WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради - Дипломна робота

Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради - Дипломна робота

Правильна укладка і розміщення вантажу, без перевищення маси і габаритів.
10. Зручне рівномірне розміщення сидячих місць для пасажирів.
11. Дотримання правил руху, плавання, польотів.
12. Наявність точних повідомлень про шляхи переміщення і уміння орієнтуватись на шляху руху.
Крім загальних правил безпеки потрібно знати безпечні умови, що відносяться тільки до автомобільного транспорту. Кожна автомашина має пройти технічний огляд (ТО-І) (ТО-2) на основі якого видасться довідка про технічну справність автомашини.
Технічна справна машина має:
1. Добре діючі гальма .
2. Добре діючий стартер, що полегшує запаси двигуна.
3. Справне рульове управління, з люфтом руля не більше 25 градусів.
4. Справне вітрове скло з діючими очисниками.
5. Справну електропроводку освітлення і сигналізацію.
6. Відрегульовано зчеплення і коробка передач.
7. Справну систему охолодження .
8. Надійні замки дверей кабіни і запари бортів кузова.
9. Надійні камери і шини коліс .
10. Справні ресори.
11. Відсутність витікання бензини від бензобаку до карбюратора .
12. Разом з людьми не можна возити в тій же машині пально-мастильні матеріали, важкі бочки, бетонні моноліти, труби.
Вимушені в процесі робіт водні переправи порушують режим, ритми польових геодезичних робіт і нерідко створюють велику небезпеку. Водні переправи здійснюються: в брід (пішки, верхи, автомашиною, всюдиходом), перевозом-переплавом на (човнах, плотах, пароплавах, всюдиходах), перелітаючи на літаках і вертольотах, переходом (по льоду, греблі, мосту). Перепливи в брід через гірські річки починають зранку при низькому рівні води з 6-8 год. ранку. Піші переходи через річки в брід повинні здійснюватися з охороною по канату. Для використання автомобілів в рейсах необхідно перевірити їх гальма і при цьому встановити, щоб довжина гальмівного шляху на сухій рівній дорозі з твердим покриттям при швидкості ЗО км/год, не перевищувала величин, які вказані в таблиці 6.1..
Таблиця 6.1.
№ п/п Тип автомобіля і їх навантаження Гальмівний шлях, м
1. Легкові автомобілі без навантаження 7,2
2. Вантажні автомобілі масою до 9 тон:
а) без навантаження;
б) повним навантаженням
9,5
11,5
3. Вантажні автомобілі масою більше 9 тон:
а) без навантаження;
б) повним навантаженням
11,0
13,5
4. Автобуси без навантаження 11,0
Кожна автомашина закріплюється за певним водієм, який відповідає за техніку безпеки при переїздах на автомобілях людей і при транспортуванні вантажів. До управління автомобілями, що виїжджають у важкі рейси польових геодезичних робіт, призначаються водії 1 або 2 класу, або досвідчені водії 3 класу із стажем роботи не менше трьох років, які пройшли спеціальну підготовку і перевірку стану здоров'я .
Перед виїздом у рейс керівник геодезичних робіт видає водію технічний опис з зазначенням завдання і путівку, а водій виконує попередню перевірку автомобіля: роботу двигуна, заправку пальним, стан гальм, запалювання, рульове керування, освітлення, сигналізацію, відсутність витікання бензини і масла.
Вантажні автомобілі, призначені для перевезення людей, повинні бути обладнані надійно закріпленими лавками, драбинками для посадки і висадки пасажирів, твердим металічним каркасом, надійно закритим тентом. Лавки вздовж бортів розміщені на ЗО см нижче верхнього краю борта. Па такому автомобілі вантажопідіймальністю 1.5-2.0 т, дозволяється перевозити не більше 16 чоловік, на автомобілях вантажопідіймальністю 2.5-3.0 т., не більше 20 чоловік, на автомобілі 3.5 - 4.0т., не більше 24 чоловік, на автомобілі вантажопідіймальністю 5 тон, не більше 30 чоловік. При переїзді бригад експедиції з геодезичними приладами в кузові автомашини не повинно бути більше 10 чоловік, які забезпечені сидячими місцями. В нічний час перевезення людей заборонено. Швидкість руху на дорогах з твердим покриттям не більше 50 км/год., по ґрунтових дорогах не більше 30 км/год., в степу без доріг не більше 10 км/год.
Під час руху водій повинен слідкувати за дотримання правил техніки безпеки усіма пасажирами. Разом з людьми в тій же автомашині не можна перевозити пальне і змащувальні матеріали, важкі бочки, бетонні моноліти, труби, троси. При переїзді мостів необхідно скрупульозно оглянути необхідність мостів у справності і вантажу піднімання.
На неглибоких чорних річках з швидкою течією в брід переходять з опорою шляхом взаємної страховки двох-трьох чоловік. При виконанні геодезичних робіт поблизу населених місцьможливі водні переправи на човнах вантажу підіймальних не менше 500кг при ширині річки 300м і вантажу підіймальних 1000кг при ширині річки більше 300м. Не можна допускати переправи при перевантаженні човна вище ватерлінії. Кожен човен повинен мати надійні рятувальні засоби.
Команда до відплиття подається тоді, коли всі пасажири одягли і надули рятувальні пояси, нагрудники або жилети. Одночасно в човні перевозити людей і вантажі забороняється. В малонаселених районах, що мають багато річок, слід застосовувати надувні човни, які входять в спорядження польових бригад. У лісі можна будувати плоти, щоб при нахилах плоту вода не замочила речі, вантаж. Поверх плоту роблять настил із віток, або коротких полін посеред плоту на висоту до 30см. Керування плотом здійснюється веслами. Переправа на плотах дозволяється тільки в безвітряну погоду при швидкості руху до 2м/с. В зимовий час переходом через річку служить лід. При виборі місця для льодової переправи потрібно вибирати місця без тріщин льоду біля берега і на шляху переміщення. При підготовці льодової переправи необхідно визначити товщину льоду і його вантажу піднімання. В місцях з'їзду з берега на лід і на місці виїзду з льоду на берег потрібно зробити помости, відвернуть утворення тріщин біля берегу. Перед виїздом на лід люди повинні зійти з машини і йти за нею на відстані 20м, маючи при собі два канати довжиною 30м. Водій повинен вести машину з відкритими дверцятами, які прив'язані до кузова. Швидкість руху по льоду не більше 8км/год.
В період потепління льодової переправи слід проводити в ранній час. Для зменшення числа водних переправ необхідно будувати тимчасові мости і поромні переправи біля бази партій. При виробничій необхідності мости можуть бути пішохідні.
ВИСНОВОК
При розробці даного дипломного проекту проведено аналіз існуючого використання земель на території Ковалівської сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області за даними земельного кадастру про правовий режим земель, їх розподіл серед власників землі і землекористувачів, за категоріями земель, про якісну характеристику народногосподарську цінність земель.
Проект складається із шести розділів.
В перший розділ включено загальні відомості з використаних джерел необхідної для складання дипломного проекту літератури.
В другому розділі подано фізико-географічний опис Ковалівської сільської ради, та аналіз земель, які закріплені за цією територією. З даного розділу бачимо, що земельний фонд по сільській раді становить 378,0га.
На землях

 
 

Цікаве

Загрузка...