WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франківської області - Дипломна робота

Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франківської області - Дипломна робота

ремонту. При прогниванні стовпа на глибину більше 1/7 діаметра сигнали повинні бути замінені новими.
Капітальний ремонт сигналів проводять, коли затрати на нього будуть більше 25% витратінового знаку.
Старий знак зносять, якщо його не можна відремонтувати , коли він може упасти, або на його місце потрібно покласти новий більш високий сигнал.
Метод розробки сигналу застосовують, якщо звалювання неможливе із-за близького розміщення яких-небудь забудов. В залежності від розмірів вільної площадки поблизу сигналів установлюють метод і порядок послідовного розбирання частин сигналу за допомогою автокрану. До розбирання небезпечну зону огороджують, розчищають шлях для автокрану і площадку для складання частин сигналу.
При організації робіт при закладанні центрів, перш за все, потребує уваги навчання кадрів безпечним способом роботи на сучасних машинах ,і в першу чергу, вивчення і виконування інструкції по застосуванні техніки безпеки цих машин. В залежності від характеру ґрунтів застосовуються різні типи центрів і різні способи закладки.
Закладка центрів шляхом риття котлованів здійснюється у багатьох районах за допомогою механічних засобів або ручним способом. Дуже часто використовується бурильна кранова машина з гідравлічним приводом, змонтована в автомашині. В районі з рихлими ґрунтами вона може рити котлован, ями, дири діаметром від 50-80см. З метою безпечної роботи такій машині необхідно надійно закріпити апарат, закріпити опори, мати справні захисні котухи на обертаючих частинах машини. Під час буріння строго дотримуватися допускних параметрів, які вказані в технічному паспорті. Машина повинна обслуговуватися водієм і оператором, спеціально навчених для цих робіт.
Закладка центрів ручними способами вимагає риття котлованів. При сипучому ґрунті стінки котловану глибиною до 2м закріплюють горизонтально дюймовими дошками, з проміжками між ними до 10 см .ці дошки притискуються до стінки ями вертикальними стійками і розпірками. При глибині котловану більше 2м застосовуються дошки товщиною 3,5-4 см.
Найбільш ефективним способом підготовки дір для закладки центрів є бензоловітряні термічні буріння термобурової установки МТБУ-3.цю установку можна перевозити на автомобілі, велосипеді. МТБУ-3 бурить отвори діаметром 10-15см на глибину до 5м. Маса установки 25 кг. Витрата бензину 7-8л за 1год .
Виготовлення і перевезення важких пілонів, бетонних монолітів, металічних труб для закладки центрів зв'язана з небезпечним навантаженням і розвантаженням. Всі роботи виконуються в присутності начальника будівельної партії.
Техніка безпеки радіо і світлодальномірних приладів.
Радіо і світлодальномірні лазерні геодезичні прилади, широко застосовуються на геодезичних роботах в містах, на об'єктах промбудівництва при прокладанні доріг, рік, каналів, трубопроводів і ЛЕП, необхідно звернути увагу на те, що при спостереженнях вимикають небезпечні електромагнітні високочастотні поля.
Дії електромагнітних хвиль викликають розлад нервової системи і серцево-судинної системи, що проявляється в загальній ослабленості, і судинно-вегетативних порушеннях периферійних кровоносних судин. Проходить поглинання енергії електромагнітних хвиль тканинами тіла. Дальше опромінення ХНВЧ ( хвилі надзвичайної частоти) призводять до різних коливань судинного тонусу, до мозкових порушень, які виникають головну біль, зниження працездатності, морфологічну зміну кристалика і зниження розпізнавальної здатності.
Із збільшенням стажу роботи, навіть в очах малого опромінення, захворювання стають більш чіткими, наступає гіпотонія, брадикардія (сповільнене скорочення серця), збільшується щитовидна залоза, порушується сон.
Джерела ВЧ і УВЧ - конденсатор настройки або зв'язку, високочастотний трансформатор, інструктор працюючий конденсатор, гераторні лампи, фідерні лінії. Гранично допустимі величини інтенсивності опромінення електромагнітних хвиль ВЧ і УВЧ подані в таблиці.
Таблиця 21.
Для електромагнітних хвиль Для магнітного поля
Діапазон частот
Інтенсивністю Допустима
Діапазон частот Допустима інтенсивність Допустима
100кГу - 30 МГу
30кГу - 300МГу 20ВМ
5Вм 100кГу - 1.5 мГу
- 5 А/М
-
Для вимірювання напруженості полів ВЧ і УВЧ використовують прилади УНЄМП.
Джерела полів НВЧ ( тисячі мегагерц) - випромінювачі, антенні пристрої, генератори, окремі блоки НВЧ.
Допустима густина потоку потужності сантиметрових хвиль встановлюється після опромінення НВЧ:
а) при опроміненні на протязі робочого дня 10 мкВт/см2
б) при опроміненні на протязі не більше 2 годин - 100 мкВт/см2
в) при опромінення на протязі 15-20 хв в день - 1000 мкВт/см2
Для вимірювання густини потоку потужності випромінювання в діапазоні УВЧ і НВЧ використовують прилади вимірювання густини потоку ПО - 1
Міри захисті установлюються в залежності від потужності, частоти та умов електромагнітного випромінювання.
У діапазоні ВЧ і УВЧ для зниження напруженості електромагнітного поля на робочому місці застосовуються два типи захисту:
- відокремлене екранування високочастотних елементів листами алюмінію або заліза, утворивши рідкого типу загороди;
- повне окрашування високочастотного генератора, що передбачає повне екранування всієї установки.
В діапазоні НВЧ ( такі поля виникають при роботі радіо дальнометра) зниження потоку густини енергії на робочих місцях до гранично допустимих величин досягають тканинними шляхами:
1.При регулюванні, настроюванні і випробуванні генератора НВЧ рекомендується змінити випромінювання безпосередньо у джерелі шляхом застосування різкого виду забирання енергії НВЧ.
2. В приміщенні зменшують випромінювання шляхом екранування установки..
3.Якщо не можна екранувати установку то екранують робочі місця.
4.Збільшення відстані від джерела випромінювання, якщо не можна зменшити енерговипромінювання.
5.Обмежують час перебування людей в зоні дії випромінювання, якщо не можна ослабити інтенсивність випромінювання в цій зоні до безпечної величини.
6.Захищають працюючих персональними засобами:
а) персональний одяг із сп5еціально трьохшарової тканини (перший шар діагональ, другий - радіотехнічна тканина з металічною сіткою, треті - підкладка ситцева);
б) капюшон із трьохшарової тканини в яки вмонтовані окуляри ОРЗ - 5, що захищають від випромінювань НВЧ і УВЧ;
в) захисні окуляри крім названих можуть бути трьох типів: сітчасті, на півмаска із латунної або мідної сітки; скляні для водіїв пів маяки, які покриті шаром золота 0,3 мм; скляні окуляри типу пів маяки, скло яких покрито плівкою із двуокислі олова.
Крім цього усі працюючі повинні проходити попереднє і періодичне медичне обстеження. Для попередження професійних захворювань працівникам, що піддаються щоденно не менше половини зміни опромінюванню мікрохвильовими від 1 до 100 см, надається:
а) 12-денний додатковий відпуск при густині потоку опромінювання

 
 

Цікаве

Загрузка...