WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Endocrine system and its physiology - Реферат

Endocrine system and its physiology - Реферат


Реферат на тему:
Endocrine system and its physiology
Endocrine system and its physiology
Androgens and oestrogens play an extremely important role in the development of the genitalia in childhood and later maintain the secondary sex characteristics and are necessary for reproduction. The adrenal medulla secretes adrenaline (epinephrine) and noradrenaline (norepinephrine).
Adrenaline influences intracellular metabolism, intensifies and accelerates cardiac contraction. It also constricts the arterioles of the skin, the abdominal organs, delates bronchial tubes and stimulates the production of glucase from a substance called glycogen. Noradrenaline stimulates uterine contraction and in man it increases the peripheral vascular resistance and diastolic pressure. Both adrenaline and noradrenaline raise blood pressure, increase heartbeat and respiration.
The pineal gland is located in the middle of the brain. This gland secretes melatonin which affects skin pigmentation (it causes the skin to turn a lighter colour). This gland is thought to work.
Ендокринна система і її функції.
Андрогени і естрогени відіграють вкрай важливу роль в розвитку геніталій в дитинстві і надалі підтримує вторинні сексуальні характеристики і є необхідними для репродукції.
Надниркова залоза виробляє адреналін (адреналін) і норадренадін (артеренол).
Адреналін впливає на внутрішньоклітинний метаболізм, посилює і акселерує серцеві скорочення. Він також скорочує артеріоли шкіри, абдомінальних органів, поділу бронхіальних гілок і стимулює продукцію глюкози з субстанції, званої глікогеном.
Норадреналін стимулюєскорочення матки і в чоловіка він збільшує периферичний судинний опір і систолічний та діастолічний тиск.
Як адреналін так і норадреналін піднімають кров'яний тиск, збільшують серцебиття і дихання.
Шишкоподібна залоза розміщена в середині головного мозку. Ця залоза виділяє мелатонін, який впливає на пігментацію шкіри (він примушує шкіру змінюватися в світліший колір). Ця залоза ніби працює як "біологічний годинник", тому що експонує світлий інгібітор продукції металоніну. Ця функція є значною мірою сумнівною як це констатують деякі вчені.
Загрудна залоза є капілярною залозою, розміщеною в середостінні позаду грудини і розширюється до шиї.
Вона є великою в дитинстві і стискується в розмірі в дорослому віці. Деякі вчені вірять, що тимус відіграє центральну роль в імунних процесах тіла. Точніша функція залози є скоріш нецентральною.
Questions
1. Androgens and oestrogens are necessary for reproduction, aren't they?
2. Is the pineal gland located in the middle of the brain?
3. Pineal gland secretes melatonin, doesn't it?
4. Is pineal gland thought to work as a "biological clock"?
5. Its function is obscure to some extent as some scientists state it, isn't it?
6. Where is the thymus gland located?
7. Is thymus gland large in childhood and it shrinks in size in adults?
8. What is the function of a thymus gland?
9. What hormone influences intracellular metabolism?
10. The exact function of the gland is also rather uncertain, isn't it?

 
 

Цікаве

Загрузка...