WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія економічна, Регіональна економіка → Рекреаційно-туристичне вивчення Мальти - Курсова робота

Рекреаційно-туристичне вивчення Мальти - Курсова робота

Палац Кастільі.

Палац Кастільі був побудований в середині 18 століття. В період верховенства португальських Гросмейстерів в палаці розташовувалися Цивільний і Кримінальний суди, з 1895 року в Дворце Кастільі розміщується Міністерство охорони здоров'я. Для туристів відкрита лабораторія, в якій в 1905 році сер Девід Брюс і сер Темі Замміт виявили наявність збудників мальтійської лихоманки (бруцельозу) в козиному молоці, тим самим запобігши масштабній епідемії.

Форт Сент-Елмо.

Форт Сент-Елмо колись був однією з головних оборонних споруд, що захищали Валетту з боку моря. Під час турецької облоги 1565 років і в період Другої Світової Війни велика частина форту була зруйнована. На початку 20 століття завдяки масштабним реконструкціям його повністю відновили. Сьогодні на території цієї споруди розташовується Військовий музей, в експозицію якого входять німецька і італійська зброя, обмундирування і інші військові реліквії.

Форт Рікасоллі.

Форт Рікасоллі, зведений в період з 1670 по 1693 рік за проектом військового інженера Антоніо Мауріцо Вальперго, колись був складовою частиною обширних зміцнень довкола Великої Гавані. Під час Турецької облоги і Другої Світової Війни значна частина його була зруйнована, у тому числі деякі внутрішні будівлі і Будинок Губернатора. Сьогодні відновлені головні ворота форту і декілька внутрішніх споруд.

Форт Сент-Анж-де-Біргу.

Форт Сент-Анж-де-Біргу (Вітторіоза) вважається одним з найстаріших на території Валетти. Прославившись під час Великої облоги, форт сьогодні залучає величезну кількість любителів старизни. Своїм відвідувачам форт розповідає історію мальтійського рицарського ордена, члени якого одними з перших почали серйозно займатися зміцненням міста і зіграли найважливішу роль в захисті Валетти від турецьких завойовників.

Форт Сент-Анджело.

Форт Сент-Анджело – одне із старих фортифікаційних споруджень Валетти. В період середньовіччя у форті розташовувалася резиденція каштеляна, в 1530 році мальтійські лицарі зайняли форт і перетворили його на резиденцію Гросмейстера, а в період з 1912 по 1979 роки тут знаходився штаб Середземноморського британського флоту. Сьогодні велика частина форту орендована лицарями Ордена Св. Джона. На останній території розташувався Морський музей.

Кастільський заїжджий двір.

Кастільський заїжджий двір відноситься до прекрасних будов,

зведеним талановитим архітектором Джероламо Кассаром в середині 16 століття. Колись тут знаходилося подвір'я іспанських і португальських

лицарів, які ще не мали права на вільне поселення на території міста. Прикраса екстер'єру сконцентрована у вінчаючому карнизі, вікнах і на місці центрального входу. Сьогодні в будівлі заїжджого двору розміщується резиденція прем'єр-міністра.

Баварський заїжджий двір.

Баварський заїжджий двір розміщується в старовинній споруді 1696 років. З 1784 року тут знаходилися члени рицарського ордена з Баварії, Великобританії і Польщі. Сьогодні у величній будівлі Баварського заїжджого двору розміщуються різні урядові органи, а в чітко позначені години двір приймає багаточисельні екскурсійні групи туристів зі всього світла.

Собор Святого Іоана.

Собор Святого Іоана побудований в період з 1573 по 1577 рік архітектором Джероламо Кассаром. Досить спокійний фасад церкви приховує вельми багате убрання: прекрасні високі зведення, викладений мармуровими надгробками лицарів мальтійського ордена пів і шедевр Караваджо, що знаходиться в капелі собору, - "Усікання голови Іоана Крестітеля". Вважається, що обличчя Іоана Крестітеля - автопортрет художника.

Церква корабельної Аварії Святого Павла.

Церква корабельної Аварії Святого Павла побудована на честь Святого Павла, який першим хрестив місцевих жителів. У церкві знаходиться величезна кількість святих реліквій, найцікавішими з яких вважаються гроно апостола Павла, частина колони, на якій він був страчений за вироком римського суду, трон магістра, що датується 18 століттям. Убрання храму не менше цікавий: красиві старовинні фрески, дерев'яне різьблення з позолотою і прекрасні арочні зведення, які неначе вирушають в небо.

Театр "Маноель".

Театр "Маноель", побудований в 1731 році, по акустичних властивостях вважається одним з найкращих у всьому світі. В середині 19 століття в будівлі театру відкрився Королівський оперний театр, виступити в якому прагнуть багато прославлених оперних співців. Окрім цього, в музеї при театрі зберігається величезна кількість унікальних експонатів: колекції театральних костюмів, живописних портретів, малюнків і красиві елементи театральних декорацій.

Національний музей.

Національний музей образотворчих мистецтв розповідає своїм відвідувачам про цікаві етапи розвитку мальтійського і європейського мистецтва. Експозиція 11-17 вв. представлена прекрасними шедеврами Вітторе Карпаччио, скульптурами Джузеппе Маццуолі, зал 18 століть включає роботи Бушера, Джозефа Клода Вернета і деяких інших. У колекції творів 19 століть особливе місце займають творіння Джузеппе Калі і Доменико Мореллі, а 20 вік представлений творіннями Антона Інглотта, Джіанні Велла, Віллі Апапа і багатьма іншими.

  1. Соціально-економічні передумови

Транспорт

Основний вигляд транспорту - автомобільний. Рух - лівобічний. Автобусне сполучення пов'язує всі населені пункти Мальти, але лише не безпосередньо, а через центральний автовокзал, що знаходиться біля воріт в "старе місто" Валетти. Проїзд недорогий, наприклад від Siggiewi на півдні острова до Валетти коштує 47 євроцентів.

Сполучення між островами Мальта, Гозо (так острів іменують мальтійці) і Коміно здійснюють поромні переправи. По морю можна добратися і до острова Сицилія на суперсучасному швидкісному катамарані Maria Dolores. Час в дорозі 1,5 години.

"Air Malta" - мальтійська авіакомпанія. Базується в муніципалітеті Луа, в Міжнародному аеропорту Мальти.

Здійснює рейси по 36 напрямам до Європи і Північної Африки. Авіакомпанія "Air Malta" була заснована в 1973 році за рішенням мальтійського парламенту і здійснює рейси з квітня 1974 року. Авіакомпанія підтримує партнерські стосунки і здійснює спільні польоти з авіакомпанією Lufthansa, яка здійснює технічне обслуговування в аеропорту Мальти. "Air Malta" володіє пакетом акцій авіакомпанії "Medavia", що здійснює перельоти переважно в межах Лівії.

Поромне повідомлення з Лівією (Тріполі).

Поромне повідомлення з Італією (Катання, Поццуоло).

Судноплавство.

Економіка

З 1 січня 2008 замість мальтійських лір на Мальті введені в обіг мальтійські євро. Crafts Village - популярний серед туристів сувенірний ринок, що складається з безлічі павільйончиків, де можна купити вироби народних мальтійських промислів. Мальта відома виробами ручної роботи з різноколірного скла. У цехах, розташованих поряд з торгівельними залами, майстри всього за декілька хвилин зможуть виготовити маленьку вазу або невеликого кролика. Всілякий посуд, вази, фігурки тварин, птиць "сплячої жінки" (Мальтійська Венера), квіти, магнітики, облицювальна плитка, біжутерія, світильники, годинник, рамки для фотографій і дзеркал, можна придбати за заводськими цінами, проте не дешевими. Так, крихітний магнітик стоїть від 5 євро. А вироби з перенесеними на них картинами всесвітньо відомих художників (Вінсент Ван Гог, Гюстав Клімт) стоять по декілька сотень євро. Найбільш вишукана продукція представлена компанією Mdina glass


 
 

Цікаве

Загрузка...