WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Вплив екологічних чинників нормативної грошової оцінки земель с. Русів Снятинського району та організація їх використання - Дипломна робота

Вплив екологічних чинників нормативної грошової оцінки земель с. Русів Снятинського району та організація їх використання - Дипломна робота

Грошова оцінка земель населеного пункту проведена відповідно до "Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів" затвердженого наказом Держкомзему України, Держкоммістобудування України, Мінсільгосппроду України та Української академії аграрних наук від 27 листопада 1995 року № 76/230/325/150, змін та доповнень до розділу з "Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів" затверджених наказом Держкомзему України, Мінсільгосппроду України та Української академії аграрних наук від 27 січня 2006 року № 18/15/21/11 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 5 квітня 2006 року за № 388/12862.

Грошова оцінка земель села Русів здійснена відповідно до чинного законодавства України з метою створення умов для економічного регулювання земельних відносин при передачі землі у власність, у спадщину, під заставу, при даруванні, купівлі-продажу земельної ділянки, здійсненні оренди, ціноутворенні, визначенні ставок земельного податку, а проект використання радіоактивно забруднених земель відповідно до технологічного завдання, визначеного Держкомземом України, про організацію території сільськогосподарських підприємств на землях, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, яке передбачає комплекс заходів раціонального землекористування.

РОЗДІЛ 2 ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ТА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРИРОДНИХ УМОВ ОБ'ЄКТУ

2.1 Загальні відомості про населений пункт

Селище РусівРусівської сільської ради Снятинського району розташоване в північно-східній частині Снятинського району на віддалі 8 км від районного центру — міста Снятин та за 14 км від залізничної станції Снятин, залізничної вітки Львів—Чернівці. Віддаль до обласного центру 74 км шосейним шляхом .

Географічні координати населеного пункту - північна широта: 48° 31', східна довгота: 25° 32'. Висота над рівнем моря - 269 м.

У селі є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, відділення зв'язку, магазини, побуткомбінат. В минулі роки була розміщена центральна садиба колгоспу ім. В.Стефаника.

Житлові будинки, громадські заклади, установи і приватні підприємства села газифіковані, та електрифіковані. Централізованого водопостачання та каналізації немає. Асфальтне покриття має дорога районного значення, що проходить по центру села і по території села в напрямку села Стецева та села Красноставці, а також деякі вулиці. Загальна протяжність асфальтованих доріг і вулиць становить 3,2 км , а вулиць з гравійним покриттям – 8,6 км.

За матеріалами економічної оцінки земель, проведеної в 1998 році, територія сільської ради відноситься до 03 Снятинського земельно-оціночного району.

Протяжність села Русів з півночі на південь 2,1 км, із заходу на схід – 3,4км.

Чисельність населення села Русівскладає 1119 чоловік , а в населеному пункті нараховується 329 дворів. Густота населення 34,79 осіб/км.

Площа населеного пункту за проектом встановлення меж (1992 року)становить 351,9 га. Сільськогосподарські угіддя займають 84,4 % всієї території села (додаток А) Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є квартали забудови садибного типу з одно- двоповерховими будинками. За функціональним призначенням територія села в основному зайнята житловою забудовою та ділянками, що використовуються для ведення особистого селянського господарства.

В Русові народився, проживав і творив все своє життя письменник- новеліст Василь Семенович Стефаник (1871 —1936). Оглядаючи українську прозу, І. Франко зазначав, що "Василь Стефаник - найбільший талант, який появився у нас від часу Шевченка".В історію української та світової літератури Василь Семенович Стефаник ввійшов як видатний майстер соціально-психологічної новели. В українській літературі ніхто до нього не приділяв стільки уваги темі самітної старості, трагедії забутої, полишеної на саму себе людини, в якої життя вже позаду, а попереду тільки чекання кінця. Старість у її тісному зв'язку із стосунками батьків і дітей письменник зачіпає мало не в кожній новелі. Серед них: "Діти", "Вістуни", "Ангел", "Сама-самісінька", "Осінь" та інші. В. Стефаник - автор збірок "Синя книжечка", "Кам'яний хрест", "Дорога", "Моє слово", "Земля", в яких відтворено тяжку долю галицького селянства. На місцевому матеріалі В. Стефаник написав "Кленові листки", "Кам'яний хрест", "Злодій", "Новина" та інші новели. У 1941 року в будинку письменника відкрито літературно-меморіальний музей В.С. Стефаника і встановлено йому пам'ятник. Директором музею працював син письменника — Кирило Васильович Стефаник. Київська кіностудія ім. О. П. Довженка за мотивами новел В. С. Стефаника зняла в 1968 році художній фільм "Камінний хрест". Зйомки відбувалися в селах Белелуї та Русові. Головну роль Іванихи виконала 73-річна жителька, самодіяльна артистка К. М. Матеїк. У Русові вона зіграла понад 500 ролей. В селі також народився український радянський письменник Т.С. Мигаль.

Снятинський район розмістився на південному сході Івано-Франківської

області та розташований на Східноєвропейській платформі. Належить до Верхньопрутсько-Дністровського фізико-географічного району. Лежить на так званій Прутсько-Черемоській височині та на Коломийсько-Снятинській рівнині. Снятинщина є частиною Покуття. Лівобережна Снятинщина — це в основному сільськогосподарські угіддя, переліски, розлогі поля, західна частина — підкарпатський простір з буковими, дубовими змішаними лісами. Через район проходять транзитні міжнародні автошляхи. Сучасний Снятинський район утворено у 1940 році. Його територія складає 0,6 тис. кв. км. Населення — 71,6 тисяч чоловік, зокрема: міське — 15,5, сільське — 56,1 тис. осіб. Поверхня його хвиляста, перевищення висот складає 110 м. Тут є поклади гіпсо-ангідриту, гіпсу, глин. Площа земельних насаджень 36 га. В межах міста є 4 заповідні зони місцевого значення. Снятинська ратуша — найвища в Україні (висота вежі — 50 метрів). Її будівництво розпочалося в 1861 році і тривало майже 40 років. Зараз вона реставрована, годинник слухняно відбиває четверті та години.


 
 

Цікаве

Загрузка...