WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех - Курсова робота

Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех - Курсова робота


Курсова робота
Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех
Зміст
Вступ………………………………………………………………………_____
І розділ. Основні вимоги до складання проекту відведення …………….._______
1.1 Загальні положення ……………………………………………………..._______
1.2 Послідовність розробки проекту відведення ………………………….._______
1.3 Основні вимоги до складання технічного завдання…………………..._______
1.4 Основні вимоги до оформлення графічних матеріалів……………….._______
1.5 Правоустановчі документи фізичних та юридичних осіб……………._______
1.6 Правоустановчі документи на будівлі і споруди………………………_______
1.7 Мета і завдання курсової роботи………………………………………._______
ІІ розділ. Проект відведення………………………………………………..________
ІІІ розділ. Землевпорядна експертиза проекту відведення і його
затвердження………………………………………………….....________
ІV розділ. Зміна цільового використання земель, які перебувають у
власності громадян або юридичних осіб…………………………………..________
Висновки та пропозиції…………………………………………………….________
Бібліографічний список……………………………………………………________
Додатки……………………………………………………………………...________
Вступ
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових зйомок для визначення меж земельних ділянок згідно з вимогами та інструкцією Держкомзему України. Навчитися застосовувати нормативні і інструктивні документи, в яких встановлено порядок відведення земельних ділянок з застосуванням матеріалів кадастру і кадастрових робіт.
При виконанні даної роботи необхідно звернути особливу увагу на те, який вид робіт буде виконуватись, в скільки етапів буде виконуватися дана робота, описати послідовність її виконання та документи, які необхідно представити замовнику для початку робіт.
Курсова робота складається з вступу, ІІІ розділів, висновків та пропозицій, бібліографічного списку та додатків. В першому розділі описуємо основні вимоги до складання проекту відведення. В другому - проект відведення. В третьому розділі - землевпорядна експертиза проекту відведення і його затвердження.
Розділ І
Основні положення до складання проекту відведення
1.1 Загальні положення
1. Проект відведення земельної ділянки вирішує питання:
- вилучення земельної ділянки у землекористувачів;
- викуп земельної ділянки у власників землі;
- відведення земельної ділянки у власність та у користування.
2. Проекти відведення земельних ділянок (далі проекти відведення) ро-зробляються державними та іншими землевпорядними організаціями. Замовниками виконання вказаних робіт є відповідні місцеві ради, юридичні та фізичні особи. Відведення земельних ділянок для потреб громадян України провадиться за рахунок коштів державного, республіканського (АРК) і місцевих бюджетів.
Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.
Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір ділянки.
Громадяни-працівники державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонери з їх числа, зацікавлені в одержанні безплатно у власність земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні цих підприємств, установ та організацій, звертаються з клопотанням про приватизацію цих земель відповідно до сільської, селищної, міської ради або районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації.
Відповідний орган місцевого самоврядування або орган виконавчої влади в місячний термін розглядає клопотання і надає дозвіл підприємствам, установам та організаціям на розробку проекту приватизації земель.
Передача земельних ділянок у власність громадянам - працівникам державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонерам з їх числа провадиться після затвердження проекту приватизації земель у порядку, встановленому цим Кодексом.
Громадяни, зацікавлені в одержанні безплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безплатної приватизації, подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У заяві зазначаються бажані розміри та мета її використання.
Відповідна місцева державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада розглядає заяву, а при передачі земельної ділянки фермерському господарству - також висновки конкурсної комісії, і в разі згоди на передачу земельної ділянки у власність надає дозвіл на розробку проекту відведення.
Проект відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян організаціями, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, у строки , які обумовлюються угодою сторін .
Проект відведення земельної ділянки погоджується з органом по земельних ресурсах, природоохоронними і санітарно-епідеміологічними органами, органом архітектури та подається на розгляд відповідної місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування.
Районна, Київська, Севастопольська міська державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада у місячний строк розглядає проект відведення та приймає рішення про передачу земельної ділянки у власність.
У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишання заяви без розгляду, питання вирішується у судовому порядку.
3. Відведення земельної ділянки здійснюється в одну або дві стадії.
В одну стадію-коли відведення земельної ділянки не потребує попереднього погодження місця розташування об'єкта, а саме: - розміщення об'єкту передбачене затвердженим в установленому порядку генеральним планом розвитку населеного пункту і для надань земельної ділянки не потрібно вилучення (викупу):
- будівництво об'єктів здійснено, але відсутні документи по відведенню
земельних ділянок;
- передбачається розширення території об'єкта без права забудови та зміни її цільового використання з вилученням (викупом) земельної ділянки. При необхідностіпопереднього погодження місця розташування об'єкта відведення здійснюється в дві стадії. Перша стадія передбачає підготовку та затвердження матеріалів попереднього

 
 

Цікаве

Загрузка...