WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Структура типових тематичних англійських назв груп і виконавців - Курсова робота

Структура типових тематичних англійських назв груп і виконавців - Курсова робота

Дослідження показали, що пронизливий звук великої гучності сприяє згортанню білків в рідкому середовищі. Іншими словами, сире яйце, якщо покласти його напроти гучномовця на приголомшуючому рок концерті, може несподівано перетворитися на готове круте яйце. Подальші експерименти показали, що "важкий метал", наприклад, припиняє зростання рослин і іноді навіть сприяє їх загибелі, тоді як на звуки класичної музики рослини реагують позитивно і навіть плодоносять швидше, ніж в звичайному стані.

"Сучасні рок групи працюють в діапазонах від 80 до 20 тисяч герц і навіть нижче, - читаємо в брошурі "Рок-музика на службі у сатани", яка була видана Свято-Троїцькою-Сергієвою лаврою в 1992 році. - Були випадки, коли надлишок високих або низьких частот серйозно травмував мозок. На рок концертах нерідкі контузії звуком, звукові опіки, втрата слуху і пам'яті. Гучність плюс частота досягли руйнівної сили настільки, що в 1979 році під час концерту Пола Маккартні у Венеції звалився дерев'яний міст, а група "Пінк Флойд" зуміла зруйнувати міст в Шотландії. Цьому ж ансамблю належить і ще одне документально засвідчене "досягнення": концерт на відкритому повітрі привів до того, що в сусідньому озерці спливла оглушена риба... Вся техніка рок музики узята із стародавніх і сучасних таємних чорномагічеськіх суспільств і братерств. Ритм, частота чергування світла і темноти, нагромадження звуків - все направлено на руйнування людської істоти, його примусове перелицьовування, на злам всіх механізмів самозахисту, інстинкту самозбереження, етичних засад". З цим згоден і Эрік Холнберг. Він наводить дані стендфорськіх учених про те, як оглушені роком щури набагато важче знаходять вихід з лабіринтів,

ніж у звичайному стані.

Свого часу група "Бітлз" грала на рівні потужності 500-600 ватів. Деякі сучасні виконавці працюють на рівні 70 тисяч, намагаючись наблизитися до 100-тисячного рубежу. Чи добре людині після 10-хвилинного перебування в такому звуковому "мішку"? Семикласники, наприклад, на деякий час забували таблицю множення. А японські журналісти в найбільших рок залах Токіо задали глядачам всього три прості питання: Як вас звуть? Де ви знаходитеся? Який тепер рік? І жоден з опитаних не відповів! Чому? Німецький професор Б. Раух вважає, що така музика викликає виділення, так званих, стрес гормонів, які стирають частину відображеної мозком інформації. Людина не просто забуває щось з того, що з нею було або що

вона вивчила. Вона розумово деградує.

Людина, що випробувала більш менш постійну дію такого роду музики, стає украй сприйнятливою до всіляких магічних ритуалів, якими користується рок, будь то заклинання, змови або поклоніння силам, явне або приховане, неусвідомлене. У результаті масованого штурму особи, коли одночасно діє звук: інтенсивністю до 120 децибел (людський слух налаштований на 55 децибел), мигання світла, що при певній частоті веде до втрати контролю над увагою, відбувається часто неконтрольований викид агресії, завдається глибока психо-емоциональна травма, зникають автоматичні рефлекси і механізми природного захисту. І все це направлено на те, щоб захопити людину підсвідомими повідомленнями, записаними на

кліпах або дисках.

В результаті такої дії свідомість людини може змінитися настільки, що приймає ті, що йдуть з підсвідомості через музичні твори установки на різні блудні збочення, заклики до безглуздого бунту, спонуку до самогубства, підбурювання до насильства і вбивства, присвячення злу і сатані. Деякі рок музиканти добре розуміють, яка влада дається їм над людьми під час концертів, і віддають собі звіт в сатанинському джерелі цієї влади.

Девід Кросбі, відповідаючи на питання журналу "Ролінг-Стоунз-Мегезін", заявив, що він переробляє світогляд його аудиторії і навіть викрадає їх у батьків.

Джіммі Хендрікс, який вважається " рок генієм ", заявив в 1969 році журналу "Лайф": "За допомогою музики мені вдається краще переконувати людей. За допомогою музики гіпнотизуєш людей, зводячи їх до примітивного рівня, і там, знаходячи їх найслабкіше місце, ти можеш вбити в голову все що завгодно".

Стуляючись з окультизмом, користуючись фінансовою підтримкою могутніх чорно-окультних лож, зокрема, Іллюмінатів, Всесвітнього Агентства чаклунів ІССА, Уельського суспільств відьом, рок сходить до музичних форм, що мають мету привести слухачів до самогубства (як в панк-роке, де вищим "досягненням" вважається можливість нанести криваву рану партнеру лезом бритви, ушитої в джинси або сорочку, і биття його, вже пораненого, браслетом, покритим шпильками і цвяхами), викликати злих духів (як це робив Джіммі Хендрікс, що використав ритми африканського сатанинського культу ву-ду, і його виступи дуже нагадували церемоніальні

танці "ву-душі").

Деякі групи називаються іменами "духів", деякі співаки беруть собі диявольські імена. Ось свідоцтво про себе Эліса Купера (дійсне ім'я Вінсент Фунньер): "Кілька років тому я відвідав сеанс спіритизму, на якому Норман Баклі благав "дух" відгукнутися. Врешті-решт дух з'явився і заговорив зі мною. Він обіцяв мені і моїй музичній групі славу, владу над світом в рок музиці і нечуване багатство. Єдине, що зажадав від мене, - це віддати йому моє тіло. У обмін на володіння моїм тілом я став відомий у всьому світі. Для того, щоб досягти цього, я прийняв те ім'я, яким "він" представився під час сеансу". Так Вінсент Фунньер одержав псевдонім Еліс Купер - ім'я відьми, померлої століттям раніше. Він спеціалізувався на розхвалені всіх форм збочень. Відомий його альбом "Еліс Купер йде в пекло".

Отже найбільш "радикальні" форми рок музики прославляють смерть і сатану безпосередньо. Наше суспільство таке розбещене, що готово вживати цю отруту в чистому вигляді!

Звичайно, цей дух насильства, диявольський дух смерті впливає не тільки на самих рок артистів. Саме в століття рок-н-ролу на 10 тисяч відсотків зріс, рівень злочинності. Насильство на рок концертах набуло характеру справжньої епідемії. Несамовито кричущі слухачі безглуздо пускають в хід кулаки в нападах нез'ясовної агресії, які вони називають крутим танцем. Огидні акти насильства на концертах переростають у вбивства і людські жертвопринесення. Критичною точкою цього був виступ групи "The Who" у м. Цинциннаті в 81-му році, коли натовп роздавив на смерть одинадцять і ранила 42 людини.

Окрім насильства, рок-музика сприяє зловживанню наркотиками. Ще в 1969-му році журнал "Тimеs" (від 26 верес.) коментував, що "композитори рок музики вживають наркотики часто і відкрито, їх твори насичені натяками на наркотики". Одне з досліджень в Pоst Grаduаtе Меdicinе зробило наступний висновок: "Факти підтверджують, що рок музика, як правило, стимулює вживання наркотиків, буйну поведінку" [39, с. 82].

І не дивлячись на те, що зловживання наркотиками представляє таку велику проблему в сучасному суспільстві, рок музика продовжує заохочувати їх вживання. Громадським діячам пора зрозуміти, що рок музика несе значну частку провини в сучасній наркоманії.

4.3.Заходи мінімалізації негативного впливу музики на суспільство

Проблема сучасної буйної музики розкриває глибші недуги сучасного суспільства. Можливо, що заклики пісень року привертають молодь тому, що вони не знайшли в житті піднесених орієнтирів і не вірять в ідеали дорослого покоління. Цією музикою вони виражають протест проти своїх батьків, в яких вони розчаровані.

З цієї точки зору батьки повинні серйозно зважити, наскільки щира їх віра в Бога і наскільки устрій в їх сім'ї відповідає християнському ученню. Чи регулярно моляться Богу всі члени сім'ї, чи ходять в храм, чи дотримують пости і церковні свята, чи читають разом Євангеліє? Якщо цього немає, то неминуче у дітей утворюється духовна порожнеча, яку вони заповнюватимуть всім, що трапиться їм на шляху.

Звичайно, вплив навколишнього середовища дуже велик, і батьки часто виявляються безпорадними протистояти йому. Проте не можна зневірятися. Треба відкрито розмовляти з дітьми про сучасні проблеми і розплющувати їм очі на те, що загрожує їм. . Але який би не був вибір вашого сина або дочки - вони повинні знати правду: куди їх звуть і які можуть бути наслідки.

Вплив деяких форм рок-н-ролу настільки велик, що закони в багатьох штатах в США вимагають, щоб на обкладинках потенційно шкідливих музичних альбомів і відеострічок була авторитетна оцінка їх змісту. Більше 19-ти інших штатів серйозно обговорюють законопроекти з вимогою встановлення відповідних попереджень споживачам.


 
 

Цікаве

Загрузка...