WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Bribery is a crime - Реферат

Bribery is a crime - Реферат

як пропозиція, надання, одержання, чи клопотання будь-як пункту (виробу), коштовностей, яка впливає на дії як посадової особа або іншу людину у вирішенні суспільних або юридичних обов'язків.
Хабар - подарунок, подарований, щоб впливати на поводження приймача. Це можуть бути будь-як гроші, гарні, прямо в дії, власності, preferment, привілею, заробітку, об'єкт(ціль), коштовний, перевага, чи будь-яка чи обіцянка що починає чи стимулювати впливати на дію, голос, чи вплив людини в офіційній чи суспільній здатності(місткості).
Це - форма політичної корупції і взагалі розглядається неетичної. У більшості юрисдикцій це незаконно, чи принаймні заподіювати для санкцій від чи підприємця професійної організації.
Наприклад, автомобіліст може підкуповувати полицейскего, щоб не випустити квиток для прискорення, громадянин, що ится документи, чи сервісні зв'язки лінії можуть підкуповувати функціонера для більш швидкого обслуговування(служби), компанія будівництва може підкуповувати державного службовця, щоб надати контракт, чи контрабандист наркотиків може підкуповувати суддю, щоб зменшити злочинні штрафи.
У деяких випадках(справах), briber проводить(тримає) могутню роль і керує угодою; в інших випадках(справах), хабар може бути ефективно витягнута від людини, що оплачує цьому.
Чекання того, коли грошово-кредитна угода є відповідної, можуть також відрізнитися: tipping, наприклад, розглядається хабарництвом у деяких суспільствах, у те час як в інших ці двох концепцій можуть бути взаємозамінні. По-іспанськи, хабарі згадані як " Ла mordida " (буквально, " укус "), у середніх східних країнах вони - Backshish чи Bakshish.
Рівень не-грошово-кредитних схвалює, що складають стимул до неетичного поводження, перемінний і може складати питання думки в даній області(поле):
Музика
Payola - практика банальності, де рекордні компанії купують час в ефірі від радіо і телевізійних станцій для пісень, що вони просувають.
Уряд
Сіра область може існувати, коли платежі, щоб пригладити угоди зроблені. Закон Сполучених Штатів особливо строгий в обмеженні здатності бизнесов, щоб оплатити винагорода контрактів іноземними урядами; однак, Іноземний Зіпсований(корумпований) Акт Методів містить виключення для " платежі жиру "; дуже в основному, це дозволяє платежі посадовим особам, щоб одержати виконання(роботу) міністерських дій, що вони юридично вимагаються, щоб робити, але можуть затримуватися у відсутності такої оплати. У деяких країнах, ця практика - норма, що часто випливає з країни, що розвивається, що не має податкову структуру, щоб оплатити державним службовцем адекватна платня. Однак, більшість економістів розцінює хабарництво як погана річ, тому що це заохочує орендну плату, ища поводження. Держава(стан), де хабарництво стала шляхом життя - kleptocracy.
Медицина
Фармацевтичні корпорації можуть прагнути винагороджувати докторів за важке розпорядження їхніх наркотиків(лік) через подарунки. Американська Медична Асоціація видала етичні керівні принципи для подарунків від промисловості, що включають принцип (переконання), що лікарі не повинні прийняти подарунки, якщо їм дають щодо методів розпорядження лікаря. Сумнівні випадки(справи) включають надання на подорож до медичних угод, що подвоюються як туристські поїздки.
Дантисти часто одержують зразки домашніх зубних виробів турботи(обережності) типу зубної пасти, що мають незначну цінність; трохи іронічно, дантисти в телебаченні комерційний будуть часто заявляти, що вони змусять ці зразки, але плату використовувати виріб спонсора.
Закон
У юридичних(законних) ситуаціях, адвокатах, суддях, і інші з владою(міццю) можуть бути подчиненни до чи хабарництва винагороді за ухвалення рішення, що покористується, хто - те бажаючий оплачувати схвалює. Дія Greylord показало, що хабарництво була необузданно в лаві і співтоваристві бруска(бара) Чикаго на початку 1980-их. У Jagdeo Singh v Штат Тринідад і Тобаго (2005) UKPC 35, Таємна Рада розглянула осуд(переконання) адвоката, збереженого, щоб представити торговця наркотиками. Здавалося, що клієнт бажав, щоб адвокат гарантував його випуск під заставу будь-якими коштами, включаючи хабарництво судді(чиновника), обвинувача, і будь-якого іншого суспільного чиновника(офіцера), хто міг би допомагати. Не було пропонувалося, що адвокат коли-небудь, зробив невідповідний підхід до будь-якого суспільного чиновника(офіцеру). Однак, у складній поліцейській дії, адвокат був оплачений велика плата, про яку він просив. Мався без сумніву, що клієнт і його агент предназначил частину тих грошей, які потрібно використовувати "corruptly" і буде відповідально. У Cooper v Slade (1858) 6 HLC 746, випадок, що стосувався, хабарництво виборців відповідно до Зіпсованого(корумпованому) Акту Запобігання Методів, Willes J. сказав, у p 773:
" Я думаю слово ' corruptly ' у цих коштах статуту не ' непорядно ', але в навмисно виконанні акта, що закон забороняє як має тенденцію розбестити виборців, чи це, щоб дати грошовому стимулу, щоб голосувати, чи нагороді для того, що затвердили в будь-якій специфічній манері. І що дає і приймач у такому випадку, можуть як вважають, діє ' corruptly'.'
Далі, не було необхідно довести, що будь-який член, чиновник(офіцер) чи службовець суспільного органа(тіла) фактично знали те, що відбувався, коли невідповідна пропозиція була зроблена, чи хабар пропускали, за умови, що очевидна мета угоди полягала в тому, щоб торкнути поводження такої людини corruptly у якийсь час у майбутньому. Чи міг би чи адвокат міг би не використовувати гроші corruptly, не був доречний. Те, що це було прийнято в обставинах, де чекання корупції існувало, буде звичайно достатній, але осуд(переконання) було небезпечно з інших причин.
Політика
Політичні діячі одержують внески кампанії й інші винагороди від могутніх чи корпорацій індивідуумів при створенні виборів в інтересах(відсотках) тих сторін(партій), чи в чеканні сприятливої політики(поліса). Однак, такі відносини не зустрічають(виконують) юридичні(законні) стандарти для хабарництва без свідчення(очевидності) quid про quo. Див. також торгівлю вразнос впливи і політичну корупцію.
Бізнес
Що служать, менеджери, чи salespeople бізнесу можуть пропонувати чи гроші подарунки потенційному клієнту в обмін на бізнес. Наприклад, компанія обслуговування(служби) Aramark була недавно обвинувачена в пропозиції подарунків помічнику начальника в Новій Системі В'язниці Мексики в обмін на контракт, що дозволяє Aramark, щоб забезпечитипослуги продовольства у в'язницях держави(стану).
Раніше, у 2006 Німецьких обвинувачах провів усебічне дослідження Siemens AG, щоб визначити, чи оплатили Siemens хабара, що служать, в обмін на бізнес.
У деяких випадках(справах), де система закону добре не здійснена, хабарі можуть бути шлях для компаній, щоб продовжити їхній бизнеси. У випадку, наприклад, де митні посадові особи турбують, деяка чи фірма завод, офіційно заявляючи, щоб перевірити для несправностей, може зупиняти виробництво і зупиняти інші нормальні дії фірми. Руйнування може заподіювати утрати фірмі, що перевищують кількість грошей, щоб оплатити посадова особа. Хабарництво посадових осіб - загальний(звичайний) спосіб не мати справа з цією проблемою(випуском) у країнах де ніяка стійка система повідомлення про ці підлог-незаконні дії. Третя особа, відомий як Біла Рукавичка може бути involed, щоб діяти як чистий посередник.

 
 

Цікаве

Загрузка...