WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія фізична, Геоморфологія, Геологія → Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франківської області - Дипломна робота

Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франківської області - Дипломна робота

акту на право колективної власності на землю, становить 223,60 га. Зміни в проект приватизації і роздержавлення земель запропоновані на засіданні земельної комісії по реформуванню аграрногосектора економіки Космацької сільської ради 15 лютого 2000 року та зборами власників земельних часток (паїв) від 17 лютого 2000 року. Ці зміни затверджені рішенням сесії Богородчанської районної ради 29 лютого 2000 року.
Польові геодезичні роботи.
Для уточнення площ земельних масивів було проведено обстеження та горизонтальну зйомку теодолітом ТНЕО-020В з прив'язкою до державної геодезичної мережі. По зовнішніх межах земельних масивів закладено межові знаки із розрахунку 2-4 знаки на 100 га ріллі. Це показано на схемі теодолітних ходів.
Камеральні геодезичні роботи.
На комп'ютері за програмою Інвент-Град були опрацьовані матеріали проведених геодезичних робіт. В державній системі вирахувані координати поворотних точок окружної межі масивів. По координатах вирахувані площі земельних масивів (урочищ), які передбачені для поділу на земельні частки (паї).
Порівняльна відомість площ земельних ділянок, визначених проектом роздержавлення та приватизації земель і матеріалами польової зйомки масивів.
Таблиця 9.
№№ масивів
Назва урочищ
Площа, га
По проекту роздержавлення і приватизації По зйомці
1. Біля Скіцака 11.90 8.97
2. За раковим потоком 57.30 53.22
3. За санцевим потоком 25.10 26.67
4. Біля Зосі 29.90 20.16
5. Біля бригади 10.20 11.94
6. Перед села 25.40 22.66
7. Коло Ірки - 3.83
8. Погарі горішні 21.90 22.07
9. Погарі долішні 22.40 19.19
10. Перед Сенчака 15.40 15.45
11. Коло Олени 4.10 2.80
Разом: 223.60 207.76
З таблиці видно, загальна площа земель, виділених під паювання, становить 207,76 га. Це на 15.84 га ріллі менше, ніж по проекту роздержавлення і приватизації земель Космацької сільської ради.
Коректура планово-картографічого матеріалу Космацької сільської ради проводилась ще в 1991 році. За цей час відбулися значні зміни в площі земельних угідь на місцевості.
Охарактеризуємо ріллю по урочищах Космацької сільської ради.
В урочищі "Біля Скіцака" площа ріллі становила 8.97 га за матеріалами теодолітної зйомки. Це на 2.93 га менше, ніж згідно проекту роздержавлення і приватизації земель. В цьому урочищі виділено 35 земельних часток (паїв) і вони роздані громадянам села. Тут переважають буроземно-підзолисті поверхнево-глейові крупнопилувато-важкосуглинкові ґрунти, шифр яких 183е, бал бонітету-16.7.
Урочище "За раковим потоком". Площа ріллі за матеріалами зйомки становила 53.22 га . По проекту роздержавлення і приватизації земель площа її становила 57.30 га. Це на 4.08 га ріллі менше, ніж за матеріалами зйомки.
Через це урочище проходить траса газопроводу. Заборонялося виконувати будь-які роботи, що можуть призупинити роботу, спричинити пошкодження газопроводу або викликати нещасні випадки. Вздовж траси газопроводу охоронна зона становить 25.0 м від осі з кожної сторони, обмеженої умовними лініями. Проходять дві лінії електропередач напругою 35 кВт і 10 кВт через урочище "За раковим потоком". Межа охоронної зони повітряних ліній становить 10.0 м по обидві сторони ліній електропередач від крайніх проводів.
Траса газопроводу та лінії електропередач проходять через землі, що підлягають поділу на земельні частки (паї).
Поширені тут буроземно-підзолисті поверхнево-глейові крупнопилувато-важкосуглинкові ґрунти, шифр яких 183е, бал бонітету-16.7.
В даному урочищі виділена 131 земельна частий" (пай).
Значна частина їх винесена в натуру.
Залишились земельні частки громадян, які здані в оренду колективному сільськогосподарському підприємству "Верховина". Решта паїв залишені для оформлення спадщини громадянам села Космач. В цих урочищах переважають буроземно-підзолисті поверхнево-глеюваті не змиті й слабо-змиті піщанисто-середньосуглинкові ґрунти (183д), бал бонітету-18,З.
Загальна площа ріллі в урочищі "За сонцевим потоком" становить 26.67 га за результатами теодолітної зйомки. Це на 1.57 га більше, ніж і згідно проекту роздержавлення і приватизації земель. Дане урочище поділене на - і 76 земельних часток. Одна частина паїв роздана громадянам села, друга - залишена для оформлення спадщини, а решту земельних часток здано в оренду колективному сільськогосподарському підприємству "Верховина".
Через урочище "За сонцевим потоком" проходять дві лінії електропередач і траса газопроводу. Слід дотримуватись сервітутних обмежень в тих місцях, де вони проходять через земельні частки (паї). Тут переважають буроземно-підзолисті поверхнево-глейові крупнопилувато-важкосуглинкові ґрунти, шифр-183е, бал бонітету-16.7.
Урочище "Біля Зосі". Загальна площа ріллі складає 20.16 га, а по проекту роздержавлення і приватизації-29.90 га. Це урочище поділене на 46 земельних часток (паїв). Вони роздані громадянам села Космач.
Через дану територію проходить траса газопроводу і повітряна лінія напругою 35 кВт. Забороняється виконувати будь-які дії, що можуть призупинити роботу, спричинити їх пошкодження або викликати нещасні випадки.
Туй переважають буроземно-підзолисті поверхнево-глейові крупнопилувато-важкосуглинкові ґрунти, шифр яких 183е з балом бонітету 16.7.
Загальна площа ріллі в урочищі "Біля бригади" становить за результатами зйомки 11.94 га.
Це на 1.74 га ріллі більше, ніж згідно проекту роздержавлення і приватизації земель. Дане урочище поділене на 29 земельних часток (паїв), які винесені в натуру. Тут поширені буроземно-підзолисті поверхнево-глеюваті незмиті й слабозмиті піщанисто-середньосуглинкові ґрунти, їх шифр 183д, бал бонітету 18.3.
Через територію проходить лінія електропередач. Забороняється виконувати будь-які дії, що можуть призупинити роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або викликати нещасні випадки.
Характеристика урочища "Перед села". Загальна площа ріллі становить 22.66 га за результатами теодолітної зйомки. Порівняно з проектом роздержавлення і приватизації земель, площа ріллі тут зменшилась на 2.74 га. В даному урочищі винесено в натуру 110 земельних часток. Всі паї роздані громадянам села Космач.
В цьому урочищі найбільш поширеними є буроземно-підзолисті поверхнево-глеюваті незмиті й слабозмиті піщанисто-середньосуглинкові ґрунти, шифр яких 183д ,а бал бонітету-18.3.
По території проходить лінія електропередач. В тих місцях, де ЛЕП проходить через земельні частки, потрібно дотримуватись сервітутних обмежень у їх використанні.
В урочищі "Погарі горішні" площа ріллі за результатами зйомки становить 22.07 га. Порівняно з проектом роздержавлення і приватизації земель це на 0.17 га ріллі більше, ніж за матеріалами теодолітної зйомки. Дане урочище поділене на 72 земельні частки (паї). Вони роздані громадянам села Космач. По території урочища проходить траса газопроводу та лінія електропередач. Забороняється виконувати

 
 

Цікаве

Загрузка...