WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Основи містобудівного кадастру - Реферат

Основи містобудівного кадастру - Реферат

довжиною понад 70 м викреслюють в масштабі 1:200. Точність плану в масштабі 1:100 становить 0,5 мм. Поверхові плани викреслюють із дотриманням усіх умовних позначень, прийнятих для інвентаризаційних планів масштабу 1:100.
На поверхові плани наносять, згідно із розмірами на абрисах, такіелементи:
o стіни і переділки;
o вікна і двері;
o печі, кухонні вогнища, газові плити;
o сходи, балкони;
o всі внутрішні виступи стін і переділок;
o зовнішні колони, пілястри тощо, які виступають більш як на 10 см;
o ніші в стінах, які опускаються або які не доходять до підлоги, за винятком ніш, призначених для підвішування радіаторів опалення;
o арки і окремо розташовані стовпи і колони;
o приямки, люки для розвантажування, лази підвалів і напівпідвалів;
o котли центрального опалення;
o санітарно-технічне і пожежне обладнання (водопровідні крани, раковини, ванни, унітази тощо) наносяться на план відповідно до умовних позначень.
Трубопроводи холодної і гарячої води, каналізації, центрального опалення, газу тощо, а також радіатори центрального опалення на Інвентаризаційних поверхових планах не показуються.
Плани поверхів розташовуються на одній форматці один під одним, починаючи з підвального (вгорі форматки). Поверхові плани підвалів під невеликою частиною будівель і плани невеликих антресолей можна викреслювати, не роблячи контуру всієї будівлі, розташовуючи їх на кресленні навпроти того місця плану відповідного поверху, під яким або над яким вони безпосередньо знаходяться, причому необхідно показати найближчі капітальні стіни.
Сходи показують згідно з умовними позначеннями, причому кількість сходинок і ширина маршу повинні відповідати натурі. Пройоми, ніші, стінні шафи як по своєму розміру, так і по розташуванню наносяться на плані в масштабі відповідно до умовних позначень. Після накладання першого поверху викреслюють решту поверхів відповідно до розташувань капітальних стін на кресленні першого поверху, який вважається контрольним Посередині плану поверху вгорі на форматці ставиться штамп із записом поверху: підвал, напівпідвал. 1-й поверх і т.д. Лінійні проміри виписують на поверхові плани паралельно напрямку відповідних стін і переділок. У службових приміщеннях проміри показуються з таким розрахунком, щоб вони не затемнювали креслення. Закриті веранди, галереї, тамбури, сіни обміряються всередині і викреслюються на поверхових планах; відкриті веранди, галереї, балкони позначаються на плані у вигляді контуру. При викреслюванні приміщень із виступаючими панелями необхідно показувати лінії стін і панелі (остання не зафарбовується), причому необхідно проставляти розміри між стінами і панелями.
При викреслюванні планів поверхів, стіни яких мають виступи (обрізи) в профілі стін, слід показувати пунктиром проекцію виступів (обрізів) із усіма горизонтальними розмірами, зафарбовуючи тільки частину стіни, яка попадає в розріз (на висоті від підлоги 1.2м).
Літерація будівель на поверхових планах повинна відповідати літерація на, плані земельної ділянки. Номери приміщень на плані показуються дробом у центрі плану кожного приміщення. В чисельнику ставиться номер приміщення (квартири) червоною тушшю і через тире - номер кімнати чорною, а. у знаменнику вказується площа кімнати чорною тушшю. Якщо дріб не поміщається в середині кімнати, то виноситься на вільне місце за зовнішні стіни і стрілкою показується, куди відносяться винесені цифри.
Коридор загального користування, а також міжквартирні приміщення підсобного характеру загального користування нумеруються римськими цифрами чорною тушшю. Площі їх у журналі внутрішніх обмірів показуються на кожному поверсі в кінці, після запису всіх основних приміщень Висота приміщень показується на поверхових планах синьою тушшю в тих приміщеннях, де були взяті ці проміри. Вертикальні і горизонтальні розміри вікон і зовнішніх дверей повинні показуватись на плані, причому в тих випадках, коли розміри вікон і дверей на всьому поверсі однакові вони на кресленні цього поверху проставляються лише один раз; якою ж розміри вікон або дверей різні, то вони проставляються один раз для однакового тилу вікон і дверей.
Проставляють наступні розміри в метрах із двома десятковими знаками:
o на планах першого поверху, підвалу і напівпідвалу, які знаходяться під частиною будівлі, на планах мезоніну і мансарди - розміри по зовнішньому периметру стін основної будівлі і прибудов;
o на планах усіх поверхів, у підвалах і напівпідвалах, мансардах і мезонінах - розміри всіх приміщень (довжина і ширина), а у приміщеннях непрямокутної форми - розміри по всьому внутрішньому периметру стін;
o внутрішні висоти на планах проставляються у тих приміщеннях, де вони взяті в натурі (на місці), при різній висоті приміщень висоти проставляються у кожному приміщенні;
o заглиблення підвалів і напівпідвалів;
o товщина капітальних стін і переділок - на плані кожного поверху і на планах підвалу, напівпідвалу, мезоніну, мансарди та прибудов.
Розміри печей, ніш. арок, колон, виступів, дверей, вікон, сходів тощо, внутрішні розміри холодних прибудов, які не мають загальної площі, а також інші проміри - діагоналі, засічки тощо на інвентарних планах не проставляються,
Всі розміри на плані повинні бути проставлені відповідно до вимог таблиць умовних позначень для поверхових планів. Складений в олівці поверховий план після його контролю і виправлень можливих помилок підлягає обведенню тушшю і ілюміновці. Поверхові плани при основній технічній інвентаризації викреслюються тільки чорною тушшю. Товщина ліній інвентаризаційних планів вказана в альбомі умовних позначень.
На поверховім плані повинні бути наступні надписи:
o найменування кожного поверх}, підвалу, напівпідвалу, мезоніну, мансарди;
o площа виражена в квадратних метрах із одним десятковим знаком;
o нумерація квартир і окремих приміщень.
У правому нижньому куті форматки роблять відбиток кутового штампу. В кутовий штамп вписуються наступні дані: найменування міста, селища, найменування вулиці або майдану, провулка, вуличний і інвентаризаційний номери, домоволодіння, літерів будівлі (із плану земельної ділянки), дата складання поверхового плану тощо.
Елементи поверхових планів ілюмінуються акварельними фарбами (або розведеною тушшю) відповідно до кольорів прийнятих для цих планів.
5. Методика підрахунку площ і об'ємів будівель
Підрахунок площ виконується в журналах внутрішніх обмірів. При цьому слід користуватись величинами, взятими безпосередньо при обмірах, підрахунки виконуються із точністю до одного десяткового знаку [15].
Підрахунок площ будівель, зведених за типовими проектами, виконується для внутрішніх приміщень технічного, першого поверхів, а для наступних - лише для приміщень зі зміненим плануванням. Площі будівель,

 
 

Цікаве

Загрузка...