WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Курорти Єгипту - Реферат

Курорти Єгипту - Реферат

човни, які є тут основним транспортним засобом. Це справжній оазис спокою на березі Червоного моря, де майже немає місцевих жителів, і де створено найкращі умови для відпочинку гостей. Всі будівлі курорту збудовано у нубійському та арабському стилях. Готелі розташовані на острівцях, які з'єднані між собою каналами і мостами з дерева і каміння.
У центр курорту - на острові Кафр ель Гуна - завжди багато туристів. Тут можна відвідати східний ринок, музей, акваріум, кінотеатр, ресторани, кав'ярні та дискотеки.
На острові-пляжі Зейтуна розташовані сила-силенна ресторанів, акваріум, в якому представлені майже всі види риб Червоного моря. Історичний музей пропонує відвідувачам ознайомитися з копіями найвідоміших експонатів музеїв Єгипту.
У Ель Гуні кожен може знайти те, що йому до вподоби: відокремлені пляжі і затишні готелі, що вражають своєю вишуканістю, сафарі на джипах у пустелі і чарівний підводний світ для тих, хто жадає пригод, розважальні програми для всієї сім'ї і бурхливе нічне життя для молодих і енергійних. Любителів підводного плавання тут чекають цікаві знахідки - залишки потонулих кораблів.
Справжньою гордістю Ель-Гуни є фешенебельний гольф-клуб, який вважається одним з найкращих на БлизькомуСході.
Курорт має свій невеликий аеродром, який використовують не тільки для обслуговування vip-літаків, але й для проведення екскурсій на орендованих літаках.
КУРОРТ ДАХАБ. ЄГИПЕТ
Дахаб - невелике курортне містечко на східному узбережжі Синайського півострова за 90 км від міжнародного аеропорту Шарм ель Шейх.
Дахаб на арабській мові означає "Золото". Піщані пляжі і справді кольору золота, який все яскравішає на тлі голубих заток курорту. Невеликі будиночки тут розташовані неподалік від затишних готелів, де створені всі умови для комфортного відпочинку.
Дахаб - це рай для віндсерфінгу та підводного плавання, а також незабутніх сафарі в глиб Синайського півострова.
Саме у Дахаб з'їжджається молодь з усього світу, перетворюючи невеличке арабське поселення у східний Амстердам.
Дахаб - географічна назва, що об'єднує у собі декілька місцевостей. Одна з них - Масбад, невеликий туристичний центр з затишною набережною, вздовж якої, з одного боку розташовані численні магазинчики і бедуїнські крамниці, а з іншого, на самому узбережжі - гостинні кафе та ресторани. Тут багато невеликих готелів і кемпів, які ідеально підходять для тих, хто готовий пожертвувати деяким комфортом, а зекономлені гроші потратити на активний відпочинок та екскурсії. Одного разу, потрапивши сюди, хочеться повернутись знову і знову, знову відчути задоволення від спокійного плину часу, гармонії з природою.
За три кілометри від туристичного центру знаходиться Лагуна - одне з найкращих місць у світі для опанування віндсерфінгу. Це місцевість для тих, хто високо цінує комфорт та високий рівень обслуговування. Природні особливості Лагуни - гладка вода, вітер, що направлений вздовж берега, піщані пляжі - приваблюють велику кількість любителів віндсерфінгу.
Крім цього, тут можна відвідати визначні місця Синайського півострова: Гору Мойсея, монастир святої Катерини, Кольоровий каньйон, які знаходяться неподалік від Дахаба. І звичайно ж, попірнати і поплавати з ластами і маскою серед чарівної краси коралових рифів Червоного моря.
Дахаб - один з найкращих курортів для відпочинку з дітьми. На пляжах є обладнані дитячі майданчики, а зручний пологий спуск у море дозволяє дітям купатися у морській воді на мілководді. У багатьох готелях є педагоги, які займаються з дітьми за спеціальною програмою.
Дахаб, як і увесь Синай, розбудовується. Безперервно зводять нові готелі, окультурюють берег. У неосяжних планах єгиптян - перетворення узбережжя від Шарм Ель Шейха до Таби в один великий променад, створення власного Блакитного Берега... Поки цього ще немає, і дикий Дахаб залишається приємним місцем як для відокремленого відпочинку, так і молодіжної тусовки.
Література
1. Андрєєв А. Г., Гук В. И. Новые данные о морфологии и неотектонике Подольской рифогенной зоны // Мат-лы по геологии, гидрогеологии и геохимии Украины, Казахстана, Алтая и Забайкалья. - 1970. - № 6. - С. 27-35.
2. Выржиковский Р. Р. Новая гряда сарматских рифовых известняков на Подолии (геол. исследования в долине р. Каменки в 1926 г.) // Вісник Укр. геол. комітету, 1928. - Вип. ІІ.
3. Геренчук К. И. Подольские толтры (геоморфологический очерк) // Изв. ВГО, 1949. - Т.81. - Вып.5. - С. 530-536.
4. Геренчук К. И. Геоморфология Подолии // Учён. зап. Черновицкого ун-та, сер. геол.-геогр. Наук. - 1950. - Т. 8. - Вып. 2. - С. 89-111.
5. Гофштейн И. Д. Неотектоника Западной Волыно-Подолии. - К.: Наук, думка, 1979. -156 с.
6. Давиташвили Л. Ш. К экологии животных рифовой фации среднего миоцена Украины // Проблемы палеонтологии, 1937. - № 2-3.
7. Денисик Г. І. Товтри України // Мат-ли Всеукр. наук.-практ. конф. - Кам'янець-Подільський, 1993. - С. 79-80.
8. Знаменська Т. О. Товтровий кряж та його місце в структурі південно-західної окраїни Східно-Європейської платформи // Геологічний журнал, 1976. - Т. 36. - Вип. 5. - С. 54-62.
9. Знаменская Т. А., Чебаненко И. И. Блоковая тектоника Волыно-Подолии. - К.: Наукова думка, 1985. - 152 с.
10. Ковалишин Д., Каплун І. До питання про формування рельєфу і ландшафтів Подільських Товтр // Наукові записки ТДПУ ім. В. Гнатюка. Серія: Географія.- 1998. - № 2. - С. 38-42.
11. Коржик В. П. Карст Товтр Чернівецької області // Матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. - Кам'янець-Подільський, 1993. - С. 100-103.
12. Королюк И. К. Подольские Толтры и условия их образования. // Труды ИГН АН СССР, геол. сер., 1952. - Т. 110. - № 56. - 140 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...