WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Aloe - Реферат

Aloe - Реферат

secondary amino acids as well and twelve vitamins. These vitamins include: A, B1, B6, B12, C and E. It has even been referred to as "a pharmacy in a plant".
Алое
Aloe - рід соковитих, рослин з сімейства Asphodelaceae, яке містить приблизно 400 різні різновиди. Їх батьківщиною є посушливі території Африки, особливо область Мису Південної Африки і гори тропічної Африки.
Близькі за родом до genera Gasteria іHaworthia, які мають подібний спосіб росту, також іноді звичайно відомі як aloes. Зверніть увагу, що рослина, яку іноді називають "Американське алое", Agave americana, належить різному сімейству, а саме Agavaceae.
Стовбур алое твердий і густий, складаючись головним чином з розетки великих, товстих, м'ясистих листів(відпусток). Багато виділяють різновидів алое - очевидно підвидів, з розеткою, які виростають безпосередньо на рівні землі; Інші складаються без гілок, стебло в яких м'ясисті листки. Паростки у вигляді списів з гострою вершиною і колючим краєм. Вони змінюються в кольорі від сірого до яскравого зелених і іноді смугасті або плямисті.
Квіти алое маленькі, трубчасті, жовтий або червоні та розміщені щільно на листку або розсіяні на безлистяних стеблах. Рослину вирощують як декоративну, особливо у власних будинках і садах.
Використання
Використання алое людиною - це насамперед як трав'яні альтернативні ліки і "домашня швидка допомога". Використовують прозорий внутрішній шар рослини, а також смолистий жовтий сік від різних видів уражень. Рослину алое використовуються зовні, щоб зменшити дискомфорти шкіри і внутрішньо як ліки. Сучасні дослідження показують, що у деяких випадках алое роблять позитивний лікарський вплив для загоєння пошкодженої шкіри, одна є все ще багато щодо ефективності і безпеки використання алое у лікувальних цілях та в інших напрямках.
Деякі види алое використовувалися для людського харчування. Наприклад спиртні напої, зроблені з шматків алое або целюлози популярні в Азії як комерційні напої, і як додатковий чай. Це особливо поширено в Кореї.
Зовнішнє використання
Найбільш поширене використання алое Вера для використання на людській шкірі з різними ступенями ураження. Aloe vera також часто використовується для заживлення опіків шкіри. Мало того, що це заспокоює шкіру, знімає біль і зменшує запалення, експериментально доведено, що використання алое як речовину для обробки опіків допомагає прискорювати процес відновлення шкіри. Дослідження, виконані в 1990-их показало, що загоєння помірних серйозний запалень, були прискорені до шести днів при покритті рані при регулярному використанні гелю з алое Вера, порівняний до загоєння рани, закритої у бандажі марлі (Farrar, 2005). Алое Вера не тільки допомагає загоювати опіки різних ступенів, вона також стала звичною допомогою для зняття опіків ві засмаги. Найбільш поширеним і відомим використанням рослини є протирання листками алое вери на засмаглі ділянки шкіри. На основі алое створено препарат Mayas і Incas. Сьогодні цей виріб все ще використовується для тієї ж самої мети і може бути знайденим в аптеках у формі гелю. Коли протерти оброблену шкіру червоність зникне через кілька днів і допомагає зберігати вологість так, щоб шкіра не стала сухою і вкритою шкірочкою.
Алое вера може також використовується для того, щоб боротися з проблемами молодіжної шкіри і очищає. Використання листків алое вера у протиранні допоможе запобігати інфекції і прискорить заживлення уражених ділянок тіла. Алое вера діє як ізолятор і стягує шкіру подібно бандажу чи шву. Хоча алое не повинна використовуватися як заміна лік, її багато використань вигідні і повинні розглядатися для якогось типу щоденного зволожуючого крему до антисептичної швидкої допомоги. На додаток до вищезгаданих вигод, продовжуються дослідження, щоб зрозуміти, яку ще роль алое вера може зіграти в житті людини.
Багато косметичних компаній тепер додають цю рослину до кожного виробу. Можливі косметичні включення в мило, сонцезахисні креми, шампуні і лосьйони, також у деякі вироби, які створено, щоб заспокоювати, захищати і зволожувати шкіру. Як визнаний є той факто, що витяжки алое є повні вітамінами, живильними речовинами і корисними мінералами, також широко визнана як загоювальний інградієнт. Міжнародна Рада Науки рекомендує вибирати вироби, які містять між двадцятьма п'ятьма і сорока відсотками в собі алое, що одержати максимальну вигоду від алое вера для шкіри.
Гель з алое також корисний для будь-якого сухого типу шкіри, особливо екземи навколо очей і чуттєвої лицьової шкіри. І корисний проти заразних хвороб типу ringworm. В аюрведичній медицині гель звичайно застосовується свіжим і може навіть бути перероблений у мазь для тривалого використання.
Зародок Квітки Aloe Vera
Aloe містить безліч лікарських речовин, які використовуються як очищувальні. Лікарська речовина зроблена від різного різновиду алое, типу A. vera, A. vulgaris, A. socotrina, A. chinensis, і A. perryi. Кілька видів алое комерційно доступні: Barbadoes, Socotrine, Печіночник, Індіанець, і Мис алое. Barbadoes і Socotrine - безлічі, найбільше звичайно використовувані для лікувальних цілей.
Алое містить сік в листках. Коли листи обламані, сік, який витікає з них, збирається і випаровується. Після того, як сік вилучений, листки іноді кип'ятяться. Сік листя деякого різновиду, наприклад, Aloe venenosa, є отрутним.
Aloe vera був широко marketed як наявність безлічі вигод коли прийнято внутрішньо. Наприклад, Aloe використовується як засіб від кашлю, ран, виразок, гастриту, діабету, рака, головних болів, артриту, дефіцитів з імунною системою, і багатьох інших станів. Однак, ці використання недоведені. Єдине обґрунтоване внутрішнє використання - як laxative. Крім того, є свідчення істотних несприятливих побічних ефектів. Консультуйтеся з вашим лікарем при розгляді узяття алое внутрішньо. Уникніть використання протягом вагітності, оскільки досить високе проникнення речовини. Високі дози речовини можуть заподіювати певні порушення в організмі.
Вигоди включають ковтання aloe сік, щоб понизити рівні цукру крові в пацієнтах діабету, алое як сильний laxative, можуть мати деякі ефекти анти-раку на людей і навіть перевіряються, щоб звертатися з астмою.
Склад алое
Алое вера містить більше сімдесяти п'яти живильних речовин і двадцять корисних мінералів, дев'ятнадцять амінокислот, включаючи усі вісім необхідних амінокислот і одинадцять вторинних амінокислот також і дванадцять вітамінів. Ці вітаміни включають: A, B1, B6, B12, C і E. Алое навіть називають як "аптека на рослині".

 
 

Цікаве

Загрузка...