WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків - Реферат

Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків - Реферат


Реферат на тему:
Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків
Будівля геодезичних знаків повинна вироблятися в строгій відповідності з діючим "Посібником з будівлі геодезичних знаків", з урахуванням наступних вказівок і змін.
До керівництва роботами по будівлі знаків допускаються особи, що пройшли спеціальну курсову підготовку і перевірочні іспити, що здали, а також особи, що мають середню або вищу освіту по геодезичній спеціальності і які пройшли стажування на будівництві знаків не менше одного польового сезону.
На місці будівлі геодезичних знаків у процесі робіт забороняється знаходитися стороннім особам. У забудованій частині місце будівлі повинна бути обгороджена.
Відстані від геодезичного знака до залізничних ліній, автомобільних і гужових доріг, телефонних і телеграфних ліній, а також до будинків і всякого роду будівель повинна бути не менш полуторної висоти знака, відстань до високовольтних ліній повинне бути не менше 150 м і до границь полів аеродромів повинне бути не менше тридцяти висот сигналу. Керівник будівельної бригади зобов'язаний бути присутнім у бригаді й особисто сам здійснювати керівництво всіма процесами робіт.
Керівник будівельної бригади зобов'язаний щодня перед початком роботи оглянути місце роботи, устаткування, інструменти, запобіжні пристосування і пристрої і дати вказівки про усунення виявлених, недоліків.
Верхолазні пояси і канати в процесі роботи необхідно перевіряти шляхом зовнішнього огляду перед кожним застосуванням. У випадку виявлення при огляді ушкоджень деталей пояса або каната виявлення цвілі на тканині матеріала пояса, такі канати і пояси підлягають додатковим іспитам незалежно від терміну проведення початкових іспитів. Троси і блоки керівник бригади повинен особисто оглядати перед кожним оснащенням знака.
Працюючий на будівництві знака повинні бути в захисних касках.
При наближенні грози, при сильному вітрі і дощі всі роботи: по будівлі знака повинні бути припинені, і робітники відведені в безпечне місце.
Табір будівельної бригади повинний відстояти від будівельного майданчика на відстані, не менше потрійної висоти знака.
Керівництво чи експедиції начальник партії повинні: забезпечити будівельну бригаду достатнім: кількістю троса і. блоків необхідної вантажопідйомності в залежності від висоти споруджуваних знаків.
Якщо наявне; у бригаді устаткування не може забезпечити припустимі навантажень, підйом геодезичного знака робиш, забороняєте".
Видаваний бригаді трос повинний мати паспорт про його міцність (розривному зусиллі). Ha новим трос ці дані беруться з акта сертифіката заводу-виготовлювача, на старий - видається: експедицією на основі проведених іспитів. Обидва кінці троса повинні; бути забиті, металевої опайкой чи трубкою відповідного діаметра з вигравіруваним на них інвентарним номером.
Видавані бригадам нові блоки повинні; мати заводське клеймо про їхній грузолодъемности; старі блоки перед видачею: повинні; бути випробувані, на основі іспитів необхідно видаси бригаді виписку з протоколу на кожний; блок,
Забороняється користування тросами, у яких на ділянці кроку одного витка обірване понад 5,% дротів від загального їхнього числа, чи тросами, що одержали під час робіт місцеве зменшення діаметра більш ніж на 10%. Забороняється застосовувати при будівлі геодезичних знаків троси счаленные, зв'язані, з "жучками" і іншими ушкодженнями.
Керівник бригади зобов'язаний розрахувати і застосувати для кожного окремо споруджуваного геодезичного знака таку піднімальну систему, що забезпечила б (у залежності від заданої висоти знака, якості лісу, наявності тієї чи іншої піднімальної тяги, кількості і якості блоків і тросів) максимальне зусилля на кожен кінець троса і кожен блок, що не перевищує одного п'ятої їхнього розривного зусилля при застосуванні ручної тяги (ворота) і одного п'ятої їхнього розривного зусилля при застосуванні механічної тяги (лебідок, автомашин, тракторів).
Площадка "округ споруджуваного знака повинна (бути цілком розчищена від дерев, чагарнику, бур'яну в радіусі, рівному половині висоти знака по всій довжині споруджуваного на землі знака, а також по напрямках відтяжних тросів на таку ширину, щоб відтяжні троси і деталі знака проходили не ближче 2 м від крон дерев. Ями і вибоїни повинні бути вирівняні. Склад будівельних матеріалів повинний розташовуватися на відстані більшому висоти знака. Забороняється захаращувати будівельний майданчик зайвими -матеріалами. Сухостійні і небезпечні дерева повинні бути звалені за межами площадки на відстані висоти лісу.
Валка лісу
Валка лісу повинна виконуватися з дотриманням діючих державних стандартів на вимоги безпеки при лісозаготівельних роботах під безпосереднім спостереженням керівника бригади, що несе відповідальність за своєчасний інструктаж працюючих за правилами безпечного ведення робіт і за виконанням цих правил" у процесі робіт.
До роботи з механічними пилками, на тракторах, лісовозах допускаються обличчя, що мають посвідчення на право робіт на даних механізмах і навчені безпечним методам робіт.
При виконанні; робіт з лісозаготівельними механізмами необхідно дотримувати вимоги безпеки відповідно до нормативно-технічної документації по експлуатації цих механізмів.
Працюючі на лісозаготівлям повинні бути забезпечені захисними касками, окулярами, спеціальним одягом і взуттям у залежності від сезону і місця роботи.
Всі обличчя, що знаходяться на лісосіках, зобов'язані носити захисні каски,
Валка дерев у всіх випадках виробляється не менш чим двома обличчями: вальщиком (пильщиком) і його помічником з валочной вилкою. Валка дерев без помічника забороняється.
Забороняється валяти дерева убік доріг, троп, просік. Зона валки дерев, де можливий рух чи людей худоби повинна охоронятися - спеціально виділюваними сигнальниками. На перехідних тропах і дорогах, що перетинають освоювану.лісосіку, повинні бути встановлені попереджуючі знаки безпеки.
При вибірково" рубанні лісу повинні бути попередньо прибрані сухостійні, гнилі, завислі й інші небезпечні дерева, що коштують у зоні падіння дерева, що спилюється, у радіусі рівному подвійній його висоті. При суцільному рубанні лісу територія всієї лісосіки і за її границею на відстані висотою лісу повинна бути очищена від небезпечних дерев.
При суцільному і вибірковому рубанні лісу групи робітників і окремих робітників повинні розташовуватися так, щоб була виключена

 
 

Цікаве

Загрузка...