WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех - Курсова робота

Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех - Курсова робота

відведення фарбується світло-червоним кольором
5. Графічні матеріали виконуються, як правило, за допомогою комп'ютерної техніки або ручним способом.
6. Графічні матеріали виготовляються як на прозорому так і на непрозорому матеріалі.
7. Базовим форматом, який застосовується при складанні графічних матеріалів є формат АЗ. В окремих випадках можуть використовуватись інші формати, передбачені державними стандартами України.
1.5.Правовстановлюючі документи фізичних та юридичних осіб
Юридичної особи:
1. Нотаріально завірена копія, свідоцтва про державну реєстрацію.
2. Нотаріально завірена копія статуту.
3. Нотаріально завірена копія установчого договору (в разі необхідності).
4. Копія довідки управління статистики про внесення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
Фізичної особи:
1. Копія документа, що посвідчує особу (паспорта, свідоцтва про народження, тощо).
2. Копія довідки державної податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера.
3. Інші документи.
1.6. Правоустановчі документи на будівлі і споруди
В разі потреби, до проекту відведення додаються копії правоустановчих
документів на будівлі і споруди, а саме:
- договір купівлі - продажу не житлової будівлі (нотаріально завірена копія);
- копія реєстраційного посвідчення на домоволодіння, яке належить
державним, кооперативним і громадським установам, підприємствам і організаціям (нотаріально завірена копія);
- копія свідоцтва про право власності на об'єкт нерухомого майна (нотаріально завірена копія);
- копія наказу про передачу на баланс об'єкта нерухомого майна (будівлі
чи споруди);
- акт прийому - передачі об'єкта нерухомого майна (будівлі чи споруди)
(завірений в установленому порядку).
1.7.Земельно-кадастрові роботи
Земельно-кадастрові роботи:
1. Нормативні і інструктивні документи.(Земельний кодекс, положення про передачу земельної ділянки в оренду, закон про оренду землі, постанова про порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян, юридичних осіб та інші ).
- передача в оренду земельних ділянок що перебувають у державній або комунальній власності здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування шляхом укладання договору оренди земельної ділянки;
- передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у власності громадян та юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем;
- передача в оренду земельних ділянок громадянам та юридичним особам із зміною їх цільового призначення та із земель запасу під забудову здійснюється за проектами відведення в порядку встановленому статтями 118, 123, цього кодексу.
2. Кадастрові зйомки.
Кадастрові зйомки - це комплекс робіт виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Кадастрова зйомка включає:
- геодезичне встановлення меж земельних ділянок;
- погодження меж земельних ділянок з суміжними власниками та землекористувачами;
- відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
- встановлення меж, частин земельної ділянки, які містять обтяження що до використання землі;
- виготовлення кадастрового плану.
3. Кадастрове зонування території.
Кадастрове зонування включає в себе встановлення:
- місце розташування обмежень що до використання земель;
- меж кадастрових зон и кварталів;
- меж оціночних районів та зон;
- кадастрових номерів(території, адміністративно-територіальних одиниць)
4. Закріплення меж земельних ділянок.
Закріплення меж проводиться типами знаків, відповідно до основних положень про конструкції межових знаків, затвердженої Держкомземом України 30 березня 1993року.
На відрізках границі де проекції межі співпадають з природними, закріплення здійснюється тимчасовими знаками, які використовуються (для поновлення) під час виконання геодезичних робіт.
Межові знаки довгострокового використання встановлюються через 1,5-2км.По периметру межі з метою її подальшого використання для поновлення окремих відрізків межі, прив'язки меж земельних ділянок та вирішення земельних спорів.
На всі ці знаки довгострокового використання складаються карточки-закладки, в яких вказується його місце знаходження з трьома промірами до твердих контурів місцевості.
Всі межові знаки здаються на збереження у встановленому порядку у відповідності до інструкції про охорону геодезичних знаків.
5. Про присвоєння кадастрових номерів земельних ділянок.
Кадастровий номер - унікальний (не повторюється на всій території України) номер який присвоюється при формуванні земельної ділянки і зберігається за необхідністю на весь час її існування.
- кадастрові номери земельних ділянок запроваджуються з метою їх однозначної ідентифікації у базах даних та на кадастрових планах для забезпечення творення і творення і функціонування автоматичної системи ведення державного земельного кадастру, системи реєстрації земельних ділянок, об'єктів нерухомості та прав на них. Забезпечення можливості ефективної обробки і управління інформацією підтримки інформаційного зв'язку з іншими галузевими кадастрами та інформаційними системами.
- головним критерієм формування структури кадастрового номеру є забезпечення його унікальності в межах України протягом всього періоду існування земельної ділянки.
- кадастровий номер кожної ділянки - це унікальний на території ідентифікації і залишається не змінним на протязі всього часу фізичного та юридичного існування земельної ділянки як єдиного цілого.
- сформований кадастровий номер використовується тільки для кодування земельних ділянок несе в собі інформацію (для кодування земельних ділянок) щодо місце положення земельної ділянки в межах адміністративно-територіального устрою і не обов'язково повинен слугувати об'єктом синтаксичного та семантичного аналізу із метою отримання будь-яких інших даних похідного характеру.
- система кадастрової нумерації земельних ділянок є єдиною на всій території України. Кадастрові номери присвоюються земельним ділянкам всіх форм власності. При переході прав на земельну ділянку від одного власника до іншого та при зміні самого виду прав - кадастровий номер земельної ділянки залишається без мін.
- сформованим новим земельним ділянкам в результаті виділення або поділу чи об'єднання, їх присвоюють кадастрові номери. При цьому попередні кадастрові номери отримують статус архівних і в подальшому невикористовуються для ідентифікації земельних ділянок.
- кадастрові номери земельним ділянкам присвоюються місцевими органами влади з питань земельних ресурсів.
6. Реєстрація земельних ділянок.
6.1.Державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у складі земельного реєстру земель.
6.2.Дердавний реєстр земель складається з двох частин:
- книги записів реєстрації державних записів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів

 
 

Цікаве

Загрузка...