WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Застосування земельно-кадастрових робіт в методиці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для несільськогосподарських потреб - Курсова робота

Застосування земельно-кадастрових робіт в методиці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для несільськогосподарських потреб - Курсова робота

містобудування
________78200, м. Коломия, вул. Театральна, 13, тел. 2-48-61________________
В И С Н О В О К
Від"_17_"__березня__2008р. №_7_ с. Перерів
Попереднього погодження місця розташування земельної ділянки Іваничука Р. Р. для будівництва і обслуговування ветеринарної аптеки.
Розглянувши матеріали вибору та попереднього погодження місця розташування ветеринарної аптеки на земельній ділянці 0,0793га, на землях запасу Матеївецької сільської ради.
Коломийський міський відділ архітектури і містобудування попередньо погоджує місце розташування ветеринарної аптеки за адресою: с. Перерів, вул. Франка 3, Коломийського району Івано - Франківської області.
Районний архітектор П.І.Б.
Міністерство екологіі та природних ресурсів
Державна екологічна інспекція в Коломийському районі
07.02.2008
Висновок
Попереднього погодження місця розташування земельної ділянки Іваничука Р. для будівництва і обслуговування ветеринарної аптеки.
Розглянувши матеріали вибору та попереднього погодження місця розташування ветеринарної аптеки на земельній ділянці 0,0793 , на землях запасу Матеївецької сільської ради, міська державна екологічна інспекція погоджує місце розташування ветеринарної аптеки по адресі: с. Перерів, вул. Франка 3, Коломийського району Івано - Франківської області.
Начальник екологічної інспекції
в Коломийському районі П.І.Б.
Міністерство охорони здоров'я Украіни
Коломийська районна санепідемстанція
07.02.2008
Висновок
Попереднього погодження місця розташування земельної ділянки Іваничук Р. для будівництва і обслуговування ветеринарної аптеки.
Розглянувши матеріали вибору та попереднього погодження місця розташування ветеринарної аптеки на земельній ділянці 0,0793га, на землях запасу (сад) Матеївецької сільської ради. Коломийська міська санепідемстанція попередньо погоджує місце розташування ветеринарної аптеки по адресі: с. Перерів, вул. Франка 3, Коломийського району Івано - Франківської області.
Міський санітарний лікар П.І.Б.
Додатки
Додаток до договору: №7 від 15 лютого 2008року
К О Ш Т О Р И С № 7
на проектно-вишукувальні роботи.
Найменування виду робіт :
Комплекс робіт по складанню та виготовленню правоустановчих документів.
Найменування організації виконавця :
Землевпорядна організація ВП " Земсервіс"
Найменування організації замовника:
№п.п
Характеристика і види № частини, глави табл., і пунктів вказівок до розділу або глави збірника цін на проектні і розвідувальні роботи для будівництва.
Розрахунок вартості
Вартість
грн
1 2 3 4 5
1 Землевпорядні роботи з оформлення документів на право користування землею одиниця виміру - об'єкт р 5.4., розміру оплати земельно-кадастрових робіт( Держкомзем України) 853.50
2 Коефіцієнт ,який залежить від площі об'єкту п.3 роз.5.4 1-0,2 *(1-0.0793) 0,8158
3 Коефіцієнт, який залежить від відстані
від організації-виконавця до об'єкта) п.4 роз. 5.4. 1-0.01(30-6) 0,76
4 Коефіцієнт, який залежить від кількості установ з якими погоджується проектна документація . п.9 роз.5.4 1.0+0.10*(3-1) 1,2
Всього 630,50
ПДВ 20% 126,1
в тому числі експертиза 3 % 18,915
Всього по кошторису 775,515
Склав :
Перевірив:
15 березня 2008
Договір №825
Укладений між землевпорядною організацією ВП "Земсервіс" в дальнійшому "виконавець", в особі директора Павлюк М., що діє на підставі статуту, та Іваничука Р. в дальнійшому "замовник"
1. Замовник доручає, а виконавець бере на себе виконання комплексу робіт по оформленню право установчих документів на право користування земельною ділянкою.
2. Дана земельна ділянка знаходиться по адресу: с. Перерів, вул. Франка 3, Коломийського району Івано - Франківської області. Замовник представляє пакет документів попереднього погодження, а також проплачує аванс в розмірі 50% від кошторису, це є умовою початку роботи.
3. Оплата за виконані роботи визначається кошторисом, який є додатком до даного договору.
4. Договір складений у двох примірниках, перший у виконавця, другий у замовника.
5. Договір вступає в дію з моменту підписання його сторонами і діє до завершення робіт.
6. Замовник, при потребі, представляє виготовлені та відповідно оформлені право установчі документи на право користування земельною ділянкою на експертизу в обласне головне управління земельних ресурсів самостійно.
7. Всі питання вирішуються згідно діючого законодавства України.
Юридичні адреса сторін
Виконавець Замовник
Землевпорядна організація Іваничук Р.
ВП "Земсервіс" вул. Франка 3
р/р 26006481111222 МФО 336677 с. Перерів
В Зак "Приватбанк" Івано-Франківської області
Код 24684285
Свідоцтво № 0908215
Тел. 2-22-98
Підписи
Виконавець Замовник
М.П. ____________
(Підпис)
Розділ ІV
Землевпорядна експертиза проекту відведення та його затвердження
Друга сесія п'ятого демократичного скликання
Матеївецької сільської ради
РІШЕННЯ
23.03.08 с.Перерів
Про затвердження проекту відведення та надання земельної ділянки
Розглянувши проект відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування ветеринарної аптеки Іваничуку Р. та на підставі закону про місцеве самоврядування в Україні, земельного кодексу, законом України про оренду землі, Матеївецька сільська вирішила:
1) Затвердити проект відведення земельної ділянки Іваничуку Р. Р, для будівництва та обслуговування ветеринорної аптеки в с. Перерів, вул. Франка 3, Коломийського району Івано - Франківської області.
2) Надати в оренду строком на 12 років Іваничуку Р. за рахунок земель запасу Матеївецької сільської ради земельну ділянку площею 0,0793 га в с. Перерів, вул. Франка 3, Коломийського району Івано - Франківської області.,для будівництва і обслуговування ветеринарної аптеки.
3) Зобов'язати Іваничука Р. укласти договір оренди земельної ділянки з Матеївецькою сільською радою та виконати обов'язки землекористування земельною ділянкою з вимогами статті 96 Земельного Кодексу України.
4) Встановити орендну плату за земельну ділянку в розмірі 750грн.
Сільський голова Білейчук П. С.
М.П.
Експертиза
Державна експертиза землевпорядної документації (далі - державна експертиза) - це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об'єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об'єктів експертизи.
Правову основу державної експертизи землевпорядної документації складають Конституція України ( 254к/96-ВР ), Земельний кодекс України ( 2768-14 ), Закон України "Про землеустрій" (858-15), цей Закон, закони України та інші нормативно-правові акти, що регулюють відносини у сфері державної

 
 

Цікаве

Загрузка...