WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Складання проектів рекультивації для різних видів порушених земель (пошукова робота) - Реферат

Складання проектів рекультивації для різних видів порушених земель (пошукова робота) - Реферат

благоустрій, агротехнічні заходи щодо окультурення ділянки тощо).
За кошторисом форми 3, крім встановленої вартості окремих видів робіт, також проводяться кошторисні розрахунки із визначення певних видів затрат:
- одиничні розцінки за формами 5 і 5а на будівельні та монтажні роботи, що відсутні у Збірнику єдиних районних одиничних розцінок;
- транспортні витрати визначаються закалькуляцією;
- кошториси на проектні та вишукувальні роботи за формами, наведеними в Інструкції про порядок складання кошторисів на проектні та вишукувальні роботи для будівництва, затверджені Держбудом України і будівельним банком України.
Зведений кошторис до технічних (техніко-робочих) проектів рекультивації повинні містити такі розділи:
Розділ 1. Підготовка території будівництва.
У цей розділ включаються затрати на перенесення в натуру проекту рекультивації, а також затрати, пов'язані з підготовкою території (знесення будівель, корчування насаджень і пнів, прибирання території). Затрати цього розділу записуються у графах 4 і 8, а перенесення в натуру проекту рекультивації - 7 і 8 зведеної відомості.
Розділ 2. Об'єкти основного виробничого призначення.
У цей розділ включаються затрати на всі роботи з гірничотехнічної рекультивації, в тому числі на будівництво водовідводів і водопонижувальних споруд, доріг, затрати на біологічну рекультивацію. Дані цього розділу записуються у графи 4,5 і 8 зведеного кошторису.
Розділ 8. Тимчасові забудови і споруди.
Дані цього розділу записуються у графи 4 і 8 зведеного кошторису.
Розділ 9. Інші роботи і затрати на них.
У цей розділ включається подорожчання робіт, виконаних у зимовий період, авторський нагляд, затрати, пов'язані із застосуванням пільг і доплат, не включені в одиничні розцінки, затрати на малооб'ємність робіт та ін.
Розділ 10. Утримання дирекції підприємства, що будується.
Затрати за цим розділом, включаючи і технічний нагляд, записуються у графи 7 і 8 зведеного кошторису.
Розділ 12. Проектні та вишукувальніроботи.
Затрати на ці роботи записуються у графи 7 і 8 зведеного кошторису.
У зведеному кошторисі в усіх вертикальних графах повинен передбачатися окремим рядком резерв на непередбачувані роботи і затрати, розмір якого обчислюється з кошторисної вартості будівництва залежно від його виду, що викликає порушення території:
До технічних проектів на будівництво:
- здійснювані за індивідуальними проектами:
- гірничо-збагачувальних комбінатів, залізорудних шахт і кар'єрів, гірничорудних підприємств кольорової металургії, вугільних шахт і розрізів, об'єктів будівництва нафтових і газових промислів, гідроелектростанцій, атомних електростанцій - 10 %.
- металургійних і хімічних комбінатів та заводів, хіміко-фармацевтичних заводів, нафтопереробних і газопереробних заводів, збагачувальних фабрик, об'єктів меліоративного будівництва, підприємств мікробіологічної промисловості - 7 %;
- інших підприємств і споруд промисловості, транспорту і зв'язку, а також тваринницьких комплексів, птахофабрик та інших підприємств сільського господарства - 5 %;
- здійснювані за типовим і повторним індивідуальним проектом - для всіх галузей виробництва - 3 %.
- до техніко-робочих проектів на будівництво:
- за індивідуальним проектом - у розмірах, вказаних у пункті 1а з коефіцієнтом 0,5, але не менше 2 %;
- за типовим і повторно проведеним економічним проектом - для усіх галузей - 2%.
Резерв на непередбачувані роботи і затрати на будівництво громадських будівель і споруд та інших об'єктів невиробничого призначення, крім житлових будинків, встановлюється у таких розмірах:
- до технічних проектів на будівництво унікальних, технічно складних будов і споруд - 10%;
- до технічних (техніко-робочих) проектів на будівництво, здійснюване за індивідуальним проектом - 2 %;
- щодо об'єктів, які будуються за типовими і повторними економічними індивідуальними проектами, - 2 %.
Резерв на непередбачувані роботи і затрати на проекти щодо будівництва типових будинків встановлюються в таких розмірах:
- на будівництво за типовими і повторно застосовуваним економічно індивідуальним проектом - 2 %;
- на будівництво за заново розробленим індивідуальним проектом
- на будівництво експериментальних житлових будинків - 4% у разі двостадійного проектування та 2 % у разі одностадійного проектування.
У зведених кошторисах на будівництво експериментальних об'єктів (крім житлових будинків) резерв на непередбачені роботи і затрати збільшується на 1% проти розміру резерву, вказаного для відповідних будов (за винятком об'єктів, для яких вказаний резерв установлений у розмірі 10 %).
Затрати на тимчасові будівлі і споруди вираховуються у відсотках загальної вартості будови за розділами 1 І 2 та розподіляються пропорційно до кошторисної вартості будівельних робіт за кожним об'єктивним кошторисом.
Відсоток нарахувань визначається залежно від виду будівництва, що викликало порушення територій. Розмір затрат на тимчасові будівлі і споруди треба попередньо помножити на коефіцієнт 0,85. Цей коефіцієнт враховує повернення вартості матеріалів від розбирання тимчасових будівель і споруд.
Вартість тимчасових будівель та споруд визначається і вказується в об'єктивних кошторисах. Крім того, ці затрати відображаються у розділі 8 зведеного кошторису у дужках, що підтверджує їх включення в об'єктивний кошторис.
Кінцева вартість додаткових затрат, пов'язаних із проведенням будівельно-монтажних робіт у зимовий період, вказується в об'єктивних кошторисах у відсотках до вартості будівельно-монтажних робіт і загальним підсумком записується в розділ 9 (у графах 4,5 і 8) зведеного кошторису у дужках, що підтверджує включення цих затрат до об'єктивного кошторису.
Затрати на здійснення авторського нагляду вираховуються від вартості будівельно-монтажних робіт за розділами 1,2 і 8 зведеного кошторису.
Затрати на утримання дирекції підприємства, що будується, включаючи технічний нагляд, визначаються відповідно до чинних постанов Держбуду України в розмірі 0,8 % кошторисної вартості будівництва за розділами 1,2 ,8 і 9 та записуються у графи 7 і 8. У тих випадках, коли дирекція підприємства, що будується, не створюється, ці затрати приймаються у розмірі 0,56 %.
Об'єктивні кошториси розробляються на основі кошторисів, складених за формами 2 і 3 на окремі види будівельних робіт. В об'єктивні кошториси включаються затрати й нарахування: на тимчасові будівлі та споруди (за винятком повернутих сум), подорожчання робіт, виконаних у зимовий період, подорожчання електроенергії, затрати на додатковий транспорт привізних матеріалів, поправки на малий об'єм робіт та ін.
Кошторисна документація, яка складається за технічним (техніко-робочим) проектом рекультивації, повинна до

 
 

Цікаве

Загрузка...