WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Структура типових тематичних англійських назв груп і виконавців - Курсова робота

Структура типових тематичних англійських назв груп і виконавців - Курсова робота

Можна підвести наступний підсумок шести основним категоріям хип-хоп назв. Категорія №1, реп як щось колективне і групове, включає назви, які передають приналежність до співтовариства і колективу. Це часто простежується в термінах пов'язаних з сім'єю і спорідненістю, як в назвах Dayton Family і Wu Tang Clan, або ж в таких термінах як squad і crew. Такі компоненти назв як brother і sister указують на приналежність виконавця до афро-американського співтовариства.

Категорія №2 складається з назв, які вказують на зв'язок виконавців з національною або ж вуличною культурою. Типовими для цього типа є такі елементи як street і ghetto, сленгові терміни, такі як daddy і dude, і терміни які широко поширені у вуличній мові і діяльності, такі як gambler, hustler і gangster. Всі разом вони складають такий ресурс як "вуличний стиль ". Менш частотне джерело це відношення до іншого важливого компоненту хип-хоп культури, це граффіті, в таких назвах як Crooked Lettaz (letters) і Tag Team. Більш того, хип-хоп групи можуть виражати приналежність до певного місця, називаючи групи на честь своїх міст, околиць або вулиць, наприклад, 5th Ward Boyz або Harlem World. Нарешті, національна приналежність може виражатися в частому використанні різних видів нестандартних вимов.

Менш однорідною частиною нашої класифікації є категорія №3, реп як віддзеркалення соціально-побутових умов. Вона складається з п'яти ресурсів і виражає аспекти афро-американської соціальної реальності, які сприймаються як проблема або загроза основному напряму суспільства. Це цілком зрозуміло, якщо подивитися на саме джерело "незаконність", елементи якого прирівнюють реп групи з кримінальними структурами (Cartel, Mafia ), або ж припускають проблеми із законом (як в Prime Suspects). Другий ресурс, "вбивство", може використовуватися як віддзеркалення переважаючого насильства на вулицях в соціальній реальності афро-американців. Назви груп в такому ресурсі як "аморальність", виражають критичне і ненормальне відношення англійського суспільства, наприклад, Naughty, Bad Azz, Phat Bastard. Проте, ці назви можна розглянути і як заяву про вуличну жорстокість, і тим самим даний ресурс можна віднести до категорії №2. Аналогічно, деякі назви згруповані в ресурсі "безумство" і можуть виражати особисті характерні риси людини (Kwest tha Madd Ladd) або пристрасть до музики (the Beatnuts).

Категорія № 4 включає назви, які указують на соціальну і інтелектуальну особливість артиста. Репер може заявити про свій соціальний статус за допомогою наукового звання, такого як Dr. або Professor, або ж за допомогою королівських титулів, таких як Prince, King, або Queen. Отже, назва Underground Kingz виділяє авторитетність артиста в музичному ринку, субкультури. Назви з такими компонентами як pastor, teacher, prophet, genius або gifted можуть розцінюватися як заява репера про свою духовну силу і перевагу інтелектуальних здібностей в рамках того співтовариства, до якого він належить.

Важливість музики в хип-хоп культурі відображається в категорії № 5, назви указують на певну форму чорної музики (наприклад, джаз і фанк) або на певне звучання і музичні інструменти ( наприклад, бас і мікрофон).

Остання категорія № 6 складається з назв, які розкривають індивідуальні артистичні і фізичні особливості або особисті риси вдачі виконавця. Вона включає декілька підкатегорій, в яких імена і прізвиська можуть уживатися поодинці або ж в поєднанні з елементами інших класів, наприклад, з ролевими маркерами DJ і МС. Поєднання імен і прізвиськ з такими прикметниками, як cool, def,fresh, які передають позитивні якості поняття "coolness". Багато назв з цієї області можуть бути далі класифіковані згідно

такому критерію як, наприклад, ім'я або прізвисько + ініціал в таких назвах як Eric B, Craig G, Heavy D, Evil E, Schooly D, Willie В і т.п.

Деякі ресурси збільшуються за рахунок аналогій, за допомогою чого новачки імітують назву успішної групи. Наприклад, успіх групи Grandmaster Flash на початку 1980х рр. спровокував появу великої кількості імітаторів, які адаптували і музичний стиль цієї групи, і форму назви, наприклад Grandmaster Caz і Grand Wizard Theodore.

Інтертекстуальні назви хип-хоп груп запозичені з релігії (напр. Kane & Abel), оповідей (напр. 40 Thevz) а також з популярних книг і фільмів, наприклад Frankenstein, Мо B. Dick (Moby Dick), Dr. Jekyll and Mr. Hyde, Jedi і Jim Crow. Деякі інтертекстуальні назви можна класифікувати по певних категоріях і областях джерела, наприклад назва InI ('I and I'), указує на приналежність до растафаріанскої релігії, і відповідно відноситься до області джерела під назвою "духовна сила".

Таблиця № 1. Концепт назв певного музичного стилю.

Категорія

Джерело

Ключові слова

Приклади

1

Хип-хоп як щось

колективне і групове (14%)

співтовариство,

колектив

приналежність до певної етнічної групи

posse, clique, clan, family,tribe, boys brother, sister, team, crew, gang, squad

black, nigga, Afrika

Double XX Posse, Boot Camp Klik, Dayton Family, 69 Boyz, Live Crew

Blackalicious, Black Star, Dat Nigga Daz

2

Хип-хоп як частина

національної культури 21%)

вуличний стиль

позначення місцевості

граффіті

графічна ознака

street, ghetto, daddy, dog, dude, gambler, hustler, dweller, gangsta, rascal

Street Life, Street Smartz, Ghetto Dwellas, Devin the Dude, Dogg Pound, Gangsta Boo, Ganksta Nip, Smoothe Da Hustla

5th Ward Boyz, Brooklyn Zoo, Cypress Hill, DC Talk, Harlem World, South Circle

Crooked Lettaz, Tag Team

Gravediggaz, AZ The Visualiza, Heltah Skelah

3

Реп як віддзеркалення

соціально-побутових умов (19%)

вбивство

незаконність

воєнні терміни

безумство

аморальність

killer, murder, assassin

illegal, cartel, mafia

military, army, soldiers

ill, insane, crazy, mad, psycho, lunatic

bad, nasty, naughty, bastard

Assassin, Ghostface Killah, C-Murder

South Central Cartel, Junior M.A.F.I.A.

Street Military, Killarmy, Young Soldierz,

The Beatnuts, Krayzie Bone, Kwest tha Madd Lad, The Luniz

Nasty Boy Klick, Naughty By Nature

4

Хип-хоп як влада і сила (15%)

звання

титул

духовна перевага

master, professor, dr, sir, mr

prince, king, queen, royal, lord, duke

teacher, pastor, prophet

Master P., Grandmaster Flash, Dr. Dre, Mr. Doctor

Fresh Prince, Underground Kingz, Queen Latifah

Pastor Troy, Poor Righteous Teachers, The Prophet Posse

5

Хип-хоп як предмет музики (6%)

форми музики

звучання і музичні інструменти

funk(y), jazz(y), soul, boogie, rhythm

bass, mic

DJ Jazzy Jeff, Soul Kid Klik, Funky Aztecs

3rd bass, Mic Vandalz, Mic Geronimo

6

Хип-хоп як частина особи репера (43%)

власне ім'я /прізвисько

роль виконавця

вокальні дані

вік

персональні якості

інші якості

МС, DJ + name / nickname

lyrical, rapping, rhymes, poet

young, kid X lil' X

cool, fresh, def

+ name / nickname

Dana Dane, Lauryn Hill, Eric B. & Rakim

DJ Honda, DJ Craig G, МС Lyte, МС Pooh

Papoose the Lyrical One, Rappin Duke

Young Soldierz Lil' Slim, Kid Rock

Kool Keith, Def Squad, Kool Daddy Fresh

Heavy D, Evil E, Silkk the Shocker, Richie Rich Fat Pat, Big Ed


 
 

Цікаве

Загрузка...