WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 на Чернівецькому об’єкті (курсовий п - Реферат

Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 на Чернівецькому об’єкті (курсовий п - Реферат


КУРСОВИЙ ПРОЕКТ
на тему
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 на
Чернівецькому об'єкті
Зміст
Вступ
Фізико-географічна та економічна характеристика об'єкту.
Вивченість об'єкта в топографо-геодезичному відношенні.
1. Технічна частина..........................................................................................
1.1. Вихідні дані до проекту..............................................................................
1.2 Проектування топографічного знімання...................................................
1.2.1. Основні вимоги до топографічного знімання.........................................
1.2.2. Метод топографічного знімання..............................................................
1.2.3. Розрахунок основних даних для аерофотознімання...............................
1.2.4. Проект розміщення планових розпізнавальних знаків..........................
1.2.5. Проект розміщення висотних розпізнавальних знаків..........................
2. Підрахунок обсягів робіт. Складання кошторису на комплекс топографо-геодезичних робіт..................................................................................
2.1 Підрахунок обсягів робіт.................................................................................
2.2 Складання кошторису на обсяг топографо-геодезичних робіт...................
3. Планування та організація робіт......................................................................
3.1 Складання календарного графіка...................................................................
3.2 Загальні питання організації робіт на об'єкті...............................................
3.2.1 Організація робіт по створенню планово-висотної
основи та знімальних робіт на об'єкті......................................................
3.2.1.1 Підготовчі роботи................................................................................
3.2.1.2 Польові роботи.....................................................................................
3.2.1.3 Камеральні роботи...............................................................................
3.2.1.4 Завершувальні роботи.........................................................................
Висновки
Додатки
Перелік посилань на джерела
Вступ.
Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території Чернівецької міської ради.
Роботи виконуються на основі технічного завдання виданого Чернівецьким обласним відділом земельних ресурсів . Виходячи із цілей топографічного знімання, умов технічного завдання та вхідних даних курсовий проект розроблений в такому порядку :
1. Пояснююча записка . В даній частині проведено короткий опис вихідних даних. Розробка технологічної схеми виконання робіт . В даному розділі приведено основні вимоги до топографічного знімання , а також розрахунково - технологічну схему виконання робіт з врахуванням ситуації і рельєфу території , що підлягає зніманню , масштабу і площі об'єкту знімання .Враховуються вище наведені вимоги, мною вибрано комбінований метод знімання . В розділі виконано розрахунок основних даних для АФЗ та запроектовано планово - висотну прив'язку знімків.
2. Підрахунок об'ємів робіт . Складання кошторису та комплекс топографо геодезичних робіт . Розрахунок трудових та грошових затрат виконано по нормативним розцінкам згідно правил і розцінок , які встановлені в діючих нормативних документах . Розрахунки і нормативи трудових затрат розраховуються для виконання робіт на Чернівецькому об'єкті за допомогою поправочних коефіцієнтів приведені до умов робіт і оплати праці , які діють на час складання проекту .
3. Планування і організація робіт. В цьому розділі приведені строки виконання робіт відповідно календарному плану, а також розроблені питання з організації проведення польових і камеральних робіт. Слід зауважити про те , що велика роль при розв'язуванні завдань топографо-геодезичного виробництва належить технічному проектуванню , від якого залежить успіх виробництва .
Мета даного курсового проекту полягає в тому, щоб закріпити знання і підвищити рівень кваліфікації студентів із предмету " Організації і управління виробництвом " , що в подальшій нашій практичній діяльності матиме позитивний вплив на результати виконаних нами робіт . Також даний курсовий проект можна використати як елементарний приклад того , що і як потрібно виконувати при плануванні і організації виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1: 2000 для ведення кадастру на необхідних територіях .
Фізико-географічна та економічна характеристика об'єкту.
Чернівці-місто, обласний центр. Розташовані в центральній частині області, на берегах р. Пруту. Залізничний вузол, автостанція, аеропорт. Площа 153 км2. поділяється на 3 міські райони. Населення 257,3 тис. чол. Прут поділяє Чернівці на підвищену правобережну і низовинну лівобережну частини. Пересічна температура січня -2,00, липня +19,30. опадів 624 мм. на рік. У місті ботанічний сад то дендрологічний парк Чернівці. 14 пам'яток природи. Чернівці - промислового вузла. Серед підприємств машинне будівництво і металообробної промисловості - виробничі об'єднання "Електронмаш", "Чернівцілегмаш", заводи "Емаль-посуд", "Індустрія", машинобудівельний. Легка промисловість представлена виробничими об'єднаннями: бавовняним "Восход", швейним "Трембіта", панчішним, рукавичко-трикотажним, взуттєвим. Розвинута харчова промисловість: м'ясний, олійножировий комбінати, об'єднання хлібопекарської промисловості, молочний, цукровий, пивоварний заводи, кондитерсько фабрика. Підприємства лісової, деревообробної то хімічної промисловості. У місті - Чернівецький університет, медичний інститут, торговельно-економічний інститут, 12 спеціальних навчальних закладів, 10 професійно-технічних училищ та інші. Чернівецький обласний центр гідрометеорології, Чернівецький відділ Географічного товариства України. Турбаза "Чернівці", туристичний готель "Турист".
Вивченість об'єкта в топографо-геодезичному відношенні.
Для виконання даного курсового проекту викладачем видана учбова карта масштабу 1:50000. Номенклатура карти N-34-37-В. Система координат 1942 року. Система висот балтійська. Висота січення рельєфу 10 метрів. Суцільні горизонталі проведено через 10 метрів. Схилення на 2002р. східне 6 ° 15'. Середнє зближення меридіанів західне 2 ° 21'. При прикладанні бусолі (компаса) до вертикальних ліній координатної сітки середнє відхилення

 
 

Цікаве

Загрузка...