WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІноземна мова - Англійська, Німецька та інші → Структура типових тематичних англійських назв груп і виконавців - Курсова робота

Структура типових тематичних англійських назв груп і виконавців - Курсова робота

Дане дослідження обмежується роздумом про причини, які зумовили морфологічні зміни і єдиного множини в структурі назв груп, а саме слідують разом з підйомом контркультури 60х років і зміною музичного стилю від професійно створених і комерційних груп до музики, створеної в гаражах. Зміни в правилах номінації - це спроба диференціювати новий стиль від старого.

Strawberry Alarm Clock, Toad The Wet Sprocket, Concrete Blonde: все це безглузді і дивні назви рок груп. Проте, ми цілком спокійно сприймаємо на слух подібні назви. Вони можуть бути безглуздими, але вони найбільш традиційні для назв рок груп. Проте так було не завжди. Раніше групи рок-н-ролу мали такі назви як Little Anthony and the Imperials, The Four Freshmen і The Shirelles. Коли, як і чому сучасні правила номінації музичних груп і виконавців увійшли до моди?

Відповіді на питання "коли" і "як" чітко представлені в аналізі даних, зібраних в даній роботі. Зміни відбулися в короткий період, а саме в 1965-66 рр. і найяскравіше це помітно в структурах однини та множини.

Відповідь на питання "чому" - більш гіпотетична. Можливо, це відбулося із-за соціальних, музичних і комерційних змін, які мали місце у той час. Групи, які узяли назви нового стилю, знаходилися на піку культурних змін в 1960х роках. Вони також музично відрізнялися від своїх попередників і нові назви груп указували на подальшу свою диференціацію від раніше популярних музичних груп. Врешті-решт, змінився і музичний бізнес. Раніше важко було створити групу, ще важче студію грамзапису, а назви підбиралися з тією метою, щоб збільшити рівень продажів. Нові групи були сформовані артистами, які не мали досвіду ні в музичних стилях, ні в маркетингу, але вони підбирали свої назви.

Дана робота виходить із спостережень, що правила номінації груп рок-н-ролу зазнали раптових змін в другій половині 60х років. Тоді як в ранніх назвах груп переважали власні імена вокалістів разом з дивним позначенням учасників групи (наприклад, BillHaley and The Comets), знов освічені групи схилялися до вживання одного імені з позначенням об'єднаного цілого (наприклад, Spooky Tooth).

Починаючи з 1965 відбулися зміна в назвах груп множини, що складаються з 1-2 слів (наприклад, The Beatles) у бік назв однини, полягаючих з1-2 слів (наприклад, Bananarama).

Дослідження охоплює 1854 назви відомих груп з двох джерел, Rolling Stone Encyclopedia Of Rock & Roll (George-Warren, 2001) і The Billboard Book of Top 40 Hits (Whitburn, 2004). Даних два джерела надають велику кількість відомих груп другої половини XX століття. George-Warren зосередив свою увагу на тих групах, які мають музичне значення, таке як популярність, включаючи групи, які не увійшли до чартів, але зробили вплив на інших музикантів. Увага зосереджена на рок-н-ролі, але також і інших стилях, популярних в першій половині XX століття. Дане джерело уявляє інформацію про дату формування групи. Whitburn, з іншого боку, приділяє увагу тим групам, які увійшли до чартів. Він не розглядає дату формування групи, а надає інформацію про те, коли групи вперше з'явилися в чартах Billboard.

З аналізу виключені солісти і дуети, назви яких представлені іменами виконавців (наприклад, Elvis Presley, Hall and Oates). Але включені групи ширшого складу, які використовували в назві власні імена (наприклад, The Charlie Daniels Band). Не було зроблено спроб відокремити псевдоніми і сценічні імена від власних імен. Сценічні імена солістів і дуетів, які не відповідають моделям власних імен (наприклад, Nine Inch Nails, сценічне ім'я музиканта Трента Рензора ) також включені в аналіз. Групи, сформовані в неангломовних країнах і такі, що мають неанглійські назви (наприклад, німецьке Kraftwerk) виключені з дослідження, але розглянуті групи з неанглійськими назвами, які були сформовані в англомовних країнах (наприклад, Los Lobos, сформована в Америці). Через те, що групи багатонаціональні і складаються з музикантів різних країн, не проводився аналіз назв груп згідно країнам їх походження. Дані джерела використовують ті групи, які робили вплив на американську музичну культуру, незалежно від країни походження.

Групи розділені по датах їх формування, але якщо немає такої інформації, то по даті випуску першого альбому або першої появи в чартах Billboard. 1854 розглянутих групи розподілені п'ять що взаємно виключають категорії, згідно кількості слів в назві, а також однині та множині:

 • Назви множини, що складаються з 1-2 слів. Наприклад: The Chantels. The Four Freshmen, The Smiths. Фокусуючись на назві групи, виключається ім'я вокаліста з кількості слів в назві; так такі групи як Buddy Holly and the Crickets включені в дану категорію. Артиклі і присвійні займенники також виключені з кількості слів в назві, а прийменники і інші маленькі слова – ні.

 • Назви однини, що складаються з 1-2 слів. Наприклад: Sister Sledge, Santana, Garry Puckett, The Union Gap і XTC.

 • Назви множини, що складаються з 3 і більше слів. Наприклад: Mothers of Invention, Commander Copy and His Lost Planet Airmen, New Kids on the Block.

 • Назви однини, що складаються з 3 і більше слів. Наприклад: Barclay James Harvest, The Strawberry Alarm Clock, Rage against the Machine. Назви з елементами множини, але форма яких в цілому є одниною, включені в цю категорію, наприклад Guns'n'Roses.

 • Збірні назви. У цю категорію входять такі назви, в яких уживаються збірні іменники. Наприклад:

The Tommy Dorsey Orchestra, Butterfield Blues Band, The Alan Parsons Project.

Крім того, дані назви відмічені спеціальними маркерами, щоб показати семантичні особливості, що містяться в них. Це:

 • Буквальний опис. Наприклад: The Walker Brothers, The Blues Project.

 • Вигадані слова. У цій категорії містяться назви, в яких присутні вигадані і безглузді слова. Наприклад: Archie Bell and the Drells, Cibo Matto. Назви з дивною вимовою існуючих слів не включені в цю категорію, але розглянуті в категорії "Гра слів".

 • Безглузді слова. Дану категорію склали назви груп, що складаються із слів, які в словосполученні один з одним не представляють ніякого сенсу. Наприклад: matchbox 20, The Soup Dragons, Electric Prunes.

 • Гра слів. Назви, в яких використані дивні вимови, гра слів і інші способи креативного використання мови, розглянуті в цій частині. Наприклад: The Count Five, The Beatles, The Voxpoppers.

 • Імена власні. Назви груп, в яких містяться імена одного або декількох учасників груп. Наприклад: Jimmy Bowen with the Rhythm Orchids, Paul Revere and the Raiders, Jackson 5.

 • Числові назви. Назви груп, які складаються з чисел або слів, вказуючих на кількість музикантів в складі. Наприклад: NRBQ (quartet), The Louis Ramsey Trio, Fun Boy Three.

1854 назви груп охоплює період з 1923 по 2006 рр. Але в період з 1923-54 рр. розглянуто 34 назви, відповідно висновки по даному відрізку часу не слід сприймати буквально, проте вони включені в аналіз, оскільки демонструють стійку модель змін структури назв, які спостерігається і в подальшому періоді. Повна класифікація по датах представлена в наступній таблиці:

Таблиця 1: Класифікація назв по датах і категоріях

Дата

Всього

Множ.

1-2 слова

Одн.

1-2 слова

Множ.

3 і більше слів

Одн.

3 і більше слів

Збірні

слова

1923-54

34

30

0

0

0

4

1955-64

375

296

13

5

4

57

1965-74

499

155

246

16

36

46

1975-84

406

117

215

9

23

42

1985-94

366

77

213

12

37

27

1995-06

174

26

121

9

13

5

1854

701

808

51

113

181


 
 

Цікаве

Загрузка...