WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради - Дипломна робота

Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради - Дипломна робота

Виконавця робіт, прізвище, ім'я та по батькові представника Виконавця робіт
- дату запису Обмінного файлу на цифровий носій.
Оператори районних (міських) відділів Регіональної філії приймають цифрові носії з обмінними файлами та технічну документацію на перевірку лише від представника виконавця робіт згідно поданого клопотання.
Приймання обмінних файлів здійснюється без попередньої оплати.
Обмінний файл, що сформований на один або декілька об'єктів, повинен відповідати вимогам опису формату обміну.
В пояснювальній записці технічної документації повинно чітко вказуватись якими інструментами проводилось виконання робіт та в якій системі координат.
Крім того, інформація, яка приводиться в технічній документації і в обмінному файлі повинна бути однакова.
В обов'язковому порядку в технічній документації перевіряється журнал польових вимірювань. Кадастровий план земельної ділянки повинен бути складений за результатами робіт, що здійснені геодезичними методами з прив'язкою до пунктів державної геодезичної мережі. Вирахуванням координат поворотних точок меж повинне бути виконане у державній або умовній системі координат 1963 року (СК-63). (Інструкція про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі).
Виконавці робіт можуть і надалі використовувати при виконанні землеустрою та наданні інформації в електронному вигляді місцеві системи координат в межах відповідних адміністративно-територіальних утворень, де вони використовувалися до 01.08.2002 року. Подальше використання місцевих систем координат можливе лише за умови, що на відповідні місцеві системи координат існують або будуть передані фізично до регіональної філії Центру ДЗК ключі переходу від місцевої до державної системи координат СК-42 або умовної системи координат 1963 року та існує технічна можливість переобчислення координат метричних даних, представлених у встановленому форматі обміну земельно-кадастровими даними на магнітних носіях з застосування прикладного програмного забезпечення.
Попередня перевірка відповідності структури обмінного файлу виконується утилітою In4VisualTester, яка розроблена і розповсюджується Центром ДЗК при Держкомземі України. Якщо структура обмінного файлу відповідає вимогам, то подальша перевірка виконується програмою "Гектар" (надалі ПК "Гектар"), що розроблена і поширюється Івано-Франківською регіональною філією Центру ДЗК.
В програмі "Гектар" перевірка обмінного файлу проводиться в такій послідовності :
1) перевіряється блок "КВАРТАЛ" і наявність в ньому всіх обов'язкових дескрипторів і полів. Особливу увагу слід звернути на позначення системи координат та відповідність поданим у файлі координатам ;
2) перевіряється блок "ДІЛЯНКА" і наявність в ньому всіх обов'язкових дескрипторів і полів. Особливу увагу слід звернути на : номер ділянки, відомості про землекористувача, цільове використання, підставу виникнення права власності;
3) перевіряється блок "УГІДДЯ" і наявність в ньому всіх обов'язкових полів, код угіддя, відсутність розривів між угіддями, правильність подання вкраплених угідь;
4) перевіряється блок "СУМІЖНИКИ". В метричних даних цього блоку повинні бути подані частина границі ділянки, що межує із даними суміжниками, а в семантичних даних подається назва суміжника;
5) перевіряється топологічний зв'язок між вузлами контурів.
Далі перевіряється правильність поданої в обмінному файлі інформації і її відповідність технічній документації, коректність подання метричної інформації блоків .
Перевірений і, в разі потреби, виправлений обмінний файл експортується для нанесення на електронну карту для перевірки координат і розміщення ділянки відносно інших ділянок, формат експорту залежить від ГІС, що використовується оператором. Якщо координати подані в СК-63, то використовуються растрові електронні карти, що створені в Регіональній філії або електронні карти крупнішого масштабу створені районними відділом регіональної філії ДЗК. Для контролю метричних даних в місцевих системах координат використовуються наявні у відділі растрово-векторні електронні карти у відповідних системах координат.
Якщо структура, обсяг обов'язкової інформації та координати обмінного файлу не відповідають вимогам, то технічна документація разом з цифровим носієм, на якому подавався обмінний файл, повертається виконавцю робіт для доопрацювання разом зі списком конкретних вимог та зауважень у вигляді протоколу перевірки, відповідно до яких необхідно внести зміни і доповнення. Також виконавцю виписується рахунок за повторне приймання обмінного файлу - коди послуг : 06, 10, 14, 18, 22, 26, 30, 34, який оплачується виконавцем.
Після здійснення процедури перевірки і позитивному висновку на титульному листі робиться відмітка про приймання обмінного файлу.
Прийнятий обмінний файл, протягом одного робочого дня, надсилається оператором електронною поштою до управління державної реєстрації Регіональної філії. Відправку рекомендується робити ввечері, перед закінченням робочого дня - надсилаються всі прийняті за день обмінні файли.
У разі негативного висновку державної землевпорядної експертизи або необхідності доопрацювання технічної документації, відмітка про приймання обмінного файлу анулюється, що вимагає оновлення обмінного файлу згідно змін, які повинні бути проведені у технічній документації та проходженні процедури повторного приймання обмінного файлу. Відмітка дійсна протягом трьох місяців.
Виконання державної землевпорядної експертизи технічної документації або державноїреєстрації договорів оренди землі можливо тільки за наявності відмітки про приймання обмінного файлу.
Якщо рішення про надання земельної ділянки є кінцевим, оператор заповнює реєстраційну картку, відомості в якій підтверджуються підписом із зазначенням прізвища, ініціалів керівника виконавця робіт та печаткою. Реєстраційна картка друкується за відомостями, що зчитуються з обмінного файлу при допомозі ПК "Гектар", або при допомозі програмного комплексу "Друк РК", який розроблений і розповсюджується Центром ДЗК.
Реєстраційна картка заповнюється згідно вимог Тимчасового порядку ведення державного реєстру земель.
Якщо рішення про надання земельної ділянки не кінцеве (наприклад - проект відводу) реєстраційна картка не заповнюється.
Заповнена реєстраційна картка разом з технічною документацію передається виконавцем робіт до територіального органу земельних ресурсів. Після звіряння відомостей в технічній документації, правовстановлюючому документі та реєстраційній картці, перевірки наявності відмітки про приймання обмінного файла територіальний відділ погоджує їх і передає за актом приймання-передавання реєстратору реєстраційну картку та правовстановлюючий документ для державної реєстрації та видачі.
Реєстратор приймає від територіального органу земельних ресурсів правовстановлюючі документи, реєстраційні картки та технічну документацію. У разі виявлення

 
 

Цікаве

Загрузка...