саме з Аратти виводили себе засновники месопотамського Шумеру. Аратто - арійські, або оріанські, переселенці до східного Середземномор'я створили там "країну пелагів" - Палестину. Сучасні індуси називають свою країну Бхаратою, що можна розуміти як "Божественна Арата". В Ірані пам'ять про неї закарбувалася в образі священної Арти - ідеальної країни прадавніх часів, назва якої залишилася синонімом найвищого благоденства та ладу. Місто держава Артана була у етрусків, а сучасне містечко в Румунії і нині носить назву Арта*.
Отже, традиція найдавнішої держави Аратти - живе!
Оцінюючи це відкриття як значне для зламу поширених уявлень про прадавню історію, конгрес у резолюції, прийнятій у Києві 9 вересня 2001р., вказав, що опубліковані останніми роками книги, у тому числі підручники, навчальні підручники, збірники документів з історії України та Європи, мають бути перевидані з урахуванням нововідкритих реалій, зокрема текстів літопису Кам'яної Могили, і взагалі з урахуванням істинного місця східних слов'ян у культурогенезі індоєвропейських та інших народів планети. Адже в системі духовної культури світу, як зазначив конгрес, чільне місце посідає і прадавня Слов'янська культура.
Щоб запобігти руйнації стародавніх археологічних пам'яток, конгрес запропонував Президентові та уряду України надати статус національних заповідників Кам'яний Могилі, Савур - могилі та розташованим між ними курганам і поселенням, де зароджувалися найдавніша у світі держава Аратта й прилегла до неї Дандарія.
Варто також зазначити і таке: центральне святилище Кам'яної Могили споруджено не лише за всіма традиційними канонами - бути "звідусіль відкритим для зору", а й розташовано на точці енергетичного "стовпа" з позитивним зарядом. Це досліджено урологом С. Мелешко і підтверджено верховним ламою Непалу, який відвідав Кам'яну Могилу влітку 1995 р. Наші пращури, свідчить український учений - генетик Т. Решетников, з найдавніших часів використовували космічну енергію для розв'язання земних проблем, знали закономірності циклічного функціонування Всесвіту. Їхній добовий режим відповідав добовому циклу енергій, чітко планувалися робота і відпочинок у місячному й річному циклах. Доказом цьому є викопні календарі, яких відносять до палеоліту, а також збережені досі традиції календарних свят.
Трактуючи могутні космічні сили як реальних, подібних до людей, але незмірно могутніших осіб, наші предки полегшували собі можливості спілкування з ними, прилучення своїх енергетичних систем до вищих енергетичних систем Космосу, до досконаліших і витонченіших енергій, що трансформувало, витончувало, розвивало людську психіку і тіло.
Високий рівень контактів людини з Космосом зумовив надзвичайно високі духовний рівень і релігійність людності, що вражали мандрівників і дослідників протягом усього етногезу і формування української нації. Культи богів та обряди їх вшанування( на жаль, ще малодосліджені) були розраховані на постійне самовдосконалення віруючись шляхом наслідування, уподібнення цим богам.
За браком археологічних знахідок матеріальної культури ми судили про прадавній період у житті наших пращурів лише з ретроспективного аналізу звичаїв, міфів, обрядів, мови, які, як правило, народ зберігає довше, ніж земля. І ось у грудні 2001 р. кримські вчені повідомили про ще одне сенсаційне, найзначніше археологічне відкриття. Досліджуючи баланс прісних і термальних вод у геологічній будові півострова, вони раптом зафіксували випромінювання, потужне дерево якого локалізувалося близько від поверхні суші. Пробуривши кілька свердловин, науковці виявили сім велетенських пірамід, аналогічних єгипетським, розміщених на Південному березі прямою лінію від Севастополя до Фороса. Власне, у Криму вже відкрито 36 пірамід. Найдавніше, що на поверхні - над їхніми вершинами або куполами - немає жодної будови. Вчені вважають кримські піраміди старішими за єгипетські на 15 - 20 тис. років і ровесниками тибетських і мексиканських пірамід.
Ці ступінчасті споруди сягають 45 - 52 м заввишки, вершини їх знаходяться майже на поверхні, всіяній вапняковими брилами на глибині п'ять і менше метрів. Окрім розмірів, вражає співвідношення довжини сторін основи кожної піраміди до її висоти. Воно становить рівно 1 до 1, 6 і є типовим, класичним для всіх пірамід, виявлених досі на материках планети. Стіни підземних споруд мають самозахисну природу. Вивчаючи їх, дослідники виявили колосальні перепади рівнів енергії, понад високочастотне поле, які йшли з глибин пірамід. Випромінювання посилилося настільки, що на поверхні почали ламатися нескладні прибори, а в самій порожнині пірамід засвічувалися фотоплівки, миттєво розряджалися батарейки ліхтарів. Благотворну дію розкопаного підземелля, його цілительну силу вже відчули дослідники. Якщо перед тим, як знайти це диво, вони буквально страждали на серцеву недостатність та інші недуги, то коли знову наважилися спуститися в шахту, в них уже гоїлися рани, зникали бородавки і старі хвороби. Досить потужну енергетику із земних надр випромінюють кримські гори Бабуган, Чамин - Бурун, Куш -Кая, Чатир - Даг і Демереджі.
З'ясувалося, що схожі на кримські джерела випромінювання є в Австралії, Англії і Мавританії. Науковці припускають, що новознайдені таврійські піраміди могли використовувати ще не відомі нам цивілізації як дармові джерела отримання потужних потоків комічної чи іншої енергії. Можливо, ці піраміди допомогли людям боротися з могутніми стихіями природи(землетруси, вулкани,глобальними протоками),керувати погодою, контролювати екологією тощо. Мабуть, аж ніяк не випадково знайдені піраміди Криму, Тибету, Мексики, Єгипту, Судану, Перу, розташовані по всій земній кулі, обов'язково й незмінно розгортаються на схід.
Література
Каганець І. Арійський стандарт. Українська ідея епохи Великого Переходу. - Журнал "Перехід-IV". - http://www.perehid.org.ua

 
 

Цікаве

Загрузка...