WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франківської області - Дипломна робота

Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франківської області - Дипломна робота

протікає на території Космацької сільської ради. Також біля меліоративних каналів було відведено з ріллі 4.0 га.
В межах водоохороннихзон заборонено:
- застосування авіації з метою внесення отрутохімікатів для боротьби з шкідниками;
- будівництво сховищ для зберігання мінеральних добрив і пестицидів;
- використання пестицидів, на які не встановлено гранично допустимі концентрації;
- будівництво тваринницьких комплексів без забезпечення підвищеної очистки стічних вод.
В межах прибережних смуг забороняється:
- систематичне розорювання ріллі, сінокосів, пасовищ;
- застосування отрутохімікатів;
- випас худоби та організація літніх таборів для худоби;
- оранка, дискування, фрезування землі на відстані ближче 3 метрів від бровки русла.
На території охоронних зон та прибережних смуг необхідно:
1) суворо дотримуватись вимог щодо першочергового впровадження комплексу протиерозійних заходів, особливо по залуженню та створенню прируслових насаджень;
2) забезпечувати запобігання доступу забруднених стічних вод з території виробничих центрів, господарських дворів в русла річок, струмків;
3) поліпшувати захисні функції трав'янистої та деревно-чагарникової рослинності ґрунтозахисного і водоохоронного значення.
Третім найважливішим екологічним чинником, який потребує охорони та систематичного контролю за його станом, є атмосферне повітря. Найбільшими джерелами забруднення у сільськогосподарських підприємствах найчастіше зустрічаються такі: викидні гази двигунів тракторів, автомобілів, комбайнів та інших машин, які використовуються на виробництві, викиди промислових та побутових підприємств - котелень, цехів з переробки сільськогосподарської продукції, випаровування в повітря шкідливих газів з тваринницьких ферм, зокрема при несвоєчасній очистці приміщення та неправильному зберіганню гною, випаровування нафтопродуктів при неправильному їх зберіганні та використанні, втратах на машинних дворах, у майстернях, сховищах пального і мастил, накопичення у тваринницьких приміщеннях аміаку, вуглекислого газу та шкідливих мікроорганізмів при відсутності належної вентиляції.
Рослинний і тваринний світ є важливим біотичним чинником впливу на екологічні системи довкілля. Екологічна ситуація як у в державі, так і в нашому Богородчанському районі, незважаючи що більшість великих промислових підприємств на даний час не є основними забруднювачами довкілля, все-таки непомітно погіршується. Особливе занепокоєння в нашій Космацькій сільській раді яке в певній мірі має відношення до рослинного та тваринного світу, викликають водойми які перетворюються у стічні канави, втрачають свою водність і геометричні параметри, а (сільські ставки) стають вогнищем антисанітарії.
Практично "стихійним лихом " яке охоплює не лише населені пункти Космацької сільської ради, але і саме господарство яке розташовується в даному регіоні - є утворення диких сміттєзвалищ, що в свою чергу погіршує умови існування тваринного світу, приводить до загибелі рослинної флори.
Зусилля уряду та органів місцевої влади є недостатнім для вирішення нагальних екологічних проблем які склалися в даній сільській раді та і взагалі в районі в першу чергу з причин недостатнього фінансування екологічних програм та заходів які є наміченими в даному господарстві. Водночас зарубіжний та й власний досвід свідчить про те, що певні екологічні проблеми можна вирішити і реалізувати за участю громадськості, місцевих громад, за підтримки влади, підприємців, фінансових та комерційних структур, цільових фондів тощо.
Надзвичайно великий вплив на екологічну ситуацію у Космацькій сільській раді, стан охорони і примноження флори і фауни справляє комплекс агротехнічних робіт, які проводяться в не державних сільськогосподарських підприємствах. Агротехнічні роботи являють собою методи захисту рослин від хвороб та шкідників шляхом внесення органічних та хімічних добрив, але неправильне та понаднормове внесення цих добрив приводить не лише до забруднення навколишнього середовища, а й до загибелі цих же рослин, зниження їх урожайності та до загибелі корисних тварин. Також слід звернути увагу при значних втратах птахів та звірів на час сінокосіння та збирання врожаїв, де частина звірів гине просто під колесами та ріжучими елементами агротехнічних машин.
Отже, для того, щоб не забруднювати навколишнє середовище, сприяти охороні природи та примноженню флори та фауни у даному господарстві та і взагалі по всій території Космацької сільської ради, потрібно:
1. Правильно та грамотно вести комплекс агротехнічних заходів.
2. Сприяти збереженню та примноженню птахів та інших тварин, що існують у природному ареалі на території господарства.
3. Проводити різного виду економічні програми, зокрема пропаганди природоохоронних знань, серед працівників господарства, залучення до екологічної освіти широких верств населення, особливо молоді, школярів.
4. Створювати заказники та заповідники невеликих площ з метою охорони рідкісних та зникаючих рослин та тварин.
Щодо меліорації земель, то за даними обліку та інвентаризації станом на 1.11.1985 р в селі Космач проводилося осушення земель розташованих майже в рівнинній частині земель Космацької сільської ради - розширеній долині ріки Бистриці Солотвинської. Як виявлено під час польового обстеження на території сільської ради в цілому 181,1 га земель перезволожених, а подекуди і заболочених.
Основними причинами перезволоження земель являється близьке залягання щільних, водонепроникних меліорованих порід. В умовах великої кількості атмосферних опадів та незначного схилу на цих землях виникає заболочення. В окремих незначних випадках причиною заболочення земель є вклинювання підгрунтових вод (джерел).Діючих ярів на території населеного пункту немає.
?
7. Охорона праці
Рекогнітовання передбачає вивчення умов місцевості з метою найбільш раціонально розміщення пунктів триангуляції в відношенні: безпечного місця установи, високої якості лінії за формою і геометричним зв'язком, найменшою висотою знаків і вартості їх будови, безпечного під'їзду і підходу до пункту, ефективною організацією всіх робіт.
З метою безпеки рекомендується місце для установки сигналу вибрати не ближче: двох висот знаку від дороги, телеграфних ліній і будов, восьми висот знаку від електроліній високої напруги, тридцяти висот знаку від межі аеродрому.
Попереднє обговорення про форму міній і висоту знаків складається в результаті проектування триалгуляції і розрахунків висот знаків на корті з горизонталями. Ці дані уточнюються в полі шляхом розміщення віх або мачт на пунктах, вибраних для будівництва знаків, замітки їх місцезнаходження з відповідних пунктів і визначення висот знаків шляхом геодезичного нівелювання.
Перспективними методами є об'єднання рекогнотування і побудування знаків в єдиний комплекс. Рекогні бригади доповнюються двома, трьома будівельними бригадами і створює ланку,

 
 

Цікаве

Загрузка...