WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаГеографія економічна, Регіональна економіка → Аналіз туристичної політики Австрії - Реферат

Аналіз туристичної політики Австрії - Реферат


РЕФЕРАТ
на тему:
Аналіз туристичної політики Австрії
Положення справ у туризмі Австрії показують останні статистичні дані.
Перші шість місяців 2005 року були успішними для туристичної індустрії Австрії. Число ночівель австрійських туристів зросло на 5,3% і досягло 15 мільйонів, а число ночівель іноземних туристів зросло на 2,2% і досягло 42,5 мільйонів.
Особливо відзначається значний ріст числа ночівель туристів із Франції - на 8%. Згідно даних статистичного агентства Австрії, найбільший ріст зареєстрований у січні (+5,1%), березні (+10,3%) і квітні (4,3%).
Австрія стає все більш популярною серед туристів з Нідерландів (+11,5%), Великобританії (+10%), і Швейцарії (+5,1%).
Географія туристських переваг у цілому залишилася колишньою - Тіроль (13,2 млн ночівель), Зальцбургерланд (6,9 млн), Форарльберг (2,4) і Карінтія (1,9).
Туристичний ринок СНД також продемонстрував непогані результати: 143 тис. ночівель у Тіролі, 63 тис. - у Зальцбургерланді, 26 тис. - у Відні. Найбільш популярними в росіянів і українців курортними зонами в Австрії як і раніше залишаються Целль-ам-Зее, Заальбах-Хінтерглемм, Кітцбюель, Майерхофен-ім-Циллерталь і Зелден.
Причому в Зельдені Росія й Україна входять у першу п'ятірку країн, відкіля приїжджають іноземні гості. У цілому кількість мандрівників із країн СНД в Австрії за перші два місяці поточного року порівняно з числом туристів з Чехії, і перспектива по цьому показнику наздогнати великі західноєвропейські ринки, наприклад, Францію, для країн СНД сьогодні здається більш реальною, ніж будь-коли.
Австрійський туризм у значній мірі залежить від німецького ринку. А ситуація у ФРН зараз така, що попит на поїздки в Австрію трохи знизився. Проте прогнозують, що в 2006 р. кількість закордонних туристів в Австрії не зменшиться в порівнянні з минулим роком. У відношенні російсько-українського ринку австрійські туроператори налаштовані ще більш оптимістично і прогнозують 10%-не збільшення турпотоку з РФ і країн СНД, причому кількість ночівель може перевищити оцінку в 700 тис.
Свою головну задачу найбільше австрійське турагентство ANTO як і раніше бачить у тісному співробітництві з туроператорами, турагентами і, зрозуміло, засобами масової інформації. Після MITT-2005 туроператори Австрії інтенсивно готуються до традиційного "Австрійському workshop".
Австрійські турфірми мають намір істотно розширити палітру пропозицій з боку австрійських регіонів, показати українському турбізнесу, що крім Тіроля, Зальцбурга і Відня в Австрії є ще шість земель, також гідних уваги мандрівників.
Цього року в робочій зустрічі візьмуть участь регіони Форарльберга і Зальцкаммергута. Австрійці хочуть вийти на міжнародний ринок spa-регіонам Штирії і Бургенланда, гірськолижному краю Форарльбергу - ці прекрасні місця поки не охоплені масовим туризмом.
Крім того, у липні 2006 року Віденська рада по туризму запрошує до себе представників 20 провідних компаній на австрійському напрямку, щоб показати їм австрійську столицю з нової сторони, представити її яксучасне, яке динамічно розвивається місто.
Інша дуже важлива тема в туристичній політиці Австрії - навчання. Австрійці проводять ряд семінарів по Австрії для співробітників турфирм, а цього року (2006 р.) планують скласти своєрідну "настільну книгу" турагента - каталог по всій Австрії, що буде допомагати менеджеру по продажах протягом цілого року.
Велика увага буде приділено й інформаційним інтернет-розсиланням. Відбудуться і п'ять великих групових поїздок для журналістів - у Зельден, Відень і вперше - у Зальцбурзький край.
Австрійські туроператори запрошують представників ЗМІ на прес-конференцію, присвячену 250-річчю з дня народження Моцарта, яке відбудеться в Києві 5-7 вересня.
У 2006 р. шанувальників творчості музичного генія й аматорів класичної музики очікує безліч цікавих заходів. Так, театр Ан-дер-Він, що дотепер ставив мюзикли, у майбутньому році стане театром опер Моцарта - "Моцарт-ан-дер-він".
Кульмінація театрального сезону - представлення "Ідоменео" (диригент Сейдзі Одзава) і виступ Пласідо Доминго на концерті 8 січня, що відкриє музичний сезон 2006 р.
Віденська державна опера представить самі значні опери великого композитора. Поряд з "Чарівною флейтою", "Дон Жуаном", "Весіллям Фігаро" і "Так приходять усі" великий інтерес викликає постановка "Викрадення із сералю", підготовлена разом з віденським Бургтеатром. У пам'ятний день кончини Моцарта 5 грудня буде виконаний його незавершений "Реквієм". Віденська народна опера, заснована в 1898 р., представить на суд глядачів оперу Моцарта "Милосердя Тита", що буде виконана італійською мовою, а також інші опери Моцарта німецькою мовою.
Святкові заходи будуть проходити у Відні і Зальцбурзі цілий рік.
Не будемо також забувати, що 2006 р. в австрійському туризмі оголошений "Роком здоров'я". На думку австрійців, за цим сегментом турринку - велике майбутнє.
В Австрії також проводять маркетингові дослідження на інші теми, наприклад, вивчають цільову аудиторію аматорів катання на гірських велосипедах в Україні, Росії. Планують розширити спектр електронних маркетингових інструментів.
В другому півріччі 2005 р. був обновлений веб-сайт про країну для клієнтів www.austria.info, новою інформацією поповнився туристичний інтернет-ресурс www.austria-tourism.biz/ru, орієнтований на ділових партнерів. Новинкою в 2006 р. стане реклама, розрахована на кінцевих споживачів.
У цілому туристична маркетингова стратегія Австрії спрямована на залучення уваги потенційних гостей Австрії до можливостей культурно-пізнавального, активного, екологічного й оздоровчого відпочинку. Три ключових поняття тут - "Культура", "Автентичність" і "Інтенсивність". І поєднує їх "австрійський шарм". Австрія намагається бути для відпочиваючих самою чарівною країною у світі.
Використана література
1. Австрія сьогодні. - М., 2004.
2. Статистичний довідник по країнах Західної Європи. - М., 2003.
3. Туризм в Австрії. Брошура для мандрівника. - К., 2004.

 
 

Цікаве

Загрузка...