WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків - Реферат

Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків - Реферат

можливість падіння зваленого дерева на сусідні чи групи окремих робітників. Для цього необхідно, щоб відстань між ними було не менш подвійної висоти навколишнього лісу.
Про готовність площадки до лісоповалу складається спеціальний акт, що зберігається в керівника робіт. Щодня перед початком роботи керівник бригади зобов'язаний проводити огляд стану інструментів і не допускати до роботи з несправним інструментом.
Перед валянням гнилих і сухостійних дерев необхідновипробувати шостому міцність їхнього стояння. Підрубувати і валити ці дерева сокирою забороняється, їх потрібно не підрубувати, а підпилювати і спилювати.
Валити дерева необхідно в проміжки між деревами.
При рубанні лісу в горах, на схилах ярів і берегах рік валка лісу виробляється під гору, а починається валяння знизу. Валка лісу на засніжених і кам'янистих схилах, здатна викликати обвал, забороняється.
Завислі дерева необхідно знімати за допомогою чи лебідки трактора тросом довжиною не менш 35 м. Не допускається збивати одне чи кілька підпиляних дерев іншим деревом.
Не дозволяється залишати підрубані, недопиляні чи завислі в процесі валки дерева на час чи перерви по закінченні роботи.
Щодня перед початком роботи керівник оршади зобов'язаний проводити огляд стану інструментів і не допускати до роботи з несправним інструментом.
Трелювання лісу
Перед трелюванням лісу волок повинний бути розчищений.
При трелюванні колод (хлистів) чи конями механічною тягою забороняється йти збоку колоди, тому що воно може потрапити між пнів, і, спружинив, ударити по идущему поблизу його; переходити через колоди, що рухаються, і троси, якими вони підтягуються, і сідати на них.
Трелювальні трактори повинні бути обладнані дзеркалами заднього виду.
Трелювання лісу починати з хлистів, що лежать зверху. Забороняються трелевать хлисти, затиснуті іншими чи деревами між пнями. Чокеровку хлистів робити на відстані 0,5-0,7 м від окоренкового чи зрізу на відстані 0,9-1,2 м від торця вершини.
Зтйт86. При розвороті хлистів біля перешкод забороняється знаходитися з зовнішньої сторони кривої, описуваної хлистом.
Хлисти, затиснуті між чи пнями деревами, дозволяється звільняти тільки після зупинки тяги.
Працювати з трелювальними механізмами, устаткуванням і тросами дозволяється тільки в рукавицях.
Навантаження лісу
При навантаженні чи хлистів сортиментів на автомобіль між торцями і задньою стінкою кабіни розривши повинний бути не менш 0,75 м.
Забороняється знаходитися на шляху руху колод під стрілою навантажувального агрегату і вантажем, біля тягових тросів між навантажувальним агрегатом і рухливим складом.
Місця для установки кранів повинні бути очищені до твердого ґрунту. Слизькі поверхні ґрунту в місцях навантаження і розвантаження не допускаються.
При перенесенні довгомірних вантажів групою робітників завжди повинний призначатися старший групи, що повинний стежити за тим, щоб усі робітники брали вантаж на те саме плече. Вантаж скидається тільки по команді старшого групи. При цьому потрібно попередньо переконатися в тім, що на землі не лежать предмети, що можуть відскочити від удару чи вантажем, вдаривши об який, вантаж міг би ушибить робітника.
Довгомірні лісоматеріали повинні занурюватися на рухомий склад накатом по слегам чи за допомогою мотузок, лопарным чи способом за допомогою багрів. Короткомерные лісоматеріали повинні занурюватися по твердоустановленным трапах.
Знаходитися в період навантаження - розвантаження між слегами і покатами забороняється.
Перевезення лісу
Вивезення лісу автомобілями повинний бути організований відповідно до "Правил дорожнього руху", затвердженими Міністерством внутрішніх справ СРСР.
Чи хлисти дерева, занурені на лісовозний автомобільний тягач, повинні бути ув'язані посередине спеціальним увязочным пристосуванням.
Під час перевезення довгомірних вантажів випливає особлива увага приділяти забезпеченню безпеки переїзду через полотнину залізниці, через перехрестя доріг, при зустрічах з автотранспортом, обгоні гужового транспорту і людей, що йдуть по дорозі і поблизу її, при крутих поворотах дороги.
Складування лісу
Склади лісоматеріалів повинні відповідати вимогам СН 473-75 "Протипожежні норми проектування складів лісових лісоматеріалів".
Площадка під штабелі повинна бути рівної. Колоди укладаються комлями в різні сторони. Висота штабеля колод при штабелюванні вручну не повинне перевищувати 1,8 м; Між кожним рядом колод повинні укладатися прокладки з вирубками для крайніх колод. Відстань між штабелями не повинне бути менш 2м.
2. Вимоги до власників земельних ділянок і землекористувачів згідно земельного кодексу
Стаття 91. Обов'язки власників земельних ділянок 1. Власники земельних ділянок зобов'язані:
а) забезпечувати використання їх за цільовим призначенням;
б) додержуватися вимог законодавства про охорону довкілля;
в) своєчасно сплачувати земельний податок;
г) не порушувати прав власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів;
ґ) підвищувати родючість ґрунтів та зберігати інші корисні властивості землі;
д) своєчасно надавати відповідним органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування дані про стан і використання земель та інших природних ресурсів у порядку, встановленому законом;
є) дотримуватися правил добросусідства та обмежень, пов'язаних з встановленням земельних сервітутів та охоронних зон;
є) зберігати геодезичні знаки, протиерозійні споруди, мережі зрошувальних і осушувальних систем.
2. Законом можуть бути встановлені інші обов'язки власників земельних ділянок.
Праву власності громадянина чи юридичної особи на земельну ділянку відповідають обов'язки, що покладаються на них щодо її використання і збереження. Підставами виникнення обов'язків є юридичні факти, до яких належать: адміністративні акти, договори; заподіяння шкоди землі як об'єктові природи; використання земельних ділянок без достатніх підстав. Обов'язки власника земельної ділянки щодо використання землі визначаються насамперед Земельним Кодексом, їх перелік визначений у цій статті Кодексу. Крім цього, обов'язки власника земель виникають із адміністративних актів, якими є індивідуальні акти компетентних органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування, спрямовані на виникнення, зміну або припинення права на землю та інших земельних правовідносин. Такими актами є: Державний акт про право

 
 

Цікаве

Загрузка...