WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї - Дипломна робота

Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї - Дипломна робота

рішенням Загальних зборів членів Біржі фонди (розвитку виробництва, матеріального заохочення, фонду соціального розвитку, тощо). Розміри, порядок створення та використання таких фондів визначаються за пропозиціями дирекції ПРТБ і затверджується Загальними зборами засновників ПРТБ чи Біржовим комітетом.
3.1.1. Кошти фондів знаходяться в повному розпорядженні ПРТБ.
5.4. Експертна грошова оцінка земельних ділянок несільськогосподарського призначення
Склад робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення встановлюється Методикою експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 1999 р. N 1050 (1050-99-п), та Порядком проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Держкомзему України N 72 (г0651-99) від 8 липня 1999 р. та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 вересня 1999 року за N651/3944.
Кінцевою продукцією є звіт про оцінку земельної ділянки в 2 примірниках (з них один - архівний).
Вартість виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення встановлюється за договірними цінами з урахуванням витрат праці на збір вихідних даних, виконання робіт, оформлення та тиражування звіту. Вартість повинна враховувати мету оцінки, місцерозташування об'єкта оцінки, особливості та характер забудови ділянки, розміри земельної ділянки, навколишнє середовище та правовий режим ділянки.
Таблиця 10
КОШТОРИС
на проектні (вишукувальні роботи)
Назва підприємства, будинку, споруди, стадії проектування, етапу, виду проектних, вишукувальних робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок м. Коломия.
Назва проектної (вишукувальної) організації Прикарпатська РТ Біржа
№ п/п Характеристика підприємства, будинку, споруди або виду робіт №№ частини, розділів, таблиці, і пунктів вказівок до розділу або гливи збірника цін на проектні і вишукувальні роботи для будівництва Розрахунок вартості а+вх, або (обсяг будівельно-монтажних робіт) Х%
-
100
або кількість Х цін Вартість (грн.)
1 Грошова оцінка земельних ділянок м. Коломия кількість населення 1942 чол. Збірник цін "Розміри оплати земельно-кадастрових робіт та послуг" Київ-2002 р.
Т.4.3.п.8 194,2х3,75х0,7 509,8
2 Державна землевпорядна експертиза 3% 509,8х0,03 15,3
3 Разом 525,1
4 ПДВ 20% 5251,00х0,20 105,0
Всього по кошторису 630,1
Всього по кошторису шістсот тридцять гривень 10 копійок.
6.ОХОРОНА ПРАЦІ І ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
До початку польових вишукувальних робіт на території населеного пункту, необхідно через місцеві органи встановити схеми розміщення і глибини залягання інженерних комунікацій (кабелів, телефонів, радіо, трубопроводів, газу, каналізації тощо). Це проводять для правильного вибору місця розміщення геодезичних знаків, реперів, марок, забивання дерев'яних кілків, які закріплюють точки повороту таін.
Всі ці дані наносять на плановий матеріал і виясняють способи безпечного ведення робіт на конкретних ділянках місцевості.
При проведенні вишукувань на вулицях і автодорогах необхідно дотримуватись правил дорожнього руху. При роботі з обладнанням і інструментами на проїжджій частині повинні бути встановлені загороджуючі знаки. Виконавці робіт повинні бути одягнені в демаскувальному оранжевому одязі. В місцях, де велика інтенсивність руху автотранспорту, необхідно мати домовленість з відділами регулювання дорожнього руху.
Закладання геодезичних центрів, марок, реперів на територіях міст, заводів, складів виконується з дозволу осіб, в компетенцію яких входить управління цими територіями.
Земляні роботи виконуються із врахуванням правил безпечного ведення цих робіт. Світло і радіодалекоміри! прилади на вулицях дозволяється вмикати тільки вночі. Рейки, розвернуті штативи носити на плечах забороняється.
Копання котлованів для закладання центрів пунктів триангуляції, трилатирації і полігонометрії, ґрунтових реперів; вирубування впадин в цегляних і залізобетонних стінах для закладки стінних реперів повинно проводитись механічним шляхом. Лише в особливих випадках роботи проводять вручну.
Під час роботи в населених пунктах, густонаселених районах, на територіях промислових об'єктів і будівельних площадок потрібно слідкувати, щоб бурові свердловини не лежали на лінії підземних інженерних комунікацій. Свердловини встановлюють на певній відстані від них, а саме від трас трубопроводів, каналізацій, газопроводів на відстані їм в присутності представника. Забороняється працювати з свердловинами під лініями електропередач.
При експлуатації станків, машин, апаратів, електричних пристроїв повинно бути гарантоване забезпечення техніки безпеки. Знання і виконання цих правил обов'язкове для всіх не тільки в умовах виробництва, а і в домашніх умовах.
Перед роботою з електронно-обчислювальними машинами та іншими електроприладами, необхідно впевнитись в їх справності, а також в справності шнура для включення в електричну мережу. Електричне обладнання потрібно негайно вимкнути в таких випадках:
- при наявності запаху горілого диму або вогню з двигунів електроприладів;
- при різкому перегріванні електродвигунів, підшипників, сушильних установок і т.п.;
- при сильному зниженні кількості обертів валу двигуна;
- при виявленні незвичайного шуму або вібрації;
- при припиненні подачі електроенергії;
Для виконання камеральних, картографічних і креслярських робіт повинні бути виготовлені спеціальні столи, пристрої та засоби. На краях столів у виконавців, де розміщені фарби для роботи в скляному посуді, повинні бути прилаштовані обмежуючі пристрої, які б запобігали їх перекиданню і пораненню ніг склом.
Фарби і туш повинні зберігатись у холодильнику з метою продовження терміну зберігання. Для склеювання паперових картографічних матеріалів рекомендують полівініловий клей, але може використовуватись будь-який інший, що не має специфічного отруйного запаху. Слід застерігатись від потрапляння клею в очі та їжу.
Забороняється самотужки розбирати електричне обладнання світлокопіювального столу, ремонтувати поломки в електропроводці.
Приміщення під час праці повинно провітрюватись не менше трьох разів на протязі дня. Шафи, де зберігаються хімічні речовини, повинні провітрюватись регулярно. Забороняється зберігання їжі в ящиках столу.
Санінструктори відділів повинні слідкувати за наявністю в аптечках бинту, вати, йоду, липкого пластиру. аспірину, валідолу, нітрогліцерину, корвалолу тощо.
Перед виходом з приміщення в кінці дня потрібно перевірити чи всі вимкненні електроприлади, закриті крани води та газу.
Всі працівники вишукувальних робіт повинні мати практичні навички надання першої медичної допомоги, а саме вміння накладати пов'язки, правильно

 
 

Цікаве

Загрузка...