WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія економічна, Регіональна економіка → Рекреаційно-туристичне вивчення Мальти - Курсова робота

Рекреаційно-туристичне вивчення Мальти - Курсова робота

Населення

Населення Мальти складає 405 577 чоловік (2006 рік). Щільність населення 1 283 чол./км2. По щільності населення Мальта займає третє місце в світі. При цьому Мальта - найменш населена держава Євросоюзу[3]. Основними мовами Мальти є мальтійський і англійський, досить широко поширений також італійський. Переважну більшість складають мальтійці (95,7 %), домінуюча релігія - католицизм (97,3 %). Мальта, знаходячись між Африкою і Європою, є мостом для нелегальних іммігрантів. Останнім часом кількість африканського населення нестримно зростає поряд з іншими іммігрантами (лівійцями, єгиптянами, марокканцями), що приводить до расової нетерпимості місцевого населення. Багато мальтійців прямо визнають свої расистські погляди. П'ята частина шлюбів на Мальті в період з початку 2001 року по червень місяць 2006 років була зареєстрована між мальтійцями і іноземними громадянами. З них перше місце (22 %) займають шлюби з росіянами: 140 мальтійських чоловіків узяли в дружини російських дівчат, а 6 мальтієк вийшли заміж за росіян. Друге місце займають шлюби з марроканками, третє, - з британками. Мальтійці мають по європейських мірках невисокий зріст, а також темне кучеряве волосся, карі очі і смугляву шкіру.

6. Характеристика рекреаційно-туристичної галузі

На протязі декількох десятиліть після отримання незалежності, Мальта не була дуже популярною серед туристів, Мальта – одна із передових острівних країн Середземномор'я по числу туристичних прибутків від туризму. Щороку на Мальту приїжджає більше мільйона туристів

Міжнародний туризм для Мальти являється одним з найбільш великих джерел валютних надходжень

В країні створена високоякісна туристська інфраструктура. Австрія має розгалужену мережу розміщення. В основному це невеликі готелі, пансіонати, прибережні бунгало.

У 2004 році Мальта взяла курс на діловий туризм. Звичайно родзинкою залишається відпочинок, та вивчення іноземних мов (англійської мови), але уряд спрямував свою роботу на залучення груп туристів для проведення конференцій, семінарів, корпоративних поїздок.

У минулому році Мальту відвідало близько 20 тис. українців, що приблизно на 16% більш ніж в 2007 році. За прогнозом директора представництва Мальтійського управління по туризму (МТА) в Росії і країнах СНД Ентоні Каруана, цього сезону цей показник може зрости ще на 25% – перш за все за рахунок активності регіонів. На Мальті прийнятий стратегічний план розвитку туристичної галузі. Ставиться завдання, зокрема, збільшити за 2 роки на 5 тис. одиниць кількість місць в готелях – причому перш за все за рахунок готелів рівня 4 зірки. Так, в минулому році в готелях цього класу додалося 1330 місць, а в нинішньому очікується ще 2468 місць. Всього ж до 2012 р. в готелях і пансіонах острова повинно бути в цілому 46 072 місця. Як показує практика, саме місця в готелях високої категорії найбільш зажадалися туристами, що приїжджають на Мальту.

Торік, як і раніше, пік відвідуваності острова українцями припав на літні місяці – 2356 чол. у червні, 3569 в липні і 4369 – в серпні.

Засоби розміщення

Туризм грає найважливішу роль в економіці Мальтійських островів, від нього багато в чому залежить і благополуччя жителів цієї держави. Розвинена інфраструктура туризму передбачає наявність сучасного готельного комплексу і в цьому плані Мальта може посперечатися з найзнаменитішими курортами в світі. Вибір великий: від шикарних 5-звездночних готелів до скромних, але зручних пансіонів. В даний час йде робота над обширним каталогом мальтійських готелів російською мовою. Найпопулярніші готелі THE MARINA HOTEL, HOWARD JOHNSON DIPLOMAT HOTEL, HOTEL JULIANI, THE NEW ALEXANDRA PALACE HOTEL, HOTEL MILANO DUE, PARK HOTEL, PRESIDENT HOTEL, HOTEL ROMA, GOLDEN TULIP VIVALDI, CAVALIERI HOTEL.

7. Рекреаційно-туристичне районування держави. Головні туристичні райони, туристичні та курортні центри, їхня характеристика

Валетта

Центральна вулиця міста - вулиця Республіки, що отримала свою назву в 1974 році (раніше вона називалася Жнива Сан-Джорджіо, а при англійцях Жнива Реалі або Кигзвей), проходить через центр і ділить місто навпіл, закінчуючись у Форту Святого Елмо, який був одним з головних захисних фортів Валлетти. В наші дні у форті розташований військовий музей. Забудова вулиці Республіки є яскравим зразком південно європейського стилю. Центральна вулиця міста - вулиця Республіки. Міські ворота приводять на площу Свободи, де справа розташовується башта Сент-Джеймс Кавальер, слідом за нею знаходиться рицарське подвір'я Оберж де Кастілье, що є резиденцією прем'єр-міністра Мальти. Напроти площі Свободи знаходиться Палаццо Феррерія - один з красивих палаців, зведених в стилі італійської класики, в якому раніше розміщувалася збройова палата лицарів. Ледве далі можна побачити будівлю королівської опери. Будівля Оберж де Прованс, побудоване в 1574 році під час англійського правління було центром суспільного життя Мальти і називалося Юніон-клуб. Зараз тут розташовується Національний музей археології. Вулиця Республіки пересікає декілька площ: Площу Великої облоги, площу Республіки і Палацову площу, де знаходиться палац Великого магістра, який будувався в період з 1570 по 1580 роки. В даний час в цій будівлі розміщується резиденція президента і парламенту Республіки Мальти. Частина залів палацу відкрита для відвідин туристами. У Валлетте розташовується єдиний у всій країні університет, що заснований в 1769 році і отримав світове визнання за якість викладання медичних наук. Також там розташований перший англіканський собор на острові - Собор Святого Павла.

Сліма

Сліма (мальт. Tas-sliema, англ. Sliema) - місто, розташоване на північному побережжі Мальти. Місто є важливим центром шопінга і відпочинку. Сліма - це головна житлова і торгівельна зона. Тут зосереджено багато сучасних готелів Мальти. Сліма, що означає "частка, комфорт", був тихим рибальським селом на півострові уздовж Бухти Марсамксетт з Валетти. Зараз же все інакше: Сліма і довколишнє побережжя - це основне місце мешкання туристів і відпочивальників на Мальті. Курортний сезон продовжується круглий рік.

Відомі уродженці. В Сліме народилися декількох знаменитих людей. Це батьківщина колишнього прем'єр-міністра доктора Альфреда Сента; доктора Майкла Фальзоне з Мальтійської лейбористської партії; капітана Джорджа Стівала, верховного комісара Мальти в Австралії в 1950-1960 роки; британського журналіста Пітера Хитченса і вокаліста Марка Стораца з швейцарської групи важкого металу "Krokus".

Санта-Венера

Санта-Венера (мальт. Santa Venera) - місто на Мальті з населенням 6087 чоловік, згідно перепис 2007 років. Місто розташоване на захід від столиці країни Валлетти, в центрі острова. Старими міськими спорудами є акведук і вілла Казалеоне, споруджений мальтійськими лицарями. У місті розташовується католицький коледж св. Іллі, який належав ченцям-кармелітам. Покровителькою міста вважається св. Венера, на честь якої названий місцевий футбольний клуб, а її свято проводиться в місті кожне останню неділю червня і щороку 14 листопада.


 
 

Цікаве

Загрузка...