WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Грошова оцінка земель водного фонду. Класифікація угідь. Стаття 238. Органи державного ветеринарного контролю - Контрольна робота

Грошова оцінка земель водного фонду. Класифікація угідь. Стаття 238. Органи державного ветеринарного контролю - Контрольна робота

здебільшого в межах лісів Карпат і Криму, в Передкарпатті. Цим грунтам характерна висока кислотність, невисокий вміст гумусу та порівняно високий вміст обмінного алюмінію.
Чорноземи становлять в Україні майже 60 відсотків усіх її площ, зайнятих сільськогосподарськими угіддями. Це найродючіші грунти України з вмістом гумусу 4-9 відсотків та його товщиною 1-1,5м. Ці грунти простягаються широкою смугою в лісостепу і степу із заходу на схід.
Лучні та болотні грунти формуються при значному та надлишковому їх зволожені. Найбільша кількість цих грунтів знаходиться в поліських районах України.
Коричневі грунти знаходяться на півдні, в районах із субтропічним кліматом. Вміст гумусу в цих грунтах становить 3-2,5 відсотки.
Солонцеві, солончакові і солодові грунти мають місце, здебільшого, на півдні та в центральній частині України поблизу великих дніпровських водойм і на поливних землях.
В цілому грунти України мають високу природну родючість. Найродючіші типові чорноземи, чорноземи звичайні і південні, що займають відповідно 18,1; 27,7 і 8,9 відсотків від; загальної орної площі України. Опідзолені та реградовані чорноземи становлять майже 10 відсотків орних земель, дерново-підзолисті - 7 відсотків, опідзолені -5 відсотків, сірі лісові - 6,7 відсотка, каштанові, лучні, дерново-оглеєні, буроземні - відповідно 9,2; 12 та 0,4 відсотка.
Для комплексної оцінки якості грунтів виконують бонітування, яке є спеціалізованою класифікацією родючості грунтів в кореляції з урожайністю сільськогосподарських культур на цих землях.
Основними параметрами при бонітуванні грунтів є вміст гумусу в товщі оранки, потужність гумусових горизонтів, вміст глини в орному шарі, глибина залягання, глейових горизонтів та вміст РН сольової витяжки.
Валові запаси гумусу визначають за формулою:
Н-100 · А · В · Р (т/га), (1)
де А - потужність гумусового горизонту, м;
В - об'ємна маса грунту, г/см3;
Р- вміст гумусу, %.
Валові запаси гумусу отримують як його суму, розраховану для товщини грунту 0 ... 20 см і 20 .... 40 см.
Запаси рухомих форм поживних речовин (азоту, фосфору, калію) знаходять за формулою:
N = 10 000 · А · В · К (кг/га), (2)
де А - потужність коренево-придатного шару, м;
В - об'ємна маса грунту, г/см3;
К - вміст поживної речовини, кг/т .
Потім переходять до вирахування балів бонітету. При цьому відповідних розділах.
3. Стаття 238. Органи державного ветеринарного контролю
Органи державного ветеринарного контролю розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушеннями правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог (стаття 107).
Від імені органів державного ветеринарного контролю розглядають справи про адміністративні правопорушення і накладають адміністративні стягнення:
1) головний державний інспектор ветеринарної медицини України та його заступники - штраф на громадян до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, на посадових осіб - до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
2) головні державні інспектори ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, головний державний інспектор ветеринарної медицини на транспорті і державному кордоні та їх заступники - штраф на громадян до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, на посадових осіб - до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
3) головні державні інспектори ветеринарної медицини міст, районів, районів у містах, залізниць, транспортних і прикордонних пунктів - штраф на громадян до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, на посадових осіб -до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
4) завідуючі дільничними лікарнями державної ветеринарної медицини, дільницями ветеринарної медицини, начальники ветеринарного нагляду на дезинфекційно-промивальних станціях і пунктах, завідуючі лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи на ринках - штраф на громадян до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, на посадових осіб -до двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Посадовими особами органів державної ветеринарної медицини штраф може стягуватися на місці з громадян до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, і з посадових осіб -до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
(Стаття 238 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 2010-11 від 03.04.86; Законами № 4045-12 від 25.02.94, № 55/97-ВР від 07.02.97, № 2342-IIІ від 05.04.2001)
Стаття 2381. Органи земельних ресурсів
Органи земельних ресурсів розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням законодавства в галузі використання і охорони земель та порядку регулювання земельних відносин (статті 52, 53, 531, 532, 54, 55, 56, 1885 цього Кодексу).
Від імені органів, зазначених у цій статті, розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право: Голова Державного комітету України по земельних ресурсах та його заступники, Голова Державного комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах і єдиному кадастру та його заступники, начальники обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь та їх заступники, начальники міських (міст обласного та районного підпорядкування), районних управлінь (відділів) земельних ресурсів та їх заступники, інженери-землевпорядники сіл і селищ.
(Кодекс доповненостаттею 2381 згідно із Законом № 2977-12 від 03.02.93, в редакції Закону № 81/96-ВР від 06.03.96)
Стаття 2382. Органи державної служби з карантину рослин
Органи державної служби з карантину рослин України розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням правил щодо боротьби з карантинними шкідниками і хворобами рослин та бур'янами, а також вивезенням матеріалів, що не пройшли карантинну перевірку або відповідну обробку (статті 105 і 106).
Від імені органів, зазначених у цій статті, розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право:
1) начальник Головної державної інспекції з карантину рослин України - Головний державний інспектор з карантину рослин України та його заступники - штраф на громадян до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
2) головні державні інспектори з карантину рослин Автономної Республіки Крим, областей, міста Києва та їх заступники - штраф на громадян до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
3) державні інспектори з карантину рослин - штраф на громадян до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб-до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
(Кодекс доповнено статтею 2382 згідно із Законом № 4044-12 від 25.12.94, із змінами, внесеними згідно із Законом № 55/97-ВР від 07.02.97)
Стаття 2383. Органи державного контролю у насінництві
Органи державного контролю у насінництві розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку та умов ведення насінництва (стаття 1041).
Від імені органів державного контролю у насінництві розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право:
1) Головний державний інспектор України з насінництва - начальник Української державної насіннєвої інспекції - штраф на громадян до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
2) головні державні інспектори з насінництва Автономної Республіки Крим, областей, районів і міст - штраф на громадян до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
3) державні інспектори з насінництва - штраф на громадян до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
(Кодекс доповнено статтею 2383 згідно із Законом № J228-XIV від 17.] 1.99)
Список використаної літератури
1. Л. Перович, Б. Волосецький. ОСНОВИ КАДАСТРУ (частина І) Львів - Коломия, 2000
2. Кодекс про адміністративні правопорушення.

 
 

Цікаве

Загрузка...