WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Урок з французької мови: “День народження” - Реферат

Урок з французької мови: “День народження” - Реферат

Рефератна тему:

Урокз французької мови: "День народження"

Тема: НС "День народження"

Мета:

Освітня:

Формування навиків використання раніше вивчених ЛО і

МФ в нових ситуаціях.

Автоматизація вживання МФ Quel ge as-tu? J'ai 6 (7) ans.

Використання нових ЛО в раніше вивчених структурах.

Формування навичок групової роботи.

Розливальна:

Розвивати мовні догадки з опорою на роздавальні картки.

Виховна:

Виховання правил хорошого тону.

Тип уроку: Формування мовленнєвих вмінь і навичок.

Обладнання: маски тварин, макети Еріка та Каролін, предметні малюнки, роздавальні картки, алфавіт.

Хід уроку:

І. Початок уроку.

  1. Привітання вчителя: "Bonjour, mes enfants!"

Enf. : " Bonjour, madame.

Рифмівка: 1, 2, 3,

sans bruit, assieds-toi!

Enfant, silence!

La leon de franais commence. (Сідають)

M. : Mettez les mains comme a. Commenons travailler !

M. : Combient tes-vous?

E1, E2, E3... 1,2, 3,4... (кожен учень називає свою цифру)

M. : Qui est-absent?

E1 : Marie et Frdric sont absents.

M. : Pourqoi?

E1: Marie est malade.

M.: Et Frdrik, comme toujours!

II. Фонетична мовна зарядка.

M.: Appellez Frdric!

Enf.: Frdric ric-ric

Ric-rac-roc

O es-tu, le petit coq? Fr.: Ку-ку-рі-ку!

Enf.: O es-tu?

Fr.: (з-під стола):Je suis ici. Sous la table, (вилазить)

Enf.: Ric-rac-roc, voici un petit coq.

Ric-rac-roc, bonjour, un petit coq!

Fr.: Bonjour ! C'est moi, le petit coq,

I я допоможу провести урок,

M.: Frdric, c'est la leon de franais et il faut parler en franais. Fr.: En franais? D'accord! Ric-rac-roc!

(Діти одягають маски)

Fr.: Pas des enfants! Quelle leon? Ce sont les animaux et les oiseaux comme moi.

III. Оголошення теми та мети уроку.

M.: Oh-la-la! Que faire? Що ж ти наробив? Ми з дітьми маємо сьогодні багато роботи:

  1. Повторити назви тварин та птахів.

  2. Повторити слова та вирази по темі "День народження".

  3. Продовжити вивчати слова з цієї теми.

Fr.: Тепер Ви заговорили по-українськи? Непорядок!

М.: Я виправлюсь! А ти запитай у цих звіряток, що з'явились

замість дітей, чи вони запам'ятали, що треба робити сьогодні на

уроці.

Fr.: Що будемо робити?

E1: Повторювати назви тварин та птахів.

E2: Повторювати слова і вирази про день народження.

E3: Вчитися нових слів.

М.: О, звірі вміють говорити так, як наш Фредерік. Браво! А може

ви і по-французьки заговорите?

IV. Автоматизація ЛО, що означають назви тварин та птахів.

М. :(звертається до кожного учня): Qui es-tu?

E1: Je suis une sourie.

E2: Je suis ...

Fr.: Ils sont des invits. Ils sont des invits l'anniversaire.

M.: A l'anniversaire? Qui l'anniversaire aujoud'hui?

(до кожного учня)Quelge as-tu?

Fr.: J'ai 6 ans.

Ouliana: J'ai 7 ans. Aujourd'hui c'est mon anniversaire.

M.: C'est ton anniversaire aujourd'hui? Fllicitons! Lvez-vous! (співають поздоровлення по-французьки і по-англійськи)

V. Введення нової лексики.

ЛО un cadeau.

M.: Раз в Уляни день народження, а ви запрошені, то ви, напевно, приготували подарунки. Подарунок по-французьки un cadeau. Regardez: un cadeau, des cadeaux. Rptez: ...

M→CI; M→E1,E2,E3

M.: As-tu un cadeau?

E1:J'ai un cadeau. C'est ma posie. Je l'ai prpar avec mon pre: Ma chre amie,

Tu es trs jolie,

Je te souhaite

Beaucoup de jouets.

Je te fllicite aujourd'hui,

Mon cadeau sera puis,

C'est ta rve.

Et c'est trs bien.

M.: Et-toi, as-tu un cadeau?

E2: J'ai un cadeau. C'est mon dessin. C'est le chien pour toi. E3,4,5: Nous avons un cadeau. C'est la chanson.

(співають) "Les petits oiseaux".

E6,7,8: Nous avons un cadeau. C'est la danse, (танцюють під музику) (Вчитель зупиняє музику. Пропонує всім дітям потанцювати і продовжує музику. Фізкультхвилинка)

VI. Продовження вивчення нової лексики.

Вчитель надає слово Уляні, перед тим попереджує дітей, щоб уважно слухали та передали зміст того, що сказала Уляна, українською мовою, а ті слова, що їм невідомі, постарались запам'ятати по-французьки аудіювання.

Ouliana: Merci pour vos cadeaux. Vos cadeaux me plait beaocoup. A la maison j'ai des bonbons, des bananes, des oranges, des pommes. J'ai une tarte avec des bougies, des gteaux. Je vous invite.

Аудіювання мікромонологу.

E1: Вдома Уляна має... і вона нас запрошує. Що незрозуміло?

Une tarte, une bougie, un gteau.

Введення ЛО за допомогою малюнків.

M→CI; M→E1,E2,E3

Складання діалогу за п'ятьма формами для закріплення нової лексики:

1) Qu'est-ce que c'est?C'est une bougie.

  1. Est-ce que c'est un gteau?Oui, c'est un gteau.

  2. Est-ce que c'est une tarte?

Non, ce n'est pas une tarte, c'est un gteau.

4) Est-ce que c'est une tarte ou une bougie?C'est une tarte et non pas une bougie.

5) Est-ce que c'est un gteau ou bien une bougie?C'est ne ni un gteau ni une bougie, c'est une tarte.

VII.Робота з підручником.

M.: Qui est-ce? (макети)

CL.:C'est ric et Caroline. Savez-vous, Caroline a aussi son anniversaire aujourd'hui. Ouvrez-vos livres sur la page 74.

VIII.Підсумок уроку.

Що ми навчились? Хто нам допомагав? Qu'est-ce qu'il faut dire? — Merci.

IX. Закріплення за допомогою роздавальних карток.

  1. Знайди слово з шести літер, яке ти сьогодні вивчив, і поставдо нього стрілку від малюнка.

  2. Знайди слово із п'яти літер, яке кажуть у відповідь наподарунок. Підкресли його.

1)

m

е

r

c

і

2)

a

t

b

c

d

o

1

e

a

c

J

a

R

e

m

d

t

a

d

e

t

r

f

g

h

r

a a

r

e

r

e

t

a

q

u

і

k

о

a

t

m

e

r

c

і

f

1

о

u

n

z

s

і

о

t

3)

a

b

c

u

b

4)

a

g

e

t

y

d

e

f

g

о

f

a

g

о

t

h

і

1

j

u

a

t

a

k

a

о

p

w

e

g

m

e

r

c

і

m

e

r

c

і

1

a

s

k

a

і

r

о

z

e

k

u

r

k

a

Loading...

 
 

Цікаве