WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту - Контрольна робота

Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту - Контрольна робота

земельні ділянки, надані в користування підприємствам міського електротранспорту.
Об'єктами технічного обліку підприємств міського електротранспорту є: -- трамвайне депо (зі всіма будівлями, спорудами);
- тролейбусне депо (зі всіма будівлями, спорудами і контактними мере-жами);
- тягова підстанція;
- трансформаторна підстанція;
- станція на кінцевому пункті трамвая або тролейбуса (павільйон очі-кування на проміжному пункті);
- трамвайні шляхи з усіма конструктивними елементами (верхня, нижня будівлі і земляне полотно), дренажні обладнання і покриття (замощення) по-лотна в межах маршруту;
- контактна мережа трамвая (тролейбуса) в межах маршруту;
- кабельна мережа живлення, підживлення, відбору (зворотна);
- високовольтна електрична лінія.
На кожну основну будівлю трамвайного депо складається технічний паспорт на нежитлову будівлю і поверховий план в масштабі 1:100 або 1:200, крім цього, ситуаційний план території депо в масштабі 1:500 або 1:1000. На трамвайні шляхи складають технічний паспорт і план шляхів трамвайного маршруту в масштабі 1:500 або 1:1000 знанесенням на нього дренажних пристроїв, покриттів полотна, міжколійних з'єднань, пунктів приєднання відбірних кабельних ліній постійного струму, пікетів, плюсових точок тощо. Крім того, на трамвайні колії складаються: поздовжні профілі в масштабах: горизонтальний - 1: 1000, вертикальний - 1:200; поперечні профілі в масштабах: горизонтальний - 1:200, вертикальний - 1:100; плани вузлів трамвайних колій (місце перетину розгалужень, стрілочних переводів тощо) в масштабі 1:200. На контактні мережі трамвая або тролейбуса складають: технічний паспорт, план контактної мережі в масштабі 1:500 або 1:1000 з нанесенням
на план пунктів підвісу контактних дротів, підвісних тросів, кронштейнів, опор, електроз'єднань. На кожен населений пункт складають схематичні плани з нанесенням на них маршрутів трамвайних шляхів, контактних мереж кожного маршруту.
Будівлі, повітряні і підземні електричні мережі і дренажні пристрої вра-ховуються в порядку, викладеному у відповідних інструкціях, затверджених Міністерством житлово-комунального господарства.
Трамвайні шляхи. Під час виконання польових робіт визначають верх-ню будову трамвайної колії:
а) типи рейок (залізничні або трамвайні) і їх кріплення (накладки, під-кладки, костилі);
б) типи стрілок (литі, збірні), радіус, напрям стрілок (праві, ліві), рік закладення і заводські номери;
в) типи хрестовин (литі, зварні, збірні трамвайні або залізничні), напрям хрестовин (праві, ліві), рік закладення, заводські номери;
г) типи стрілочних перетинів (литі, зварні, збірні), напрям стрілочних перетинів (праві, ліві), рік закладення і заводські номери;
ґ) типи глухих перетинів і рік закладення;
д) типи і кількість компенсаторів;
е) кількість електроперемикачів.
Визначається основна (нижня) будова трамвайних колій - шпальна (із шпал і баласту) і безшпальна (з одношарових або двошарових бетонних плит) із збірного залізобетону (з плоских рам, блоків, лежнів), кількість шпал на обліковій ділянці і їх матеріал, матеріал баласту (пісок, гравій, щебінь), конструкція кінцевих пунктів, матеріал покриття трамвайного полотна, роз-ташування на місцевості трамвайного полотна і рейок.
Трамвайні зупинки включаються у відповідні облікові ділянки трамвай-ного полотна і літеруються на плані порядковими номерами.
Протяжність трамвайних шляхів вимірюється стапьною стрічкою на осі трамвайного полотна. Одночасно розбивається пікетаж. Пікети і плюсові точки закріплюються металевими штирями. Номери пікетів і положення плюсових точок надписуються масляною фарбою на опорах та інших капі-тальних спорудах або на шийці рейок.
Трамвайні шляхи (колії) відзначаються від знімального ходу при розбивці. Кут повороту на кривих ділянках трамвайної колії заміряється кутомірним інструментом (теодолітом), а елементи кривої (довжина, радіус, бісектриса і тангенс) визначаються за таблицями. Поздовжнє нівелювання шляхів (колій) виконується по головці правої нитки рейок у напрямку руху вагона. Поперечне нівелювання шляху (колії) виконується у місцях зміни нахилу.
Характеристики прихованих і недоступних для безпосереднього огляду елементів основи трамвайної колії складаються за даними будівельних чи експлуатаційних організацій або ж із результатів шурфування. Місця пробивки шурфів і їх кількість погоджуються з експлуатуючою організацією.
При визначенні в натурі технічного стану покриття трамвайного полотна необхідно керуватись "Нормативами для визначення зносу інвентаризаційних об'єктів зовнішнього благоустрою міст і селищ міського типу".
Технічний стан будівель визначається за "Методикою визначення фізичного зносу цивільних будівель". Технічний стан (процент зносу) верхньої і нижньої будови трамвайної колії визначається спеціалістами експлуатуючих організацій.
На основі польових планів складаються інвентарні плани територій депо і вулиць, на які наноситься розташування трамвайної колії, дренажних пристроїв, меж покриття полотна, павільйонів для пасажирів, проміжних і кінцевих станцій, пунктів приєднання відбираючих (зворотних) кабельних ліній постійного струму та інша ситуація.
Ділянки трамвайного покриття, відмінні за процентом зносу, виділяються на плані пунктирною лінією. Кожній такій ділянці присвоюється порядковий номер залежно від типу покриття. Типи покриття на прчатку і вкінці облікових ділянок ка плані ілюмінуються згідно з прийнятими умовними позначеннями.
На плані проїзду, нижче викреслюється наступна ситуація:
- трамвайні колії, межі типів покриття трамвайного полотна і фасадних ліній - суцільними лініями чорною тушшю;
- "стрічки" трамвайного полотна - пунктирною лінією чорною тушшю; пункти приєднання відбираючих кабельних ліній до трамвайних колій - три-кутничками, затушованими чорною тушшю. Крім цього, щодо житлових, адміністративних та інших будівель, які прилягають до фасадних ліній ву-лиці, по якій прокладені трамвайні колії, вказуються їх номери, поверховість, матеріали стін і призначення.
На плані трамвайних колій маршруту проставляються:
- номери пікетів і плюсові точки;
- протяжність прямих ділянок колії.
У правій частині плану наводиться таблиця елементів кривих ділянок колії та їх показники.
Положення дренажних пристроїв наноситься на план трамвайних колій маршруту в прийнятих умовних

 
 

Цікаве

Загрузка...